local-stats-pixel

Mans pirmais green sand casting projekts5

 170  0

Pirms raksta gribēju prasīt varbūt ir kāds, kas var un grib palīdzēt. Šobrīd bremzē tas, ka darbnīcā man praktiski nav kokapstrādes instrumenti. Varbūt kādam mājās mētajas nevajadzīgi instrumenti, kurus varētu noziedot vai notirgot pa lētuci?

Šis ir mans pirmais green sand (zaļās smiltis) casting projekts. "Zaļās smiltis" nenozīmē ka smiltis ir zaļas, bet to, ka tās ir mitras. Tās sastāv no smalkām smiltīm ar 10-15% māla. Smiltīm pakāpeniski pievieno ūdeni un sajauc līdz smiltis, saspiežot rokā, satur formu, bet pārlaužot uz pusēm tās nesadrūp. Tālāk vajadzīgs modelis, kuru vēlos izliet. Kā pirmo modeli es uztaisīju savu logo. Taisot logo jāievēro tās, ka malām jābūt slīpām, nedrīkst būt pārkares, kas neļauj izvilkt modeli no smiltīm, kā arī modeli vēlams nokrāsot ar glansētu krāsu, lai smiltis nepieliptu pie modeļa. Ar modeli, speciālā divdaļīgā kastē, smiltīs iegūst nospiedumu, kurām izveido alumīnija liešanas kanālus, pa kuriem lej izkausēto alumīniju. Un, protams, video redzams manā MP Dragon YouTube kanālā.

« 1  2  3 »
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Super, man patika! Izskatās jau super smuki bez krāsošanas!

Par instrumentiem, ja rokas instrumenti, aļa kalti, ēveles, tad Proline Mājai un Dārzam ir pietiekoši kvalitatīvi un nav īpaši dārgi, ja pats māk kvalitatīvi uzasināt. Un vecos krievu instrumentus pie krāmu tirgotājiem var sazīmēt par kapeikām. Protams, atkal vecais likums, tie noteikti būs jāpārasina!

 2  0 atbildēt

Bildes smukas. Aprakstiņi prasījās, kas ko kā.

 2  0 atbildēt

Nākamo spoku logo

 1  0 atbildēt
māku ar šito šteli.... viebreiz parsprāga forma un ielija tupelē...
 0  0 atbildēt

Alumīnijs?

 0  0 atbildēt