Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
139

Kauns būt krievam! Es esmu krievs un dzīvoju Krievijā. Man augot stāstija cik mana valsts un tauta ir varena. Mēs esam lielākā valsts pasaulē, Mēs apturējām Napaleonu un izglābām Eiropu no Hitlera. Mūsu valstī aug gudrākie un sportiskākie cilvēki pasaulē. Šobrīd mēs esam tik spēcīga, ka visa Eiropa no mums baidās. Mēs neesam pazaudējuši cilvēcību, cieņu un lepnumu atšķirībā no Eiropas. Mūsu prezidents ir ietekmīgākais cilvēks pasaulē. Mēs esam varena un mēs esam krievi. Es emu krievs.... bet tas bija līdz brīdim, kad man atvēra acis......

Es augu valstī kurā dzīvo... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
1.

Es augu valstī kurā dzīvo 140 miljoni iedzīvotāji, mums ir nafta, gāze un ogles, bet tik un tā mūsu IKP ir mazāks nekā Vācijai, kurā dzīvo 80 miljoni iedzīvotāji un nav ne naftas, ne gāze, ne ogles. Jā, tā ir tā pati Vācija kuru mēs uzvarējām 2. pasaules karā. Kauns būt krievam!

Es augu valstī kurā... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
2.

Es augu valstī kurā ir tik spēcīga armija, ka Eiropa no mums baidās. Mūsu prezidents teica, ka Eiropa bez ASV nevar stāties pretī mūsu armijai. Patiesībā armija un mūsu militārie sasniegumi ir vienīgā lieta ar ko mēs varam lepoties.

Bet patiesība ir daudz rūgtāka, mūsu ekonomika nespētu stāties ilglaicīgā karā ar Eiropu. Pietiek tikai ar  divām Eiropas valstīm - Vāciju un Franciju, lai apsteigtu mūsu iedzīvotāju skaitu un potenciālo militāro budžetu, nerunājot nemaz par visu Eiropu, kur nu vēl NATO. Kauns būt krievam! 

Es augunbspvalstī kurā aug... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
3.

Es augu valstī kurā aug labākie sportisti pasaulē un mēs dominējam visās sporta sacensībās. Bet kādēļ Norvēģija kurā dzīvo tikai 5 miljoni izscīna vairāk godalgotās vietas nekā mūsu valsts kurā dzīvo 140 miljoni? Mēs ļoti lepojamies ar mūsu hokeju, bet kāpēc Zviedrija kurā ir tikai 10 miljoni iedzīvotāji ir labāki nekā mēs? Mēs krievi ļoti mīlam futbolu, bet kāpēc Horvātija, kurā dzīvo 4 miljoni iedzīvotāji ir labāki par mums? Kāpēc mazā valsts Latvija ar 2 miljoniem iedzīvotāju spēlē basketbolu labāk par mums? Kauns būt krievam!

Es augu valstī kurā ir... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
4.

Es augu valstī kurā ir rūpnīcas un ražotnes. Mūsu valstī ir daudz izgudrotāji un pasaules bagāti uzņēmēji, bet kāpēc mums nav tādas mašīnas kā Vācijai, Itālijai, Zviedrijai... Kāpēc mums nav veikals kā IKEA, telefoni kā NOKIA un preces kā LEGO, D&B utt.? Vienīgā lieta mums ir GAZPROM kura mūsu valstī rada korupciju un monopolu.  Kauns būt krievam!

Es augu valstī kura... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
5.

Es augu valstī kura ir lielākā pasulē. Mēs ļoti lepojamies ar mūsu ģeogrāfiju, bet patiesība mūsu ģeogrāfija ir iemesls kāpēc mēs nespējam ekonomiski atīstīties. Mums nācās okupēt Krimu, lai iegūtu vismaz normālu pieeju uz jūru. Mēs esam vienīgā ziemeļu valsts kura pieder pie "atīstības" valstīm. Kauns būt krievam!

Es augu valstī kurā man... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
6.

