44

 650  2

Ir absurds uzskatīt, ka visu patiesību pasaka mediji, valdība vai iemāca izglītības sistēma - ir daudz noslēpumu, kuru nākšana gaismā nopietni kaitētu esošajai sistēmai. Mēģinājumi tos atklāt bieži beidzās ar mīklainām pazušanām vai pat nāvēm.

Raksts ir vienkāršs sazvērestības teoriju apkopojums, nevis mans viedoklis, vai kādas idejas propagandēšana. :)

Komentāri 44

0/2000

Ziniet, es jau sen esmu sācis apšaubīt to, ko mums stāsta. Uz pasaules notiek pārāk daudz dīvainu 'sakritību'. Es iesaku arī jums visiem beigt klausīties masu mēdijos. Lielākajai daļai masu mēdiju ir viens saimnieks. Daudzi mēdiji ir 'bērnu firmas'  citām lielākām korporācijām, kas atkal ir apakšfirmas vēl lielākām korporācijām. Viņi visi strāda uz vienu roku... Piemēram nesen ASV notika vilciena avārija un dažas stundas pirms tā pa televīziju tika pārraidīts dīvains avārijas (emergency) brīdinājums, kurā bija kaut kas teikts par ķīmiskajiem ieročiem un tika pieminēts vārds: 'train'. Tieši vēlāk notika vilciena negadījums. Un tika paziņots, ka tā it kā bija 'tehniska kļūda'. Piedodiet cilvēki, bet, ja jūs nevarat paskatīties uz acīmredzamiem faktiem un vēl, jo projām turpiniet ticēt savai viltus 'brīvībai' tad jūs esat vienkārši akli. Man ir žēl to cilvēku, kuri kā aitas viegli seko visiem ko viņiem pasaka mēdiji u. t. t. .... Piemēram vēl viens labs piemērs no mēdiju manipulācijas. Ierakstiet Googlē: 'white couple with a baby', un tur nebūs nevis balts pāris ar baltganu mazuli, bet gan balts un melns pāris ar tumšīgu mazuli. T;ā izklausās pēc multikulturālisma aģendas. Žēl, ka jūs vēl neesat sapratuši, ka viņi visi strāda kopā un, ka viņi viens otru atbalsta (Google, CNN, Lielie mēdiji, Korporācijas, VISI!!!). Es nesaprotu, kam ir jānotiek lai tie aitveidīgie cilvēki beidzot atvērtu savas acis. Ziniet, man jau ir piegriezies, ka mani sauc par kaut kādu traku sazvērestības teoriju piekritēju. Manuprāt trakāki ir tie cilvēki, kuri tik tiešām lēti pieņem visu, ko viņiem pasaka un nevar pat paskatīties uz acīm redzamiem faktiem. 

Rekur ir daži neatkarīgi mēdiji/lapas:

https://www.reddit.com/r/conspiracy

http://yournewswire.com/

http://wearechange.org/

http://www.thedailysheeple.com/

Ir arī daudzas citas labas lapas.

Rekur arī forša bilde no Apvienoto nāciju twitera:

https://i.reddituploads.com/1b1e1a2e757c4514be1390437f554050?fit=max&h=1536&w=1536&s=31071a1851f1057e53d0fe1ebdc7a8d6

Un, kā jau vienmēr tā jau bija tikai un vienīgi 'kļūda'. Interesanti, ja jau tā bija kļūda tad iznāk, ka viņu tweetus veido robots vai datora programa? Jo, kā cilvēks varētu kļūdīties ierakstot kaut ko tādu....

Ā un rekur tas 'emergency broadcast' video: https://www.youtube.com/watch?v=0uWX_3era2g&feature=youtu.be

~ K. R.

 30  0 atbildēt
Kā parasti, labs apkopojums.
 19  0 atbildēt

ASV valdība - lielākie masu slepkavas cilvēces vēsturē.

 13  0 atbildēt
"you idiot" - uz tevi lieliski attiecas, tak pamācies fiziku un ķīmiju pirms kk dirs.
 6  0 atbildēt
Labs raksts, paldies. Ja sāk domāt līdzi tam, ko raksta ziņās un, nedod Dievs, papūlēties sameklēt kādus reālus faktus kas apstiprina vai noliedz ziņu patiesumu, tad rodas iespaids, ka ziņas tiek vienkārši pārpublicētas bez kādas faktu pārbaudes, turklāt nedomāju, ka Kardašjanas plikumi būtu jāpublicē ziņu portālos. Es ziņas lasu tikai lai redzētu kā šobrīd ir oficiāli jādomā, paturot paša viedokli pie sevis. Un vispār- šobrīd pasaulē ir modē izmantot padomijas sociālā eksperimenta rezultātus.
 5  0 atbildēt

Ļoti labs raksts, man patika.

 4  0 atbildēt

Citplanētieši mūsdienās ir daļa no nesaprotamā un viņi ar mums var izdarīt jebko... Cilvēki ,kuri tikuši nolaupīti aprakstija citpalnētiešus un pēc kāda laika uz zemes nokrīt NLO ,kurā citplanētu būtnes izskatās gandrīz tāpat kā aprakstā. Nav jau tik ilgi jāgaida līdz mēs satiksimies ar viņiem ,vienīgais ,ka daudzu valstu ,civilizāciju vadoņi jau kontaktējuši ar citplanētiešu būtnēm.

 3  0 atbildēt

tas, ka parastie cilvēki ir vergi, nav nekāda teorija. tepat Latvijā varam labi redzēt, ka dzīvošana "savā" zemē ir smirdīgs maksas pasākums!

  un ja runā par okupantiem un okupētajiem, tad arī jautrs skats - "savā zemē" kā vienam, tā otram, tas ir maksas pasākums.

 3  0 atbildēt

Tas, ka kāds neatbalsta ASV un saprot, ka ASV pēc definīcijas ir teroristi/agresori, nenozīmē, ka atbalsta Krieviju. 

 1  0 atbildēt

Šodien amatieru video ir tādi specefekti, ka nevar atšķirt kas ir īsts un nav. 

Tāpēc netērējiet laiku, nopērciet un izdaliet peintbola šautenes pilsoņiem, laiks revolūcijai. 

 0  0 atbildēt

Rakstsinteresants, bet komentāri vel interesantāki.

 0  0 atbildēt
Interesanti 👍
 0  0 atbildēt

Man likās, ka tas katram muļķim skaidrs, ka dvīņu torņi tā nevarēja sagāzties. Abi vienādi, perfekti taisni zemē. Lidmašīna taču ietriecās torņa vienā pusē. Līdz ar to skaidrs, ka uz to pusi arī tornim bija jāgāžas, jo tur konstrukcija vairāk cietusi.

Par 7. māju vspār sviests.

 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt

Vai arī ierakstiet Googlē: 'european people art' (eiropas cilvēku gleznas/māksla). Tur var redzēt baigos 'eiropiskos cilvēkus'.   

 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt
K
 0  0 atbildēt
 0  0 atbildēt
Par pēdējo, bija ģimene Šveicē laikam, kura visu kontrolē pasaulē, bija raksts spokos, bet neatceros uzvārdu ģimenei.
 0  0 atbildēt