local-stats-pixel fb-conv-api

Teorijas vai arī realitāte?63

Ir absurds uzskatīt, ka viss ir tieši tā, kā to mums mēģina iestāstīt mediji, valdība un iemācīt izglītības sistēma. Paskatoties uz lietām, kas notiek pasaulē uzreiz ir saprotams, ka kaut kas ar šo pasauli nav kārtībā, ja 1 % šīs pasaules iedzīvotāju ir pieejami 40 % no visiem pasaules līdzekļiem, kamēr 2 miljardi cilvēku iztiek ar mazāk kā 2 dolāriem dienā. Pat ar visu to, pārāk daudz parastajiem cilvēkiem joprojām ir ticība sistēmai un viņi turpina domāt, ka valdības strādā viņu labā. Pārāk daudz cilvēku tic visam, ko izlasa masu medijos, kuri ir radīti tikai tāpēc, lai dezinformētu un šķeltu sabiedrību, iebaidītu sabiedrību, lai liktu domāt vienā virzienā, lai radītu ilūziju, ka viss ir labi. Kad notiek kāda apšaude vai terorakts, mediji vienmēr meklē vainīgos - ieroči, musulmaņi etc., un cilvēki pat nevēlas pārbaudīt faktus, kas liktu saprast, ka visi šie procesi ir daļa no kaut kā lielāka. Kamēr cilvēki neatvērs savas acis un nesāks domāt paši, nekas nemainīsies. Kamēr cilvēki nesapratīs, ka parastais cilvēks pasaules elitei nenozīmē neko, un ka vienīgais, ko pasaules elite no mums vēlas ir tas, lai mēs strādātu, maksātu nodokļus un tad naudu iztērētu pilnīgi nevajadzīgās lietās, nekas nemainīsies. Vēsturē vairākkārt ir pierādījies tas, ka valdība mēģina noslēpt no parastajiem iedzīvotājiem pēc iespējas vairāk informācijas un, ja kāds mēģina izpaust šos noslēpumus, parasti šo cilvēku dzīve beidzas ar mīklainu nāvi, vai arī viņi mistiski pazūd.

Šis raksts ir sazvērestības teoriju apkopojums, nevis mans viedoklis vai kādas idejas propagandēšana. (:

2015. gadā WeAreChange žurnālistiem izdevās iekļūt Bilderberga grupas sanāksmes vietā Austrijā. Viņu iegūtais videomateriāls arī ir vistuvākā mums pieejamā informācija par Bilderberga grupu.

765 1 63 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 63

0/2000

Kaut kā uzrunāja tas par dz.apliecībām. Reāli šobrīd ir sajūta ka drīz lai nopirstos vajadzēs atļauju, jo tas var kādam nepatikt. Aparāts valda pār mums, un tas tikai briedīs un briedīs.

43 0 atbildēt

Novēro, noklausās, bet kad no dzīvokļa nosper televizoru - neviens neko nav redzējis un dzirdējis.

27 0 atbildēt

nav dūmu bez uguns. Visam ticu. btw, par to Pentagonu runājot, bieži uzdotākie jautājumi uz kuriem netiek sniegtas atbildes - kapēc nav neviena ieraksta no novērošanas kamerām kuras tur bija pietiekošā skaitā, un - kur ir lidmašīnas atlūzas?

21 0 atbildēt

Mandomāt, ka google ar savu android spiego vēl daudz, daudz vairāk, nekā Apple. Jo raugi - ja kāds vēlas sameklēt informāciju, tad dara ko? Pareizi. Vairums to meklē google meklētājā. Un arī daudzi tik ļoti mīļotais M$ nenormāli spiego, jo, kā smejies, arī M$ ir izveidojis savu meklēšanas 'mašīnu'.

17 0 atbildēt
Labs raksts!
13 0 atbildēt

Nu Metro-2 nav nekāda sazvērestība, protams, ka tas eksistē. Jo kā gan citādi piepeša atomkara gadījumā Putins & Co tiks prom no Kremļa? Skaidrs, ka ne pa gaisu un ne pa ielām ar auto. Tātad kas paliek? Tikai valdības metro līnija.

