3

 15  0

Ziniet, pēdējās nedēļas laikā personīgi man un noteikti daudziem citiem ir pieriebies galvenā tūdaliņa Parādnieka parādīšanās medijos. Man liekas, pretdabiski un amorāli, ka tiek mazgāta viņa ģimenes veļa, kur vecā sieva un jaunā mīļākā, un pats Imants skaidro, kā ir sanācis gulēt ar visām pēc kārtas un uzbrūvēt bariņu bērnu. Tiesa, varbūt tas ir apzināts VL-TB/LNNK gājiens, lai, iespējams, vieglāk Imantu iespraust labklājības ministra amatā.

Ģimenes peripetijas

Māte Google man deva visai skaidru priekšstatu ar ko un kur Imants Parādnieks ir gulējis, un to cik tad bērnu viņam ir un būs. Ar Dinu [vēl joprojām oficiālā sieva] Parādnieks apprecējās 18 gadu vecumā, kad bija pieteicies abu kopīgais mazulis. Vēlāk pasaulē nāca vēl trīs bērni, bet ar pusgada starpību līdz ar Imanta un Dinas ceturto bērnu pasaulē nāca arī Helvis - Parādnieka un viņa "otras sievas" Janas atvase.

Ar to viss stāsts nebeidzas, jo Imanta modificētā poligāmija attīstījās ar sniega bumbas efektu, un pie apvāršņa parādījās trešā. Politiķa un viņa tagadējās ārlaulības draudzenes Litas Trakinas dēls Reinards pasaulē nāca 2016. gada oktobrī, bet jau decembrī viņi kļūs par vecākiem vēl vienam kopīgam bērnam.

Sanāk tā, ka Parādnieks drīz kļūs par septītā bērna tēvu, kas patiešām ir apsveicams cipars, un bijušā iekšlietu ministra Māra Gulbja vārdiem sakot: „Turīgam vīrietim vajadzētu tiekties uz ģimeni, kurā ir vismaz astoņas atvases.” Parādnieks ar bagātību nevar diezgan lielīties, ja nu vienīgi ar parādiem, bet nu lai veicas. Vēršot plašāk pieļāvumus un prognozes, jāatzīmē, ka viņam nesen apritējuši vien 50 gadu. Retorisks jautājums, kas būs tālāk? Es ļoti ceru, ka viņš pārkāps astoņu atvašu skaitu un tuvosies futbola komandas skaitam ar dažiem rezervistiem, jo vēl jau plinte krūmos nav jāmet.

Poligāmija Latvijā?

Jāatzīst, ka vaislinieku Latvijas politikas un kultūras aprindās pietiek, taču vai regulāra sievu un mīļāko maiņa ir piemērs pārējai sabiedrībai, jo īpaši tad, kad tiecies iesēsties par labklājības ministru. Protams, ar sveci pie gultas neesmu stāvējis, un kāds varētu teikt, ka tā ir privāta lieta. Taču, manuprāt, privāta lieta tā ir tik tālu līdz tā netiek izvilkta laukā dzeltenajā presē un kad iesaistītie personāži to atklāti reklamē kā pašsaprotamu un pieņemamu lietu.

Ja pareizi atceros, tad VL-TB/LNNK ir par konservatīvām vērtībām, un ģimeni Latvijā veido vismaz pagaidām divu cilvēku savienība, un manis pēc tā var būt arī starp viendzimuma pāriem. Savukārt, kas attiecas uz maucību un ģimenes definīcijas robežu sašķidrināšanu tā, ka pie ģimenes varam pieskaitīt mīļākās un mīļākos, man ir neizprotama.

Es negribu, lai Latvijā par labklājības ministru tiek iecelts cilvēks, kuram vārds maucība šķiet ikdienišķs un pieņemams. Parādniekam būtu jānodarbojas ar to, ko viņš vislabāk prot – vaislošanu, jo 13. Saeimā viņa vēlētājs Imantam nepiešķīra mandātu, un varbūt tieši tādēļ partijai nevajadzētu kuluāru sarunās maksimāli virzīt tieši Imantu par ministru. Partijai ir pietiekami garš rezervistu soliņš, kur varētu izvēlēties kādu labāku un ar tīrāku privāto dzīvi.


Kristiete, kura nesirgst ar homofobiju

Izmantotie avoti:
http://Kasjaks.lv

Komentāri 3

0/2000
Es tikai PAR daudzsievību!!!Par LATVISKĀM un SPĒCĪGĀM ģimenēm!!!
 1  0 atbildēt
Pa lielam,ka jau mineji-nav jau musu darisana ar ko vins gul
 0  0 atbildēt

Par cik šis vairs nav deputāts, tad pilnīgi pie vienas vietas ko viņš dara, galvenais, lai nelien atpakaļ pie siles

 0  0 atbildēt