Noteikti būs cilvēki,kas teiks,ka šim rakstam jāatrodas šoka sadaļā,bet tas tā... Izrādās,ka degvīns lielos daudzumos ir kaitīgs (man tā liekas tikai nākošajā diemā),BET-degvīnu var izmantot arī sadzīvē.Te daži ,citi šņabja pielietošanas veidi.
Citādāks šņabja pielietojums20
Lai nesāpīgi noņemtu plāksteri,tas ir jāsamircina ar degvīnu.Spirts izšķīdinās līmi.
Lai notīrītu flīžu starpas vannasistabā un/vai dušā,degvīns jāielej pudelē ar smidzinātāju un jāuzsmidzina uz flīzēm.Nedaudz jāuzgaida un noskalo ar ūdeni. Alkohols iznīcina sēnīti,pelējumu un citas baktērijas.
Lai notīrītu briļļu lēcas,mīkstu lupatiņu,nedaudz,samitrina ar šnabi.Alkohols notīrīs lēcas un nobeigs baktērijas.
Pagariniet kalpošanas laiku savam skuveklim,pēc skūšanās ieliekot to glāzē ar šnabi.Degvīns dezinficēs asmeņus un neļaus tiem rūsēt.
Uzspricēt nedaudz degvīna uz vitas kur ,kāds pirms tam(iekšīgi lietojot šo mantu) ir atstājis sava kuņģa saturu , nedaudz paberzt ar birstiti un tad nosusināt sausu.
Ielejiet glāzīti šņabja šampūna pudelē.Alkohols izvada toksīnus no matiem un veicina to augšanu.
Plastikāta maisiņus piepilda ar degvīna un ūdens maisījumu(viens pret vienu)un sasaldē.Iegūstam pārnēsājamus,daudzkārt izmantojamus dzesēšanas elementus-noderēs gan piknika izbraucienos,gan zilumu un sāpju noņemšanai.
Virtuvē savairojušās tās mazās,apnicīgās augļu mušiņas?Ņemam 30ml degvīna,3-4 pilienus trauku mazgājamā līdzekļa un 400ml ūdens.Ar šo maisījumu slaukam vietu kur mīt šie kukaiņi un viņi paši pametīs māju.
DEgvīns dzesē apdeguma brūces.Ja pēc apdedzināšanās ilgi nečammājas unuzliek šnabja kompresi,var izbēgt no apdeguma tulznām.