local-stats-pixel

Oficiālais labdarības akcijas noslēguma raksts :)54

806 12

Ja Tev nepatīk daudz lasīt - apskati bildes un iekomentē. Pārējie velkomēti izlasīt , apskatīt un izteikties ;) Tad nu īsumā tā - Sēdēju vienu dienu vienā no ziņu portāliem un mans lieliskais firefox addblock's bija palaidis garām vienu ziedot.lv akcijas baneri, kuru protams pamanīju. Par cik spokos esmu jau kādu laiciņu , un uzskatu ka esmu iemājojis nelielu atpazīstamību šeit, tad nolēmu izveidot labdarības akciju nesot Spoki.lv vārdu pasaulē tā teikt. Par cik spokos biju pazinis tikai MJ un Sasha Aleksandrs, tad fiksi tapa vēstulīte un ar CTRL C+V iekopēta abiem censoņiem. Puikas protams lāga zēni un momentāni piekrita palīdzēt sarīkot šādu akciju :) (skatīt manā profilā pārējos rakstus saistītos ar šo tēmu :)

Sākuma Ideja - Salasam mantas un apģērbu no pāris spoki.lv lietotājiem aizvedam uz kādu bērnunamu .

Ideja lēnām attīstās, uzrodas daudz ziedotāju un sākas lielā braukāšana pēc mantām - pat maršrutos Rīga - Kuldīga/tukums/bolderāja utt :)

Pēc pāris dienām kad akcija bija laista "Gaisā" tikai biju sazvanījies ar daudziem bērnunamiem, un tika noskaidrots ka vedīsim mantas uz Īslīces Bērnu sos ciematu

SpokuPavaars ir spoku pavārs, kas seko man - zin ka man patīk ierastas lietas pasniegt neierastā veidā. Tad nu fiksi uzmetu vēstuli Latvijas Zelta Talantu dalībniekam, lieliskajam velotriālistam Jānim Lācim , divas dienas, sarakste, sazvanīšanās un aiziet, Jānis ir piekritis piedalīties akcijā kuru rīkojam :)

Nākošais solis, ar lietotāju Muhins sarakstījāmies par mantu nogādi līdz manīm, kas beidzās ar sarunām līdz uguns šovam, kā jaunlatvieši saka, pieslēdzam akcijai arī Muhinu ar ģimeni ;)

Pēdējais un tā teikt sačakarētais solis , bija lietotāji kuri noziedoja naudas summas uz kontu, super , lieliski. Bet es kā iesācējs šajā jomā nebiju padomājis par nenormālo brīvdienu daudzumu pēdējās pusotras nedēļas laikā. Kā rezultātā par saziedoto naudu pasūtītās preces no saldumu ražotājiem LAIMA ir aizkavējušās (nāksies braukt vēlreiz un nogādāt) TĀ KĀ JOPROJĀM JA ESAT RĪGĀ VARU SAVĀKT PA KĀDAM MANTU MAISAM VAI PIEŅEMT NAUDISKOS ZIEDOJUMUS Jo protams Laima iedeva atlaidi, bet ir milzīga birokrātija lai saņemtu preces pa taisno no rūpnīcas par saldu cenu , un neviens svētku laikā nestrādā:(

Tālāk lai Runā bildes un video ;)

Maziņš Post Scriptum : Pirmo reiz mūžā rīkojām šādu akciju, bez nekādas prieredzes, daudz kas varēja būt labāks , un izdarīts savādāk . Nekas no kļūdām mācamies un esam stiprāki. Nākamais šāda veida pasākums tiks izsludināts ātrāk, tiks nostrādāts tīrāk un bez kļūdām, kā ārī būs grandiozāks. Piemēram mums nācās atteikties no piedāvātā cienījamā Laura Reinika tikai un vienīgi telpu trūkuma dēļ. Nekas Biedri Spoki, jauns gads priekšā un būs labāka šī akcija ja tādu turpināsim :)

Man šīs akcijas laikā pie vēstulēm ir sāņemtas kopumā virs 300 vēstulēm, tapēc tagad Vecgada vakarā ir grūti apkopot visu ziedotāju nikus, šī teksta vietā līdz 2.Janvārim būs visu labdaru niki un pārējā info.

Speciālais paldies -->

Lietotājam- MJ

Lietotājam- Sasha Aleksandrs

Uzņēmumam-Laima

Velotriālistam- Jānim Lācim http://greentrials.lv/

Uguns šova rīkotājam , lietotājam-Muhins

Uzņēmumam- SIA "Karstā Maize" (Vārpa)

« 1  2  3  4 »
806 12 54
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 54

0/2000

Pasākums sākumā likās grandiozs , beigas noplaka . Kā viss beidzās ar Laimas saldumiem, vai tos kāds bērniem nogādāja ?   Nu jau laika bijis gana, lai apkopotu rezultātus, pirms uzsāk jaunu akciju.

6 0 atbildēt

Cepuri nost,malačiemotion

6 0 atbildēt

Lai Dievs jūs svētī! emotion

5 0 atbildēt

beidzot ieraudzīju kā izskatās Spokupavaars emotion

5 0 atbildēt

Mums Latvijā vajag vairāk šādu izpalīdzīgu cilvēku kā jūs.emotion

5 0 atbildēt

Tikai vienu vārdu - malači.

5 0 atbildēt

I know in my heart that man is good. That what is right will always eventually triumph.  And there's purpose and worth to each and every life.

Ronald Reagan Manuprāt, atbiltošs citāts. emotion 

5 0 atbildēt

Klips, jūtūbā, nobloķēts autortiesību pārkāpuma dēļ :(

4 0 atbildēt

Es arī nākamreiz gribu piedalīties šada tipa pasākumos!  

2 0 atbildēt
MJ avatarsMJ

Eu, a kad to video redzēs?! emotion uzmet tak uz cita servera! :) 

2 0 atbildēt

Malači :))))))))))))

2 0 atbildēt

Malači! Vismaz labs darbs ir izdarīts! Bērniem prieks! :)

2 0 atbildēt

Heh, klingjeri gan jau pats SpokuPavars taisija. emotion

Nu vechi labs darbs padarits. Skatos ka te "spokos" pulcejas fantastiska tauta. emotion Paldies, ka uzlabojat man garastavokli ar sho rakstu, kaut es butu LV un varetu noziedot kaut ko berniem kam iet nedaudz sliktak neka citiem. emotion

+

2 0 atbildēt

Superīgi,tā turpināt!! emotion

 

btw,Laimīgu jauno gadu ,spocēni. :D emotion

2 0 atbildēt

wat:

0 0 atbildēt

Labs raksts!

0 0 atbildēt

Fosilija, vai esi caura?

0 0 atbildēt

 

Fosilija, vai tavs profils nav atverams?.....

0 0 atbildēt

čalis ar riteni arīz zem bankas lēkaja pirms salūta ja?! :))

0 0 atbildēt