Es augu valstī kurā man mācija, ka Padomju Savienība bija varena valsts, kura izglāba eiropu no ļaunās nacisma impērijas. Bet patiesībā mēs neko neizglābām, mēs ar viņiem sadarbojāmies un dalījām eiropu. Kad viņi pret mums sāka karu, mēs ziedojām visu kas mums ir, lai uzvarētu un mēs tiešām atbrīvojām eiropu no nacisma, bet aizvietojām ar komunismu.  Un mūsu valsts varonis Staļins veica vēl vairāk represijas nekā Hitlers. Pats bēdīgākais ir tas, ka mēs to zinām un uzskatām, ka Staļins to darīja, lai izglābtu mūsu tautu. Kauns būt krievam!

Scaronobrīd manā valstī... Autors: Neitrālists Kauns būt krievam
7.

Šobrīd manā valstī valda kaut kas līdzīgs fašismam. Televīzijā, skolā un internetā mums stāsta, ka mūsu valsts ir pati labākā. Putins valda vasltī jau 20 gadus un neviens viņu nevar nomainīt.  Mēs nevaram kritizēt putina politiku, jo tas var beigties ar salauztu žokli un cietumu. Kauns būt krievam!

3
139
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [32]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
CrazyManiaks avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  CrazyManiaks 03.12.18 21:32
17
0

Мы живем в самой прекрасной стране, а все остальные страны нам завидуют.     Uzreiz galvā lec nasha russia

spoku dienas joks

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 03.12.18 21:54  
10
0
atbildot uz Gmonster komentāru " Kauns būt NATO "Pamato kapēc.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.12.18 22:19  
8
0
atbildot uz Gmonster komentāru "North Atalantic Terorist Organization. Man nepa... "Ukraina un Gruzija nebija NATO. Paldies, bet šādu scenāriju Latvijā nevēlos.
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 03.12.18 22:39  
7
0
atbildot uz Gmonster komentāru "North Atalantic Terorist Organization. Man nepa... "NATO sargā mūs no fašistiskās krievijas utīm.
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 03.12.18 21:14  
5
0
Super raksts! Bučas! Lai dzīvo Latvija, lai dzīvo Eiropa!
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 03.12.18 22:18  
5
0
atbildot uz ezkins komentāru " Pilniigs bulshits! Nevienam buut nav ka... "Tas ir no viena youtube video, laikam nosaukums bija : Stidno bitj russkim".
jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 04.12.18 08:41
4
0

atbildot uz CrazyManiaks komentāru " Мы живем в самой прекрасной стране, а в... "

да ты успокойся я сто раз так делал

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 04.12.18 09:01  
3
0
atbildot uz Gmonster komentāru "Tā fašistiskā Krievija iznīcināja teroristus va... "Kāds Parīzei sakars ar fašistisko krieviju? Esi par daudz saskatijusies krievu propogandu. Kādus teroristus iznīcināja? Kuru valsti tu mīli? Krieviju? Varētu būt, bet krievijā vēljoprojām teroristu netrūkst.
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 04.12.18 08:42  
2
0
atbildot uz Gmonster komentāru "Tā fašistiskā Krievija iznīcināja teroristus va... "Smieklīgi.
ezkins avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sieviete - dievieteMedaļa Dienas joks
  ezkins 03.12.18 22:00
6
4

