36

Čau,ar speciālu kodera WTFS norīkojumu esmu šodien uztaisījis jums šo rakstu, lai varētu sniegt vieglu instruktāžu, kas notiek ar spokiem, kad viss tiks salabots un kā pievienot rakstus, līdz tam laikam.

Komentāri 36

0/2000

Nu re, tad jau viss kārtībā! Kas vēl jālabo?

 40  0 atbildēt

Tātad ar spciālu kodera WTFS atļauju tu tiec lobēts, lai iegūtu papildus skatījumus un balsis konkursam caur šo paziņojumu? Varbūt tagad liksi arī rakstus par konkursiem, kurus liek Jacky? ļoti negodīgi no Jūsu puses. Šāds raksts bija jāliek pašam koderim WTFS. BUUUUUUUU!!!!

 41  5 atbildēt

Manuprāt šitam rakstam vajadzētu atrasties sadaļā palīdzība + bez orga statusa..

 21  2 atbildēt

Pieredzējušam programmētājam kā man būtu nieks salabot ko tādu :)

 8  1 atbildēt

A kāpēc to nevar vnk salabot?

 7  0 atbildēt

Pārāk liels čakars labāk gaidīt līdz salabos (neattiecas uz tiem,kas kā pasisti uz ps4  )

 7  0 atbildēt

Nelādē ar PNG! Vispār esmu ļoti dusmīga. Kāpēc man 100x jāpārveido bildes, lai tās beidzot varētu ielādēties? Un kāda velns pēc wtfs dod savu svētību kkāda raksta tapšanai nevis dara kko lietas labā? Vadībai vismaz vajadzētu atvainoties par sagādātajām neērtībām! RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!

 6  0 atbildēt

Jup, man 3 raksti aizgāja di*sā. Itkā visu sarakstīju un saliku bildes, tad spiedu pievienot, viss uzlādējās zibens ātrumā, BET raksts vienkārši nepievienojās, tā notiek bieži, ja uzlieku noteiktu laiku, kad rakstam jāaktivizējās.

Protams, esmu progresējis  un tagad rakstiem paredzēto tekstu vispirms iekopēju ''piezīmjblokā'' un tad, ja viss noiet greizi, varu ātri pārkopēt tekstu no piezīmjblociņa un mēģināt vēlreiz. 

Taču tas, tomēr ir diezgan tizli.

 4  0 atbildēt

A tas tavs Offiss vispār ir legāls??

 4  0 atbildēt

Es vispirms dabūju bildes rakstam (visas) un lieku iekšā, tad nav tā erora, tikko pa vienai liec, tā ir dirsā

 4  0 atbildēt

15 reizes nācās vienu bildi resaizot līdzi sīkam izmēram, kamēr ielādējas, reizem pat raksti nesaglabājas... ibitīt  izlaboju kļūdas 3600 vārdu garam raktam un nesaglabājās grrrrr.

 3  0 atbildēt

Mhm, bet man ir tāds gļuks ka es spiežu 'Pievienot' viņš tur kautko lādē, un uzrādās 'Pievieno saturu' or smth, un tā paiet 30min, un vēljoprojām nekas. Bet kad refreshoju lapu, viss texts bildes ir pazuduši. Tātad eju uz savu profilu un skatos, raksts ir tur. Bez balvas paliku... --dārgie 2,3,4,5 cepumi. :D

 3  0 atbildēt

varēji jau citēt mani no skype, bet nu labi

 3  0 atbildēt

Šis tiešām var kādam palīdzēt, esmu novērojis ,ka daudzi savos rakstos raksta ,ka ir saskārušies ar šo problēmu. "+" no manīm 

 4  2 atbildēt

Pēc 1. bildes spriežot, problēma ir flash failu uploaderī.

http://ckeditor.com/comment/61940#comment-61940 - tajā topikā ir rinda risinājumu.

prastākais - atslēgt nafig flash pluginu un izmantot parasto failu upload'u pa 1 failam. Nu un, protams, upload_max_filesize, memory_limit u.c pašsaprotamos parametrus pārbaudīt, vai ir pietiekami. vai brutāli downgrade/upgrade uz pēdējo stabilo ckeditor versiju.

 

Salīdzinot aktuālo ( http://ckeditor.com/apps/ckeditor/4.3.1/ckeditor.js?myry2t , "Copyright (c) 2003-2013"  ) un spoku lietoto ( http://spoki.tvnet.lv/js/ckeditor/ckeditor.js , "Copyright (c) 2003-2009"), ir redzams, ka spoki dzīvo 4 gadus tālā pagātnē

 1  0 atbildēt
MJ avatarsMJ

Neko jaunu nepateici.. gļuku jau novēroju kopš konkursa sākuma... gan jau KODERS nekodēs pats ,bet sakodēs, kas kodējams :) nav ko iespringt, močī pievienot un viss notiks! 

 0  0 atbildēt

Raksts "Piemērs" nevar būt orgs

 0  0 atbildēt

Paldies, ir bijusi tāda problēma.

 0  0 atbildēt

Viecha, varbūt esi vismaz tik godīgs un noņem oriģinālraksta statusu? 

 0  0 atbildēt

Es sākumā iemetu bildi  un tad pārējo info - tas izskatās ka strādā labāk..

 0  0 atbildēt