Vai patiešām tādi ir ?18
119
0
Kopbilde. Fredijs Džeksons bija mehāniķis Karaliskajos Gaisa spēkos I pasaules kara laikā. Viņa eskadriļa bija bāzēta uz kuģa H.M.S. Daedalus. Fredijs traģiski gāja bojā 1919. gadā, kad kāds no lidmašīnu propelleriem viņu aizķēra. Tas gan viņu neapturēja no piedalīšanās eskadriļas kopbildē 2 dienas vēlāk, un patiesi daudzi no apkalpes biedriem atzina, ka tas tiešām ir viņš
Sieviete uz kapa. Šis foto ir uzņemts Bachelor Grove kapsētā, kas atrodas Illinoisā, ASV. Daudzi paranormālās jomas eksperti atzīst, ka šī kapsēta ir viena no spoku apsēstākajām pasaulē. Foto var arī nesaskatīt neko īpašu, bet cilvēks, kurš uzņēma foto, apgalvo, ka tajā brīdī neviens tur nav sēdējis. Foto pētījis arī speciālists Mari Huffs, kurš atzīst, ka foto varētu būt neīsts, bet tikpat labi arī fotografētājs varētu stāstīt patiesību.
Reklāma
Kovboja rēgs vai tikai svešinieks? 1996. gadā Aiks Clantons izdomāja, ka diezgan forši būtu pārģērbties par kovboju un nofotografēties Boothill kapsētā, kas atrodas slavenajā Tombstone pilsētiņā. Aiks bija pārsteigts, kad ieraudzīja foto un bija pārliecināts, ka tobrīd nevienu citu kapsētā nemanīja.
Rēgs mežā. Šo foto 1959. gadā uzņēma godājamais R.S. Blance no Austrālijas. Viņš bija pārsteigts, kad foto starp kokiem un krūmiem pamanīja sievietes stāvu. Mūsdienas šādu foto ļoti viegli varētu uztaisīt ar Photoshop, bet 1959. gadā tāda nebija.
Meitene ugunī. 1995. gada 19. novembrī Wem pilsētiņas rātsnamu piemeklēja ugunsgrēks. Ēka dega visu nakti un ugunsdzēsēji tā arī nespēja glābt namu. Vietējais iedzīvotājs Tonijs O’Rahilijs nolēma uzņemt pāris fotogrāfijas ugunsgrēka laikā. Vienā no fotogrāfijām bija skaidri manāma maza meitenīte, kurai aiz muguras plosījās īsta liesmu elle. Neviens neatceras, ka būtu manījis kādu meiteni notikuma vietā un pilnīgi noteikti, ka arī tobrīd rātsnamā neviena nevarēja atrasties. Daži uzskata, ka mazo meitenīti sauc Džeina Čurma, kura 1677. gadā nejauši palaida uguni, kas izpostīja vairākas mājas pilsētā.
Reklāma
Piesprādzējiet arī aizmugurē sēdošos! 1959. gadā Meibela ČInnerija kopā ar savu vīru dienu pavadīja pie savas mātes kapa. Lai pabeigtu filmiņu viņa nofotografēja savu vīru, kas sēdēja mašīnā. Liels bija pārsteigums, kad attīstītajā foto viņa ieraudzīja savu māti, kas sēdēja mašīnas aizmugurē.
Mūks baznīcā. 1954. gada vasarā godājamais K. F. Fords fotografēja savu baznīcu Anglijā. Iespējams, ka nejauši viņš ir nofotografējis vienu no visu laiku slavenākajām spoku bildēm. Bildē redzams šaušalīgs mūka tēls. Foto ir pārbaudīts un noteikts, ka ne dubultā iedarbība, ne negatīva labojumi nav veikti.
Viņa mīļākais krēsls. Vai jums ir bijis mīļākais krēsls? Lordam Combermere tāds bija. Diemžēl 1891. gadā viņu notrieca zirgu pajūgs, un no gūtajiem ievainojumiem viņš mira. Ģimene uzaicināja fotografētāju, lai iemūžinātu pāris momentus pēc bērēm. Bēru ceremonija notika 4 jūdžu attālumā un fotogrāfs, gaidot ģimeni atpakaļ, uzņēma pāris fotogrāfijas. Vienā no tām Lords Combermere sēdēja savā mīļākajā krēslā. Laikam tomēr zārks nebija pietiekami ērts.
Reklāma
Brūnā lēdija. Šī fotogrāfija tiek uzskatīta par visslavenāko starp visām. Foto uzņemts 1936. gadā Raynham zālē Norfolkā, Anglijā. Vēl šodien to nevar izskaidrot. Tiek uzskatīts, ka tas ir Dorotijas Townshendas rēgs, kura dzīvoja Raynham zālē kopā ar savu vīru Čārlzu Townshendu 1700. gados. Leģenda vēsta, ka Dorotija krāpa savu vīru, kurš ,par to uzzinājis, ieslodzīja viņu kādā slēgtā istabā, līdz viņa nomira no vīra apvainojumiem. Juridiskie ieraksti vēsta, ka viņa nomira 1726. gadā, bet daudzi ticēja, ka vīrs tikai gribēja, lai citi tā domā, jo vēlējās savu sievu kārtīgi sodīt par viņas neuzticību.
Kāpnes uz citu pasauli. 1966. gadā Ralfs Hardijs apmeklēja muzeju Grinvičā, Anglijā. Karalienes Mājas sekcijā viņš nofotografēja skaistās kāpnes. Pēc fotogrāfiju attīstīšanas viņš bija šokā, jo foto ar kāpnēm bija rēgs, kas kāpa augšup. Kodak eksperti atzinuši, ka negatīvi nav ietekmēti, un nav izmantots arī dubultās palielināšanas paņēmiens.