local-stats-pixel

Viktorija Plēpe un Dween apvienojas mūzikā!3

6 6

Ar jaunu un enerģisku skaņu pie klausītājiem atgriežas dziedātāja Viktorija Plēpe. Ilgā un aizraujošā darba procesā kopā ar jauno, talantīgo deju mūzikas producentu Dween smeldzīgu izjūtu vētra ir sublimēta mūzikālā skaņdarbā “Es gaidīšu”.

Dzismas teksta autore un soliste Viktorija un mūzikālās apdares autors Dween vēl pavisam nesen Latviešu Radio klausītāju vērtēšanai nodeva savu mūzikālo veikumu. Nepagāja ilgs laiks, kad klausītāju atzīnīgais vērtējums atspoguļojās jaunāko dziesmu topos - skaņdarbs “Es gaidīšu” jau ir iekarojis Latvijas Radio top 20.

Dziesmu var atbalstīt nobalsojot: http://www.latviesuradio.lv/top5

Dziesmas autori aicina baudīt klusos, pārdomu pilnos rudenīgos vakarus kopā ar viņu dziesmu, tāpēc dāvina saviem klausītājiem dziesmas lejupielādi par brīvu: http://www.platforma.lv/player/music/dween/

Dween profesionāli deju un klubu mūzikai pievērsās 2008. gadā. Producenta veiksmīgākie skaņdarbi ir tapuši sadarbībā ar Robertu Lejasmeijeru, solisti Sandiju Vīganti, grupas PeR solistu Ralfu Eilandu. Dween pazīstamākie darbi ir electro house manierē, viņa iecienītākie stili ir hardstyle un jumpstyle, kuros producents ļoti labi orientējas un ik pa laikam izveido kādu remiksu. Jaunākais panākums ir remikss Laura Reinika dziesmai „Es skrienu” jumpstyle tehnikā, kas arī tiks iekļauts L.Reinika jaunākajā albumā kā bonuss audio celiņš.

Savukārt Viktorija Plēpe, kura mūziku izjūt kā dzīves spēcīgāko un vienīgo aicinājumu, ar mūziku nodarbojas kopš agras bērnības. Viktorija ar aktīvu līdzdalību un panākumiem sevi piesaka gan jauno izpildītāju konkursos, kā "Jaunas Zvaigznes", "Fizz Superstar", "King and Queen karaoke festival", gan tautā iemīļotos televīzijas šovos: “Talantu fabrika”, “Talantu aģentūra”, “Koru kari.”

6 6 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

savu ... reklamē citur

1 1 atbildēt

ej di*** ! emotion

0 0 atbildēt

Melodija ir pietiekami laba, lai to nebūtu kauns atskaņot Eiropas klubos. Viktorijai ir laba balss, bet viņai piemērotāks būtu roks. Dziesmas lielākā neveiksme ir teksts, bet deju/klubu mūzikai jau gudrus tekstus nevajag... Verdikts: skan labi atsevišķi, bet ne kopā.

0 0 atbildēt