local-stats-pixel

apskāviens6

104 2

Kyrie un Brielle Jackson piedzima 12 nedēļas ātrāk nekā tas bija paredzēts Masačūsetsas Memoriālajā slimnīcā Vorčesterā un atradās katra savā inkubatorā.

Kyrie, lielākā no māsām, svēra 2 mārciņas un trīs unces, ātri sāka uzņemt svaru un gulēja mierīgi, bet Brielle, kas svēra tikai divas mārciņas, negāja tik viegli.

Pēkšņi 12. novembrī Brielle bija kritiskā stāvoklī. Viņai nespēja paelpot, izmisīgi raudāja, viņas seja, mazās rociņas un kājiņas kļuva zilgani pelēkas. Viņai bija sirds problēmas, zems skābekļa līmenis asinīs. Brielles vecāki skatījās uz notiekošo bija pārbijušies, ka viņa var nomirt. Ārsti darīja visu ko varēja, lai viņu nomierinātu, bet nekas nedarbojās. Ārsti nedomāja, ka mazā Brielle izdzīvos.

Viena no medmāsām atcerējās par metodi, kas ir lietota Eiropā, kur dvīņi atrodas vienā inkubatorā, kaut gan tas bija pret šīs slimnīcas noteikumiem. Medmāsa nolēma riskēt. Vecāki piekrita un medmāsa pie slimās dvīnītes ielika veselo, kuru viņa nebija redzējusi kopš dzimšanas. Un līdz ko viņas bija kopā, veselīgākā dvīnīte pieglaudās māsai un pārlika savo mazo rociņu pāri Briellei. Gandrīz uzreiz mazākā mazuļa sirds darbība stabilizējās un ķermeņa temperatūra bija normāla. Viņas skābekļa daudzums asinīs pieauga, viņa sāka vieglāk elpot un izmisīgā raudāšana norima, viņas parastā sārtā krāsa ātri atgriezās. Viņas abas izdzīvoja, lai gan sākums bija grūts.

104 2 6 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 6

0/2000

Jau bijis raksts bet tomeerr ljoti sirsniigs

4 0 atbildēt

nu, gluži joks jau arī nav ;)

atbildot uz podzinaaaa komentāru "kas te par mistiku? "  

3 1 atbildēt

emotion

2 0 atbildēt

emotion mīļi!

1 0 atbildēt

Cik sirsnīgi:)

1 0 atbildēt

emotion  aaaw,tik miilji

0 0 atbildēt