19

 464  0

Čiv riv Soki. Gadu no gada, apgriest dzīvžogu man ir sagādājušas īstas galvas sāpes. Ar šķērēm knaibīt katru zariņu auzņem daudz laika un pacietībs. Pagājušo gadu pēc apnicīgas pāris stundu strādāšanas ar šķērēm, nervi neizturēja un paņēmu savu Husīti un izmēģināju apzāģēt dzīvžogu, tas gandrīz sanāca . Tad iešāvās prātā šī vienreizējā ideja, proti, pie sliedes pieskrūvēt kaut ko lai mazie zariņi nemuktu projām. Šķiet ka izdevās. Stundu pa garažu un laime rokā.

Komentāri 19

0/2000

6. Skats no priekšpises

Tikai nesaki, ka tas nebija seciāli

 15  0 atbildēt

kad man izbesija ar rokas šķērēm griest nopirku elektriskās,daudz ātrāk,ja labi uzasina,šitas variants arī nav zemē metams,taču ar dzīvžoga šķērām būs līdzenāk,varu ieteikt kā savākt,ja slinkums ar grābekli to darīt,es parasti vispirms apgriežu dzīvžogu un tad pļauju zāli gar to,pļaujmašīna,protams,ar kasti.. un nekas nav jāgrābj..

 11  0 atbildēt

Prāts Tev strādā pareizi! 

 5  0 atbildēt

es pirms nedēļas čakarējos ar dzīvžoga šķērēm,tāda herņa! Viņas vienkārši purina un driskā,nevis nozāģē! Nolamājos un paņēmu husi! Pusstundu paplosījos un kārtībā! Ideja ļoti laba pielikšu pie favorītrakstiem!

 4  0 atbildēt

Es nebūtu smādējis kādu video no cirpšanas procesa

Bet viss pa pirmo. Tev ir galva uz pleciem

 3  0 atbildēt

Laba idja

 1  0 atbildēt
Eju uz darbnīcu. Paldies par ideju,super.
 0  0 atbildēt

Ideja pa rubuli. Vajadzētu būt labi.

 0  0 atbildēt

Prīmā ! 

 0  0 atbildēt

Dārza škēres nemāk izmantot tikai retārdi ja māki izmantot viņas nekāda problēma un ja ir spēks...

 0  2 atbildēt