Pilniigs bulshits! Nevienam buut nav kauns. Populistisks, naidu kurinosh raksts   

Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 04.12.18 13:38  
2
0
atbildot uz Gmonster komentāru "Krievija iznīcināja Daesh teroristus. Bez Kriev... "Nesmīdini, vienīgais, ko krievi darija bija civilo bombardēšana un maisīšanās pa kājām. Daesh jau bija saukauts, kad krievija "pievienojās" slepkavošanai.
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 05.12.18 20:02  
2
0
atbildot uz Gmonster komentāru "Tu esi ar kādu no viņiem runājis? Un vai tad am... "ASV arī ir darijusi sūdu, bet krievija par to nekaunās. Tieši otrādāk - viņi vēl uzceļ tiltu uz Krimu. Kas šobrīd apdraud Latviju? ASV? Nu, nevajag melot sev. Mūs apdraud tikai un vienīgi krievija. Valsts, kura ir nožēlojami apsaimniekota un lai saglabātu eksistenci uzbrūk civilizētām valstīm. Tas ir nožēlojami.
Gmonster avatars
Medaļa Mani zvaniņiMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zubrila
  Gmonster 04.12.18 07:36  
1
0
atbildot uz Vietējais Karalis komentāru "NATO sargā mūs no fašistiskās krievijas utīm. ... "Tā fašistiskā Krievija iznīcināja teroristus valstī, kuru ļoti mīlu. Un Eiropā arī tagad teroraktu mazāk Jums ko patika tas, kas notika Parīzē?
Anonīms
Joe 04.12.18 14:39
1
0

Ļoti interesanti fakti. Ne tikai salīdzinoši lielai tautai maz medaļu Olimpiskajās spēlēs,

bet vēl jākrāpjās, izmantojot dompingu.

Ja Krievijas iedzīvotāji mācētu paskatāties  arī no šāda viedokļa, tad varbūt aizdomātos,

ka tiek zombēti un kaut kas nav kārtībā ar pasniegto informāciju.

Gmonster avatars
Medaļa Mani zvaniņiMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zubrila
  Gmonster 04.12.18 13:33  
1
0
atbildot uz Vietējais Karalis komentāru "Kāds Parīzei sakars ar fašistisko krieviju? Esi... "Krievija iznīcināja Daesh teroristus. Bez Krieviem tie vēl arvien veiktu teroraktus.
Anonīms
NOOBS 04.12.18 08:49
1
0

vieni idoti komentari lol idini   

vulgaris avatars
Medaļa Spoks
  vulgaris 08.12.18 10:08
1
1

fakts ir tāds ,ka šo rakstu nav cepis krievs ,bet gan neleitīgs ASV trolli ,kura uzdevums par naudu rasktīt cieņu pazemojošus rakstus parKrieviju un krieviem..vai jelkad kāds teiks ,ka tam būtu kauns būt lartvietim1??  krievs ar tā neteiks ..taču cits TĀ vietā to par naudu pateiks--lai vai kā ..bija vēsturē momenti ,ka latviešiem bija kauns teikt ,ka tie ir latvieši--un tas viss bija LV valstvīru kroplīgo izteicienu dēļ..tipa _-we well bi ļoti ekonomiski""

un tas ,kas notiek krievijā ,notiek Krievijā..lielākā daļa no ,ko jums klārē--ir klaji meli..tajā momentā ,kad tie sāks zinīcināt blakus esošos NATO un ASV bāzes ,tad latvieši sāks teikt ,ka krieviem tomēr bija taisnība..asv ir parazīti un interventi..neticat ?/pajautājiet japāņiem tie joprojām ar saldām atmiņām atceras Hirosimas un Nagasaki  bombardēšanu ar atombumām..

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Mr. NeveiksmeMedaļa Senču olaMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 21.01.19 17:48  
0
0
TIEŠĀM KAUNS!!!
Zigzig avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Visskaistākajai sievieteiMedaļa Lai dzīvo sievietes!
  Zigzig 21.12.18 10:30  
0
0
Krievija vismaz ir ar mieru uzņemt baltos fermerus no Dienvidāfrikas, bet citas valstis to nedara, jo noliedz balto diskrimināciju valstī.
Blackbberry avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Blackbberry 08.12.18 12:41  
0
0
atbildot uz vulgaris komentāru " Aiztec pie kāda daktera..iemācies domāt,pamuļ... "Esmu latvietis, man tavas domas neinteresē. Tu domā, ja krievijai burvju gariņš piedāvātu atjaunot Staļina režīmu viņi atteiktos? Ha.