Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
634

Sveicināti visi esošie un topošie spoki. Lasot rakstu komentārus, ir redzams, ka ir ļoti daudz neapmierināto cilvēku ar rakstu kvalitāti. Spoku administrācija neguļ, un cenšas mainīt to, administrācijā ir uzņemti jauni redaktori, kuri tiek apmācīti, lai varētu ne tikai operatīvi norisināties darbs ar Lietotāju rakstu apstiprināšanu, bet arī, lai pastiprinātu kontroli par Žurnālistu ievietotajiem rakstiem!

Bet visi ir cilvēki, un nav iespējams izkontrolēt pilnīgi visus, tāpēc arī pašiem spokiem vajadzētu iesaistīties rakstu satura kontrolē. Ja jūs redzat, ka kāds raksts neatbilst noteikumiem, tad par to ziņojiet administrācijai, zem katra raksta atrodas iespēja:

Ziņo administrācijai!
Šis raksts neatbilst noteikumiem!

Laika gaitā ir izveidojusies situācija, ka spokos lielākā daļa ir Žurnālisti, kuri publicē rakstus bez administrācijas apstiprinājuma, bet diemžēl daudziem no viņiem ir radusies sajūta, ka, ja reiz viņiem ir Žurnālista statuss, tad viņi var vairāk nedomāt par noteikumiem, un, lai visus viņus izkontrolētu, vajadzētu arī iesaistīties Jums visiem, un tie Žurnālisti, kuri regulāri pārkāpj rakstu publicēšanas noteikumus, tiks sodīti ar Žurnālista statusa atņemšanu!

Neaizmirstiet to, ka mēs visi esam tie, kuri veido šo mums iemīļoto vietu, kāds publicējot rakstus, kāds rakstot komentārus, vērtējot rakstus, iesakot tos sociālajos portālos. Mēs visi esam daļiņa no spoki.lv, tāpēc būtu labi, ja arī mēs visi iesaistītos, lai padarītu šo vietu interesantāku, pievilcīgāku un kvalitatīvāku. Tāpat, kā Rīga nekad nebūs gatava, arī spoki.lv nekad nebūs gatavi, mēs vienmēr centīsimies augt un attīstīties, un mums ir svarīgs Jūsu viedoklis, jo bez Jums šī vieta neeksistētu!

Lūgums visiem iepazīties, vai no jauna atsvaidzināt atmiņā noteikumus, jo daudz kas noteikti ir piemirsies, vai vispār nav zināms, citi vispār varbūt nekad nav lasījuši noteikumus:

http://spoki.lv/static.php?type=rules

Kā izvēlēties kategoriju rakstam?

Ar cieņu, spoki.lv administrācija.

 Autors: Tas i es Administrācijas paziņojums!
1.  
5
634
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [85]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Skranda avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Laimīgu Jauno gadu
  Skranda 04.02.13 11:06
126
31

Man vairāk traucē nevis nepareizi noteikumi, bet gan tas, ka nemāk rakstīt... Es iesaku vispār nepieņemt rakstus bez komatiem...

sanchez avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BakalaursMedaļa Man patīk Facebook 7000
  sanchez 04.02.13 11:01
83
6
Nevaig davat zurnalista statusu pa labi pa kreisi.
ritmanis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ritmanis 04.02.13 15:52
48
0

Bitch please. Problēma nav tajā, ka tiek pieņemti kaut kādi sūdīgi raksti, problēma ir tā, ka vienkārši labiem rakstiem nav autoru. Ir jābūt ļoti lielai apņēmībai, lai ietu rakstīt kvalitatīvu oriģinālu saturu par kaut kādiem virtuāliem cepumiem.

