Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
57

Viss raksts ir tikai viedoklis - tikai viedoklis Tāpēc, lūdzu, vēsu prātu karstām lietām…

Iedomājieties ka jums... Autors: spoks0 Eiropas Jupiters un viņa draugi ;)
1.

Iedomājieties, ka jums izstāsta stāstu, kā ASV prezidents Donalds Tramps ielūdz Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pie sevis uz Camp David prezidenta rezidenci dažas dienas pirms G7 samita, kurš notiek Biaricā (Francija) un šajā tikšanās reizē saka runu par jaunas uzticēšanās un drošības arhitektūras nepieciešamību, kas ļautu novērst nesaprašanos, kuras pirmsākumi ir meklējami 90-tajos gados…

Viņa viesis (V. Putins) izmanto šo tikšanos, lai publiski pasludinātu, ka Krievijā ir notikušas masu nekārtības, ka Arhangeļskā nekas nav noticis, nekāda radiācijas noplūde. Un kā atbildi no Trampa dzird bezjēdzīgus spriedelējumus.

Es pieļauju ka daudzi... Autors: spoks0 Eiropas Jupiters un viņa draugi ;)
Attēls no: media.pri.org
2.

Es pieļauju, ka daudzi iekliegtos - Lūk, viss ir skaidrs - Tramps ir Krievijas aģents! Jo šāda acīmredzama saspēle ar Putinu tajā pašā momentā, kad valstī notiek tādi notikumi, kādi tie notiek, nu, jau nepieklājīgi tas viss izskatās.

Un es varu pateikt ka... Autors: spoks0 Eiropas Jupiters un viņa draugi ;)
Attēls no: s.hdnux.com
3.

Un es varu pateikt ka Emanuels Makrons to visu ir izdarījis. Viņš uzaicināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu uz savu vasaras rezidenci Fort de Brégançon.

Kur gan citur lai satiekas?

Viņscaron deva iespēju... Autors: spoks0 Eiropas Jupiters un viņa draugi ;)
4.

Viņš deva iespēju Putinam tajā skaitā Rietumu medijiem izstāstīt par notikušajām masu nekārtībām savā valstī.

Un šis ir tas apbrīnojamais gadījums, ko jebkurš var skatīt, kad Francijas prezidents E. Makrons, cilvēks, kuram ievērojami sašūpojies pilsoņu atbalsta reitings, sāk to paaugstināt ar ārpolitikas palīdzību, kā to ir darījuši dažādi vēstures notikumu personāži. Nav lielāka Lielbritānijas ienaidnieka par E. Makronu. Tāds iespaids, ka Francijas prezidents vēljoprojām piedalās simtgadu karā pret Lielbritāniju. Un faktiski viss, ko dara Makrons, tas parāda, cik potenciāli bīstama organizācija ir kļuvusi Eiropas Savienība un, ka Lielbritānijai ir vērā ņemami argumenti no šīs organizētās grupas sākt atdalīties (ne tikai kaut kāds pilsoņu referendums)

Vēl bez tā Francijas... Autors: spoks0 Eiropas Jupiters un viņa draugi ;)
Attēls no: images.unian.net
5.

Vēl bez tā, Francijas prezidents cīnās ar globālo sasilšanu, ar Brazīlijas mežu degšanu. Lūk, kas interesanti, ka Brazīlijā deg apm. 2 miljoni hektāru. Putinam sadega jau 9 miljoni, bet nezin kāpēc par Sibīrijas mežiem konkrēti Makrons konkrēti Putinam šajā tikšanās reizē nav ieminējies…

Un tagad ir šis apbrīnojamais stāsts, kā divas vientulības satika viena otru, jo Krievijas prezidentam šobrīd ir vajadzīgs kāds partneris, lai iespiestos atkal G7 (->G8) un Francijas prezidentam vajag parādīt, ka viņš ir vislabāk spējīgs sarunāties ar Putinu.

 Autors: spoks0 Eiropas Jupiters un viņa draugi ;)
Attēls no: www.sott.net
6.
1
57
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [1]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
The Legend avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa Nedēļas hītsMedaļa Darbaholiķis
  The Legend 26.08.19 20:14
4
6

labs ir šis raksts!