2

 23  0
Dezinformācija

Saskaņā ar neskaitāmiem prokremliskiem avotiem, to skaitā ar Kremļa propagandas aģentūru RIA Novosti, „Krima ir mūsu [Kremļa]... kāpēc mūsu [Kremļa]? Ne jau tāpēc, ka mēs [Putina laipnie zaļie cilvēciņi] ieradāmies un sagrābām kaut ko... Kas ir demokrātija? Tautas valdība. Un kā tiek legalizēta tautas valdība? Ar referendumu un vēlēšanu palīdzību... Krimas tauta devās uz referendumu un balsoja... par neatkarību un par pievienošanos Krievijas Federācijai.”

Dezinformācijas avots:https://ria.ru/world/20181018/1530999011.html

Atmaskojums

Šie meli ir jau kļuvuši par prokremlisko mediju un Kremļa diplomātu rutīnas vēstījumu par Krimas referendumu.

Krima ir Ukrainas daļa. Kremlis pārkāpa starptautiskos likumus un Eiropas drošības pamatprincipus, nelegāli anektējot Krimas Autonomo Republiku un Sevastopoli. Eiropas Savienība joprojām nav atzinusi Krimu par Krievijas Federācijas teritoriju un turpina nosodīt šādu starptautisko likumu neievērošanu, kas pierāda, ka starptautiskā drošība ir apdraudēta. Šāda nostāja ir balstīta uz ANO hartu, kurā skaidri noteikts, ka valsts teritorija nedrīkst tikt pievienota kādai citai valstij, izmantojot draudus un spēku. Tas ir atrunāts arī Helsinku konferences Nobeiguma aktā, un to parakstījušās valstis apņēmās respektēt pārējo valstu robežas un teritoriālo vienotību.

Savukārt ANO ĢA rezolūciju 68/262, kurā ir nosodītas Kremļa nelegālās darbības Ukrainā, ir parakstījušas 100 ANO dalībvalstis, tikai 10 neatbalsta šo dokumentu!

Vairāk informācijas par šiem meliem varat iegūt šeit.

Izmantotie avoti:
http://Kasjaks.lv

Komentāri 2

0/2000
Vispār jau Krima pieder Krimas tatāriem, kas tur ir titilnācija!!!Krievi Krimā ir tikai OKUPANTI, tāpat kā Latvijā!!!
 3  0 atbildēt

Visa šī ažiotāža, kas kam piedr jau pie vienas vietas, Putina valdīšanas laiks drīz beigsies, Kartupelim ar mugurkaulu pilnībā piekritīšu ka tie RUS ir okupanti pat savā valstī.

Man pret viņiem nekā personīga nav, bet ja dzīvo LV, tad vismaz iemācās elementārāko, pat to nejēdz.

100% Krimā ievieš kādu ssavu stulbingu, ai da nu naf viņus  

 0  0 atbildēt