Es pat zinu cilvēkus, kas labprāt rakstītu kvalitatīvu saturu, ja to cepumu vietā autoriem godīgi samaksātu par peļņu , kas rodas no reklāmām, kas izvietotas uz viņu satura. Tā vietā TVNETs paliek bagātāks. Viņiem bija prioritāte piesaistīt jauniešus rakstīšanai, un to arī saņēma. Maksāsiet kā bērniem, attiecīgi arī saņemsiet bērnu saturu (komiksus, tulkotu drazu no 9gag utt.)

spoku dienas doma

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 04.02.13 11:05
44
2

atbildot uz gynocide komentāru " '' Lasot rakstu komentārus, ir red... " Paldies. Šomēnes būs vēl daudz slepkavu 

Mjā, nu... Apple ir visus nozombējis 

Politikānis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Most WantedMedaļa Admins iesaka
  Politikānis 04.02.13 11:10
38
1

Ko gan ipad dēļ neizdarīsi.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 04.02.13 15:15
22
0

atbildot uz Senču Lācis komentāru " Ja vēlētos kvalitāti uztaisītu nev... " Bija reiz superorgu konkurss, un kas tajā uzvarēja? Stāsts par to, kā tika piekakāts kaimiņa paklājiņš...

Dorians avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Deputāts
  Dorians 04.02.13 16:31
18
0

Uzlikt ierobežojumu - max 3-4 raksti dienā... citādi visi dēļ tā iPad konkursa liek bilžu rakstus, kuri jau te 100x bijuši

ManKnowsAll avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  ManKnowsAll 04.02.13 11:38
18
2

atbildot uz Bezpajumtnieks komentāru "Tu esi smieklīgs. " tu esi nabags , jo daudz dzer.

spoku dienas joks

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 04.02.13 12:23
12
1

atbildot uz Skranda komentāru " Man vairāk traucē nevis nepareizi ... " Piekrītu tev, bet lūdzu ieej tajā pašā tvnetā, vai aizej uz kiosku, un nopērc avīzi.... tur var atrast tādas kļūdas, un ne tikai ar komatiem, bet virsrakstu nepilnības, žargoni, gramatika utt.  UN to raksta žurnālisti ar izglītību, bet spokos vairums ir skolnieki... tapēc spokos es kautkā pieveru uz to visu acis 

bigeosa avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Favorīts
  bigeosa 04.02.13 11:46
11
1

Es labprāt gribētu iegūt "Žurnālistu" lai zinātu ka varu censties likt kaut kādus interesantos rakstus. Bet tā, man nav intereses to darīt diemžēl. Un jā pareizi, piekrītu visam augšā :D

StarGirl avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Adoptē maniMedaļa Twittera eksperts
  StarGirl 04.02.13 15:02
10
0

atbildot uz Vinnijs Fon Cūks komentāru " Sorry, bet netaisos pētīt vai rakt... " Pilnīgi piekrītu!

Bez tam, vai tad administrācija nav vesels bars ar cilvēkiem? Ko tad visi administratori un redaktori dara?

Saprotu, ka tas nav algots darbaspēks, tomēr, kādas tad ir viņu funkcijas? Lūdzu, visu komandu pie darba, lai iet cauri un pārskata.

Es gan būtībā atbalstu aktīvu "iedzīvotaju" iesaistīšanu, tomēr, ja manu viedokli nejautā pie svarīgiem jautājumiem, kādēļ lai es ietu darīt svešu darbu, ja mums tam ir veselas 2 komandas?

Īpaši gadījumā, ja ir izsludināta spēle, kas paredz spamošanu un rakstu cepšanu. Par to bija jādomā pirms atverāt elles vārtus, piesolot ipadu.

Tarhūns avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  Tarhūns 04.02.13 11:40
10
1

Vajag ieviest tādu fīču kā piemēram publicē tik un tik rakstus, komentārus un tiec pie statusa. Nevis kuram katram vnk dot. Tad viss būs kātībā!

MoonWolf avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa FrostijsMedaļa O!Zorro
  MoonWolf 04.02.13 17:10
7
0

atbildot uz Skranda komentāru " Man vairāk traucē nevis nepareizi ... " Un bez garumzīmēm!!!

