local-stats-pixel fb-conv-api

Visticamāk, parakstus Saeimas atlaišanai nesavāks12

Droši vien daudzi seko līdzi jaunajai akcijai "Atlaist Saeimu 2". Pirmajās divās dienās savāca 18 000, bet vajadzēja vēl piecas dienas, lai savāktu aptuveni tikpat. Tāpēc esmu izveidojis prognozi tam, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai savāktu vajadzīgo 154 000. Aptuveni vienādam parakstu (+- 10 procenti) skaitam vajag 2,5 reizes vairāk laika, nekā iepriekšējam tādam pašam parakstu skaitam. Esmu attēlojis trīs situācijas atkarībā no tā, cik strauji krītas aktivitāte uz katru periodu, kur katrs periods ir 2,5 garāks, nekā iepriekšējais. Kaut arī 35 000 nedēļas laikā izklausās daudz, eksponentfunkciju (šajā gadījumā laika pieagumu) nekad nevajag novērtēt par zemu.

59 3 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Un kāda jēga atlaist Saeimu, ja nav, ko likt vietā? Pārgrupēsies vēži pa citām kulītēm, izlīdīs vecie vēži, kam šoreiz kulīte netrāpījās. Visi "atlaistie" saņems labas kompensācijas, un viss turpināsies pa vecajām sliedēm ar nelielām deviācijām.

Vajadzētu savākt parakstus par to, ka jāpieņem likums, kurš liek atbildēt par saviem neizdarītajiem darbiem valdībā. Aiz visa solītā, neizdarītā un nozagtā ir cilvēks un cilvēka paraksts. Šis cilvēks nav slepens un ir saucams pie atbildības. Arī tad, kad paspējis pazust no valdības un ietikt siltā vietiņā ar algu labos tūkstošos.

11 0 atbildēt
Kas tad pēc atlaišanas notiks? Uzlabosies dzīves līmenis šo parakstītāju sapņos? emotion
5 0 atbildēt

Atliks pieņemt kādu jaunu nepopulāru lēmumu, vai kādam(ai) atkal nesmuki izrunāties ... un visas prognozes vējā,  jo būs jauns uzplūdu vilnis. emotion 

Šis prognozes der tikai tad, ja valdība tagad uz gadu sastingst letarģiskā miegā.  emotion 

3 0 atbildēt
Man tas bija skaidrs pirmajā dienā. Tas ir loģiski.
3 0 atbildēt

Te nav ņemts vērā viens faktors, balsot var vairākos veidos, ne tikai portālā Latvija.lv! Interasanti, cik balsis tiks nodotas novados pie pagasta, vai pilsētas pārvaldes vadītājiem. It sevišķi, ja kāds no viņiem organizēs aktīvu parakstu vākšanu. Un noteikti dažos novados tas arī notiks, Jo daudziem- daudziem nepatīk Pūces bīdītā novadu reforma....un ne tikai vadībai, bet arī parastajiem iedzīvotājiem. Te arī būs ļoti daudz balsu!

3 0 atbildēt
Kāda jēga no visa šità bezsakara? Idioti!
2 0 atbildēt

 emotion Kaut tā būtu

0 0 atbildēt

Es zinu kā varētu savākt šos parakstus, bet neteikšu, jo atslēgu esmu noslēpis... emotion 

0 0 atbildēt