Mūsdienās bilžu izveidošana ir vienkāršāka par vienkāršu. Vai tev ir vajadzīga bilde prezentācijai, ilustrācija rakstam, ekrāntapeta vai jēl kas cits. Šajā rakstā izmantotās bildes sagatavosanai ir nepieciešams Microsoft Edge pārlūks, kurš ar DALL-E palīdzību nodrošina bildes sagatavošanu, pēc tās apraksta. Pamēģināšu rakstā iekļaut vienkāršas instrukcijas, lai ļautu kādam vienkāši saprast, kā šis rīks ir lietojams. Protams, ir pieejami arī citi rīgi no Google, Facebook vai citiem izstrādātājiem, tomēr vienkāršāk lietojamais rīks, manuprāt, ir Microsoft Edge integrētais, jo tas ļauj apvienot ChatGPT iespējas, lai saglabātu galveno un ļautu mainīt vien atsevišķas detaļas līdz tās apmierina tavas vēlmes.
Kā likt kompim taisīt bildes?0
% Atveram pārlūku Microsoft Edge (2023.gads) un atveram sadaļu 'tērzēšana'
% Principā bilde varētu tikt uzģenerēta uzreiz, norādot tērzēšanas laukā pilnīgu bildes aprakstu. Tomēr par cik saskarsmes valoda DALL-E, cik var noprast, ir angļu valdoda, tad sekojošās frāzes tiks tulkotas uz angļu valodu, kas var novest pie dažāda veida nepareizi akcentētām niansēm.
% Kad galvenais bildes elements ir atpazīstams un jūs ar to esiet apmierināti, tad attiecīgi var norādīt uz dažādām bildes detaļām, kuras soli pa solim jūsu bildi padarīs tādu, kādu jūs to iedomājāties.
% Nevajadzētu satraukties, ja attēlā mainās elementi, kuri pirms tam jūs ampmierināja vairāk.
% Pirms sāc mainīt vienu parametru attiecīgi pārliecinies, ka vēlamā lieta, kuru esi paredzējis attēlā tevi apmierina. Pēc tam ķeries klāt nākošajai bildes detaļai - fonam, priekšmetam, noskaņai.
% Bildes viedojot šādā kombinācijā, tiek apvienotas 'ChatGPT' iespējas un DALL-E iespējas. Sekojoši nav nepieciešams visu laiku norādīt uz to, ka bilde būtu ģenerējama un bildes galvenās vadlīnijas paliks nemainīgas. Ja rodas nepiecšamība veidot jaunu bildi, tad var sākt jaunu tēmu, kurā sākt ar sev svarīgāko. Pastāv iespēja veidot bilžu sērijas, tomēr tad būtu nepieciešams sākt ar niansēm, kuras visām bildēm varētu saglabāties kopējas.
Svarīgākais būtu izvēlēties pēc iespējas vienkāršākas un saprotamākas norādes. Tad kad rīka izmantošana tiks apgūta vairāk, pastāvēs iespēja veidot plašākus aprakstus un izmantot smalkākus trikus bilžu ģenerēšanai. Tādas kā nosaukumu piešķiršana bildē redzamajam tēlam, apgaismojuma mainīšana un dažādi citi triki.
mēģini, vērtē, komentē