32

 139  3

Kauns būt krievam! Es esmu krievs un dzīvoju Krievijā. Man augot stāstija cik mana valsts un tauta ir varena. Mēs esam lielākā valsts pasaulē, Mēs apturējām Napaleonu un izglābām Eiropu no Hitlera. Mūsu valstī aug gudrākie un sportiskākie cilvēki pasaulē. Šobrīd mēs esam tik spēcīga, ka visa Eiropa no mums baidās. Mēs neesam pazaudējuši cilvēcību, cieņu un lepnumu atšķirībā no Eiropas. Mūsu prezidents ir ietekmīgākais cilvēks pasaulē. Mēs esam varena un mēs esam krievi. Es emu krievs.... bet tas bija līdz brīdim, kad man atvēra acis......

Komentāri 32

0/2000

Мы живем в самой прекрасной стране, а все остальные страны нам завидуют.     Uzreiz galvā lec nasha russia

 18  0 atbildēt
Ukraina un Gruzija nebija NATO. Paldies, bet šādu scenāriju Latvijā nevēlos.
 8  0 atbildēt
NATO sargā mūs no fašistiskās krievijas utīm.
 7  0 atbildēt
Super raksts! Bučas! Lai dzīvo Latvija, lai dzīvo Eiropa!
 5  0 atbildēt

Pilniigs bulshits! Nevienam buut nav kauns. Populistisks, naidu kurinosh raksts   

 7  4 atbildēt

vieni idoti komentari lol idini   

 1  0 atbildēt

Ļoti interesanti fakti. Ne tikai salīdzinoši lielai tautai maz medaļu Olimpiskajās spēlēs,

bet vēl jākrāpjās, izmantojot dompingu.

Ja Krievijas iedzīvotāji mācētu paskatāties  arī no šāda viedokļa, tad varbūt aizdomātos,

ka tiek zombēti un kaut kas nav kārtībā ar pasniegto informāciju.

 1  0 atbildēt
Quote:"Mums nācās okupēt Krimu, lai iegūtu vismaz normālu pieeju uz jūru." Nopietni?!
 0  0 atbildēt

Pati par sevi tautība nevar būt slikta. Viņi nav vainīgi, ka viņiem tāds "Cars" 

 0  0 atbildēt

Kas tu ... tu i galīgs WHATABAUTISTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 0  0 atbildēt

fakts ir tāds ,ka šo rakstu nav cepis krievs ,bet gan neleitīgs ASV trolli ,kura uzdevums par naudu rasktīt cieņu pazemojošus rakstus parKrieviju un krieviem..vai jelkad kāds teiks ,ka tam būtu kauns būt lartvietim1??  krievs ar tā neteiks ..taču cits TĀ vietā to par naudu pateiks--lai vai kā ..bija vēsturē momenti ,ka latviešiem bija kauns teikt ,ka tie ir latvieši--un tas viss bija LV valstvīru kroplīgo izteicienu dēļ..tipa _-we well bi ļoti ekonomiski""

un tas ,kas notiek krievijā ,notiek Krievijā..lielākā daļa no ,ko jums klārē--ir klaji meli..tajā momentā ,kad tie sāks zinīcināt blakus esošos NATO un ASV bāzes ,tad latvieši sāks teikt ,ka krieviem tomēr bija taisnība..asv ir parazīti un interventi..neticat ?/pajautājiet japāņiem tie joprojām ar saldām atmiņām atceras Hirosimas un Nagasaki  bombardēšanu ar atombumām..

 1  1 atbildēt
Krievija vismaz ir ar mieru uzņemt baltos fermerus no Dienvidāfrikas, bet citas valstis to nedara, jo noliedz balto diskrimināciju valstī.
 0  0 atbildēt
TIEŠĀM KAUNS!!!
 0  0 atbildēt

Krievs, kas dzīvo Krievijā, raksta rakstu latviešu valodā latviešu portālā par to, cik Krievijā viss ir slikti un ka viņam ir kauns būt krievam? Citēšu Staņislavski - neticu!

 0  0 atbildēt
Man kauns but latvietim. Pat garumzimes nelieku jau 10 gadus. Maksligi izveidota valsts uz izmirstosas valodas reinkarnacijas bazes. Puse latviesu ir arzemes. Man ir kauns gan par latviju gan par tiem kas doma ka vina bija ista. 100 gadi pietiek sim veidojumam ne?
 0  2 atbildēt
Kauns būt NATO
 1  6 atbildēt