46

 418  3

Mana cieša pārliecība ir tāda, ka spoku sabiedrība visā visumā ir jauka un miermīlīga. Tomēr retumis gadās pa kādam nešķīstam poltergeistam, kuram gribas mazliet pamētāties ar trauku skapīša saturu vai palidināt gultas. Vai nu viņš nekad nav lasījis noteikumus, vai arī tos saprast viņam ir bijis par grūtu, vai arī vadās pēc mūsu mīļotā Jacky reklāmas saukļa – „Tev šeit būs atļauts viss!”... Bet tā nu ir nejauši sagadījies, ka spokos nebūt nav atļauts viss, gluži otrādi – šis tas ir uz to stingrāko aizliegts. Tad nu atradu par vajadzīgu uzskricelēt īso spoku ceļvedi šajā aizkapa valstībā, kas būs noderīgs ne tikai spokošanās iesācējiem, bet arī moderatoriem un varbūt pat redaktoriem (lai dievs nedod, protams...).

Komentāri 46

0/2000

Izturību ravējot nezāles spokos Varētu vēl pareizrakstības pārbaude pie rakstu ielikšanas būt, tad vispār dzīve būtu lieliska

 28  1 atbildēt

Ehh,veiksmi tikt ar to galā,lai arī tagad jau jauniņajiem ir vieglāk.. Agrāk orgiem,sorgiem vajadzēja 300 vārdus un vismaz 5 bildes...Ierosinājums no manas puses ,kā arī izbijuša modera - varbūt ,lai paskubinātu moderus vajag ieviest medaļu tapat kā adminiem un rediem -kas visvairāk pamatotās sūdzības būs nodevis,tam medaļa?

 11  0 atbildēt

Vai skaitļus uzskata par vārdiem oriģinālrakstiem ,kad skaita vārdus?

 10  0 atbildēt

Citēju: "Tāpat tiks dzēsti personu aizskaroši un aizvainojoši komentāri..."

Vai lamāšanās iederas šajā kategorijā? Ikvienam neaprobežotam skaidrs, ka iederas. 

Tad, lūdzu, paskaidrojiet man, kādēļ jāmelo rakstā? Pirms pāris dienām uzrakstīju sūdzību par moderatora bezkaunīgi rupju lamāšanos uz lietotājiem, saņēmu atbildi, ka pārkāpumu tur nav.

 9  0 atbildēt

 9  0 atbildēt
Es nezinu, kas tur ir par problēmu, bet izpētiet, lūdzu, kas notiek ar attēlu pievienošanu... Vienu bildi pievieno - atļauj, poevieno nākamās - raksta, ka pa mazu un nepievienos... Es jau visus iespējamos bilžu izmēru variantus esmu izmēģinājis, tik un tā neliek... Labākais ir tas, ka vienu bildi ļauj pievienot, bet kad tā pati bilde ir otrā, tad uzreiz bļauj, ka pa mazu.. Wtf? Es no mobiļņika 4 stundas kapāju rakstu un viss vējā, jo bildes pievienot nevarēja un automātiski viss teksts pazuda... Raksta vietā ar 7 bildēm un nenormāli daudz teksta es saņēmu 1 bildi un raksta ievada... Kas par sviestu?
 6  0 atbildēt
Skatījos bildes un sasmējos par cūku kas vairs nelamājas
 6  0 atbildēt

Vērtīgs raksts.

 5  0 atbildēt

Bet ar tām autortiesībām ir tā,ka daži ņem bildes no google images un nemaz nezin kas viņas izplata,un vienkārši liek.Bet nu kā teici,nezināšana neko nelabo.

Es pats arī no autortiesībām baigi baidijos ka neielieku kko ar autortiesībām.

 4  0 atbildēt

Man ir adblocker, un neredzu tas reklāmas.

 3  0 atbildēt

9.

Kopš kāda laika rakstu, kas ir nedēļu vecs, vairs nav iespējams labot un dzēst. Lai dzēstu rakstu, jāvēršas ar lūgumu uz e-pastu spoki@spoki.lv. 

Šis teikums nav attiecināms uz visiem rakstiem.

 2  0 atbildēt

Pacēli dienas gaismā o_0

 2  0 atbildēt

Tad aptaujas iet uz TRIBĪNI?

 1  0 atbildēt

Viņi ir atļauti. 

 1  0 atbildēt

Liels paldies, ka palīdzēji!

 0  0 atbildēt

Ļoti noderīga informācija. Paldies!

 0  0 atbildēt

Gribu precizēt - šie ir padomi/ieteikumi, nevis noteikumi, vai ne?

 0  0 atbildēt

Klau, es meklēju, meklēju.. kur palīdzībā ir raksts par to, kā nomainīt profila bildi?? Tā tač ir palīdzības sadaļa. How come that I can't find what I need the most?

 0  0 atbildēt

Kas ir EV1TA? 

 10  10 atbildēt
Gribeji par so rakstu dabut daudz +? ;D reklamejot Spoku.lv noteikumos? Ehh, butu kaut ko interesantu ielicis, noteikumus Pasi maakam lasit
 1  5 atbildēt