Ko mums varētu slēpt ūdens dzelme? Vai viss ir tāds,kā tas izskatās? Nebūt nē. Vairāk par tēmu, ko mums slēpj okeāni, jūras un citas ūdens krātuves varēsiet uzzināt šajā rakstā.
3.daļa - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Anomalijasbez-izskaidrojuma/683238
2.daļa - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Aizmirstas-civilizacijas/683104
1.daļa - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Neizskaidrojamas-misterijas/683178
Zemūdens noslēpumi.19
Galileja jūras ieliekums.
Dīvaina akmens struktūra tika atrasta,kamēr pētīja šo dīvaino jūru. Kā redzam, ir redzams aplis un aplim pa vidu ir bazalta kluču krāvumi. Zinātnieki pieņem, ka ,šis varētu būt izveidojies dabiskā ceļā,bet tik un tā,šī ir viena no dīvainākajām vietām, zem ūdens. Šī struktūra ir aptuveni divu stounhendžu lielumā, kas piesaistīja zinātnieku uzmanību. Ja šī vieta tiks atzīta par apbedījumu vietu vai reliģisku centru, tad kā tā tika zem ūdens?!
Google earth,apļveida figūras.
Gan zinātnieki,gan entuziasti šīs apļveida figūras var vērot,sākot ar Floridas krastiem un beidzot pat ar Belizi. Tas varbūt varētu nešķist nekas īpašs, bet tieši šādas pašas apļveida figūras ir atrodamas arī Floridas krastos un pa visu pasauli. Zinātnieki uzskata, ka kādreiz tās ir bijušas apbedīšanas vietas vai svētvietas, kas ar laiku ,erozijas rezultātā, ieskalotas jūrā. Kas tur patiesībā ir, to mēs tikai varam minēt.
Baltijas jūras anomālija.
Lai kas tas arī būtu, NLO, akmens vai nacistu pretraķešu ierīce, tas tik un tā būs vispasaules notikums,kad struktūru beidzot nolems izcelt no jūras.Zviedru nirēji apgalvo,ka tas ir milzīgs akmens, bet lielākā daļa tam netic,jo ir pārāk labi redzamas svītras un figūras uz milzīgās figūras.Milzīgais akmens ir vairāk kā 60 metru plats un tas tiek atbalstīts,uz tāda, kā staba. Sakritība?
Baikāla ezera anomālija.
Ezers ir senākais saldūdens ezers pasaulē un tajā dzīvo tādas zivju sugas,kas nedzīvo nekur citur pasaulē, bet šodien par citu mistēriju. Ja jūs ieskatītos šajā bildē,abos ezera galos varat redzēt melnus apļus. To nofotogrāfējuši astronauti no starptaustiskās kosmosa stacijas. Neviens nezin, kāpēc tieši abos ezera galos ir šādas figūras, bet zinātnieki uzskata, ka tās iespējams ir bijušas sibīriešu svētvietas.
Struktūra Makdonalda ezerā.
Zinātnieki sākotnēji šo atklājot, domāja ,ka tā ir dabiska sturktūra,līdz tika atrasti gravējumi akmens sānā. Šis milzu akmens Makdonalda ezera dzīlēs guļ jau vairākus simtus, iespējams, pat tūkstošus gadu. Ir novertēts, ka lielais akmens, virspusē sver aptuveni 456 kilogramus, kamer tas ir nostadīts uz diviem mazākiem akmeniem. Zinatnieki uzskata,ka tam nevajadzetu tā stāvēt,bet tas tik un tā to dara.