Kaut gan tuneļi, `kur vilcieni nekur nenogriežas`, paši par sevi vēl neko neliecina - tie tikpat labi ir t.s. tehnoloģiskie tuneļi (un stacijas) utml.

7 0 atbildēt

 emotion tavi raksti vnmr bijushi interesanti

plusinsh no manis 

6 0 atbildēt

...EH, JA TAS BŪTU VISS KAS SLIKTS AR MUMS NOTIEK...

5 0 atbildēt

 emotion Interesanti palasīt.  

6 1 atbildēt

Leemon Brothers skandālā nekādi ieraksti nepalīdzēja - vesels kvartāls esot noslīcis izprintēto transakciju papīra klanā emotion

4 0 atbildēt
Pentagona novērošanas kameru ierakstos pat nav redzama lidmašīna, vienā brīdī vienkārši ir redzams sprādziens. Brīdī, kad lidmašīnai būtu jāietriecās Pentagonā kamera uz brīdi tiek nopauzēta. Wonder why? Jo lidmašīnas vietā Pentagonā ietriecās pašu ASV izšauta raķete.
4 0 atbildēt

Ko tie salašņas mūždien slapstās gar manu Austrijas vasarnīcu! Vai tiešām piegādes furgoni no "Spirits and wine" nepasaka jau pietiekami daudz?

4 0 atbildēt
Exactly. WTC 7. ēka pat nav iekļauta izmeklēšanā, kas vien liecina par to, ka ASV valdībai ir ko slēpt šajā sakarā.
4 0 atbildēt

Jam ,diemžēl visi šeit ir patiesība.Pazemes bāzes ir daudzām valstīm,arī mums....(es to pats zinu)

5 2 atbildēt

Interesanti. emotion

3 0 atbildēt
6. Par Latvijas mietpilsoņiem viņiem nav daļas - nekāda apdraudējuma... :d
3 0 atbildēt

Izreala nogaza un ari ASV kugus ir bombardejusi utt. Izreala izdzivos, tads ir vinu merkis. Isreal must go on!

9/11, pec inzenieru un arhitektu viedokliem, ir neiespejami iespejams! Nav iespejams nogazt sadu konstrukciju ar tiem lidzekliem, kadus ASV uzrada. lidmasinas utt. 

Nesen sis ipasums bij mainijis turetaju un bija noslegts ligums uz 99gadu iri, ja nemaldos.

Nepilnu menesi pirms si notikuma, tika parskatiti un pamainiti apdrosinasanas noteikumi, kas bija tiesi sakara ar fall of the building due to terrorist attack.

Eku vecuma del, tas satureja loti lielu daudzumu vezi izraisosas vielas siltinajumu, lai to nomainitu butu jaiegulda loti daudz. vieglak nogazt, iekaset apdrosinasanu un tad buvet no jauna, jo ir vel 99 gadi ires. 

3 0 atbildēt
Ja cilvēki sāktu domāt ar galvu, tad ātri vien saprastu, ka kaut kas nav tīrs. Jau fakts, ka tie teroristi ir tik neaptēsti, ka pazaudē pasi notikuma vietā, ir dziļi apšaubāms. Diemžēl jau no bērna kājas un skolā māca domāt un būt kā visa pelēkā masa, jo izcelties nav labi.
3 0 atbildēt
Tieši manas domas, labi visas šīs sazvērestības teorijas sen jau zināmas, bet pa lielam tā arī ir. Bet ja godīgi, es nesaprotu tam visam jëga, paši sev dzīvi sarežğī un mums arï. Un kamēr cilvēki atvērs acis, ja vispār kādreiz tas notiks.
2 0 atbildēt

Mmm, tu gribi pateikt to, ka ceturtās lidmašīnas nemaz nebija... Tie teroristi, kas nolīdzināja dvīņu torņus, bija ļoti nepilnīgi apguvuši lidošanas prasmi, kursi kaut kādi, un, piedevām, uz mazajām lidmašīnām. 

2 0 atbildēt