"lbdiem sis ir mans pirmais rakstins ta pec nevertejiet bargi"

Skranda avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Laimīgu Jauno gadu
  Skranda 04.02.13 12:28
6
1

atbildot uz veiksmīGais komentāru "Piekrītu tev, bet lūdzu ieej tajā pašā tvnetā, ... " Man pietiek arī to visu internetā palasīt, bet manuprāt skolniekiem jau nu būtu jāzin vismaz pamatus, ka pirms "ka, bet, lai" komati būtu jāliek... + ne tikai komati, bet arī tie teksti, kuri liekas, ka ar pakaļu pa klaviatūru būtu dauzijuši viņus rakstot.

OverDose avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesakaMedaļa Nedēļas redaktors
  OverDose 04.02.13 18:13
5
0

Tas labi,ka notiek mēģinājumi pastiprināt ''rakstu atbilstību noteikumiem'' kontroli,bet tiem čīkstuļiem nu tiešām jāsaprot,ka administrācijas spēkos nekad nebūs visu izkontrolēt pa 100% , un tiem,kas brēc par rakstu kvalitāti,ir jāapzinās,ka administrācijai ar kvalitāti ir mazs sakara. Rakstu kvalitāti nodrošina vai nenodrošina paši autori,tātad lielākā spoki.lv populācijas daļa.

Tur ir koks ar diviem galiem. Rekur notiek administrācijas pastiprinājumi,bet pēc nedēļas tāpat būs jauni pīkstuļi,kuriem kaut kas nepatiks. Es jau sen esmu iemācījies laist gar acīm tos mēslurakstus un klikot uz nosacīti intriģējošiem rakstiem. Un daudzi  tiešām aizmirst par opciju ''ziņot administrācija''.

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 04.02.13 18:57
6
1

atbildot uz Dorians komentāru " Uzlikt ierobežojumu - max 3-4 raks... " Piekrītu. Tikai domāju, ka 10 raksti dienā būtu optimālais skaits.

Tas i es avatars
Medaļa PulicersMedaļa Troll killerMedaļa Pulicers
  Tas i es 04.02.13 18:18
5
0

atbildot uz Bocēns komentāru " Es daudziem esmu redzējis copy-pas... " Copy paste rakstus jau nav aizliegts ievietot. Galvenais, lai tie nav no aizliegtajiem portāliem, kuri ir minēti noteikumus, un lai raksts atbilstu portāla noteikumiem pēc satura.

Fēlikss Seņkovs avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa SEOMedaļa Gada spoks 2014
  Fēlikss Seņkovs 04.02.13 16:06
4
0

atbildot uz virinslaiva komentāru " Bitch please. Problēma nav tajā, k... " es īstenībā neredzu motivāciju ko rūpīgāk izstrādāt, ja kuiļa pautiem ir 40 reizes vairāk skatījumi kā rakstam par neparastajiem māksliniekiemm.

sHake avatars
Medaļa KapusvētkiMedaļa ArmagedonsMedaļa Frenkijs
  sHake 04.02.13 19:26
5
1

atbildot uz Skranda komentāru " Man vairāk traucē nevis nepareizi ... " Atradīsies tādi, kas komatus liks punktu un visu citu pieturzīmju vietā :D Redaktori vienkārši nespēs izsekot līdzi visām pareizrakstības kļūdām. BET KOPUMĀ PAR!

cukurgailitis15 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas domaMedaļa Sākumskolnieks
  cukurgailitis15 04.02.13 18:31
4
0

atbildot uz Skranda komentāru " Man vairāk traucē nevis nepareizi ... " Un bez garumzīmēm,taču ja nav gaurmzīmes kompim,tad lai raksta ar diviem burtiem kopā,kā piemēram vārds "kopā" būtu "kopaa" + neizķēmojot LV valodu,piemēram,rastot vārda "un" vietā "unj"

« 1  2  3  4  5 »