99

 898  13

Tātad, manuprāt, diezgan mīļa un izdevusies dāvana draugam. Es dāvanu pasniedzu par godu viena gada kopābūšanai, bet domāju, ka dāvana ir piemērota arī valentīndienā vai vienkārši kā mīļš pārsteigums. Iespējams dāvana ir vairāk piemērota meitenei, jo ne katram puisim tas šķitīs forši, tas atkarīgs no jūsu attiecībām un puiša rakstura. Tomēr jebkurā gadījumā, ļoti mīļi un jauki.

"365 iemesli kāpēc es viņu mīlu", katrai dienai pa vienai.

tātad savus iemeslus vairs nesūtīšu, bet jūs droši varat ieiet te - http://hazel-almonds.deviantart.com/art/365-Things-I-Love-About-You-162213659?offset=50#comments un uztaisīt copy-paste, kas gan būs diezgan bezpersoniski. un savus iemeslus es domāju pati. daži, protams, ir diezgan vienkārši, daži pārāk personīgi. bet šajā mājaslapā jūs atradīsiet kāda puiša publicētus visus 365 iemeslus :)

Komentāri 99

0/2000

ideāli romantiska dāvana man būtu, ja meitene nomainītu manas mašīnas motoram zobsiksnu vai ko citu noderīgu, kamēr guļu. Bet nu tas laikam būtu iemesls, kāpēc esmu forever alone 

 329  5 atbildēt

latviski, manuprāt, būtu īpašāk

 167  5 atbildēt

ar puisi angliski sarunājies? 

 150  4 atbildēt

Hmm mana draudzene man pirms 2 gadiem uzdāvinaāj tieši tādu pašu dāvanu,tikai katra lapiņa bija ar roku uzrakstīta. :)

 103  0 atbildēt

Dzeltenas rozes simbolizee shkjirshanos

 76  8 atbildēt

cik foorši. laimīgais puisis.

 39  1 atbildēt

overly attached girlfriend 

 21  4 atbildēt

Ja es būtu tavs puisis,  laimīgs!

 15  0 atbildēt

BEz vardiem paliktu

 12  0 atbildēt

a wonderful gift. 

 11  0 atbildēt
Tavam puisim ir paveicies ar tādu meiteni. :) Lai jums ilgas un jaukas attiecības, un ar katru dienu mīliet viens otru arvien vairāk!
 10  0 atbildēt

Ja ļoti, ļoti vajag, tad varu, protams, aizūtīt :) Bet mēģinat paši izdomāt savus. Tas jau ir personīgāk un īpašāk. Kuram gan patīk copy-paste. :p 

 6  0 atbildēt

Ah, mīlīīši, cilvēciņi kuri grib iemeslus ir mazliet savairojušies, gan te, gan otrā portālā kur ieliku savu dāvaniņas ideju. Man īsti nav laika šovakar izrediģēt un aizsūtīt katram iemeslus, bet esmu pārliecināta, ka māte google jums noteikti var palīdzēt. pati neesmu tur meklējusi iemeslus, bet ko gan māte google nezin. tā ka pārbaidiet sākumā internetā, gan kko atradīsiet!!

 6  0 atbildēt

Tūlīt būs raksts par ,,Labākā dāvana ko man uzdāvināja''

 5  0 atbildēt
Ideja fantastiska :) vari man ari atsutit iemeslus? Personigos nevajag. :) jo tie pasi parastie iemesli,var ari but skaists dekors zem kadas bildes,vai vienkarsi skaisti vardi. :)
 4  0 atbildēt

patiešām dikti mīļa dāvana, pie tam arī pietiekami oriģināla!  

es, piemēram, būtu ļoti patīkami pārsteigta, saņemot šādu dāvanu no sava mīļotā cilvēciņa, tas jau, ka tā cenšas otru iepriecināt, vien pierāda, ka it's true love!  

 4  0 atbildēt

Man draudzene paņēma kāršu komplektu,, aplīmēja ar smukām lapiņām un ar roku uz katras kārts uzrakstīja kādu lietu, kas viņai manī patīk, bet šī arī laba ideja. :]

 4  0 atbildēt

Kā viņš evi fukās pateicība par šito !! Svētku blieziens !  

 11  8 atbildēt

Šitā ir baigi labā ideja. :) Cepuri nost par tavu pacietību izdomāt tik daudz iemeslu.

 3  0 atbildēt

Ideāla dāvana!

 3  0 atbildēt
« 1  2  3 »