Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
650

Ir absurds uzskatīt, ka visu patiesību pasaka mediji, valdība vai iemāca izglītības sistēma - ir daudz noslēpumu, kuru nākšana gaismā nopietni kaitētu esošajai sistēmai. Mēģinājumi tos atklāt bieži beidzās ar mīklainām pazušanām vai pat nāvēm.

Raksts ir vienkāršs sazvērestības teoriju apkopojums, nevis mans viedoklis, vai kādas idejas propagandēšana. :)

Malaysia AirlinesnbspMH370... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
1.

Malaysia Airlines MH370. 2014. gada 8. martā Malaysia Airlines MH370 izlidoja no Kualalumpuras lidostas, un lidoja uz Pekinu. 01:19 tika saņemts pēdējais signāls no lidmašīnas, bet trīs minūtes vēlāk lidmašīna mainīja virzienu un sāka lidot uz rietumiem. 02:22 lidmašīna pazuda no visiem radariem. Dažas dienas vēlāk uzsāka lielāko lidmašīnas meklēšanas operāciju pasaules vēsturē, un līdz aprīļa beigām jau bija pārmeklēta teritorija Austrālijas lielumā, bet nekas netika atrasts. Lidmašīna bija izgaisusi. 

Pastāv vairākas teorijas par... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
2.

Pastāv vairākas teorijas par to, kas notika ar reisu MH370. Viena no teorijām apgalvo, ka lidmašīnu pārtvēra ASV Gaisa spēki, un tā atrodas Diego Garcias karabāzē, Indijas okeānā. Iemesls, kāpēc ASV pārtvēra šo lidmašīnu ir tāds, ka lidmašīnā atradās kāda persona, kas nedrīkstēja nonākt Ķīnā. Ir aizdomas, ka ASV vajadzēja nolaupīt amerikāņu IBM speciālistu Filipu Vudu, kas lidoja ar šo lidmašīnu. Desmit dienas pēc nolaupīšanas no viņa iPhone tika nosūtīta pilnībā melna bilde ar pievienotu atrašanās vietu - Diego Garcias militāro bāzi. Lai gan ir diez gan apšaubāms, ka tas tiešām bija viņš, šo teoriju nevar viennozīmīgi izslēgt.

United Airlines reiss 93... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
3.

United Airlines reiss 93. 2001. gada 11. septembrī Al Qaeda nolaupīja vairākas lidmašīnas, tajā skaitā United Airlines reisu 93. Katrai lidmašīnai bija plānots lidot uz kādu no teroraktos iesaistītajām vietām - Pasaules Tirdzniecības centru, Pentagonu un Balto Namu. Reisam 93 bija jālido uz Balto Namu, bet daži lidmašīnas pasažieri sāka uzbrukt  teroristiem ar mērķi pārņemt vadību par lidmašīnu. Pilnībā pārņemt kontroli neizdevās, bet arī teroristi  vairs nevarēja novadīt lidmašīnu, un tā nogāzās kādā pļavā, Pensilvānijā. 

Pastāv arīnbspsazvērestības... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
4.

Pastāv arī sazvērestības teorija, ka patiesībā reiss 93 nemaz nenogāzās, bet gan tika nosūtīts uz kādu no ASV militārajām bāzēm netālu no notikuma vietas, un visi cilvēki, kas atradās lidmašīnā, tika nolaupīti vai nogalināti. Šīs teorijas pamatā ir tas, ka vietā, kur it kā nogāzās reiss 93 nebija nekādu liecību par to, ka būtu nogāzusies lidmašīna - bija neliels krāteris un apkārt nedaudz izdegusi zāle, bet nevienas lidmašīnas detaļas, vai nekā tamlīdzīga. Otrais, uz kā balstās teorija, ir pēdējie zvani, ko veica vairāki lidmašīnas pasažieri - cilvēki, kas saņēma šos zvanus apgalvo, ka lai kas arī todien viņiem zvanīja, tie nebija tie paši cilvēki, ko pazina viņi. Vairāki zvanu saņēmēji ir apgalvojuši, ka viņu tuvinieki, kas atradās lidmašīnā, pēdējā zvanā runāja ļoti nedabīgi un bez emocijām, kā arī nosaucot savu pilno vārdu un uzvārdu, kas zvana saņēmējiem lika domāt, ka zvanus tiešām veica kāds cits. Turklāt speciālisti ir teikuši, ka nav iespējams, ka mobilie telefoni varētu strādāt atrodoties debesīs, it īpaši ne 2001. gadā.

WTC 7 sabrukscaronana... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
5.

WTC 7 sabrukšana. Pasaules Tirdzniecības centra 7. ēka sagruva vairākas stundas pēc Dvīņu torņiem. Pēc oficiālās teorijas, brīdī, kad torņi sagruva, torņu detaļas trāpija 7. ēkai, nodarot nopietnus bojājumus ēkai un radot ugunsgrēkus, kas turpināja degt visu pēcpusdienu. Septiņas stundas vēlāk ēka sagruva. 7. ēkas sagrūšana liek domāt, ka arī šī ēka, tāpat kā Dvīņu torņi tika spridzināta no iekšpuses, jo arī šī ēka sagruva no lejas uz augšu, lai gan postījumi bija nodarīti pārsvarā tikai augšējiem stāviem. Turklāt, visvairāk aizdomu par to rada BBC paziņojums, ka 7. ēka ir sagruvusi. Brīdī, kad šo paziņojumu pārraidīja televīzijā, ēka vēl stāvēja, un sabruka tikai 23 minūtes pēc tam, kad BBC paziņoja par tās sagrūšanu.

Citplanētiescaronu... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
6.

Citplanētiešu nolaupīšanas. Daudzi cilvēki ir dalījušies ar stāstiem par to, kā viņus ir nolaupījuši citplanētieši. Ir ļoti liela iespējamība, ka šie stāsti ir izdomāti uzmanības pievēršanai. Visbiežāk ''citplanētiešu nolaupītie'' stāsta, ka brīdī, kad viņi ir gulējuši, vai atradušies kaut kur vieni paši, viņi ir redzējuši spožas gaismas, un nākamajā brīdī viņi jau ir atradušies slimnīcas tipa telpā, guļot uz galda istabas vidū. Dažreiz viņi nebija vienīgie cilvēki, kas atradās telpā. Daudzos stāstos ap cilvēku stāv 2 - 3 ''pelēkie citplanētieši'', bet daži esot redzējuši arī ''ķirzakcilvēkus''. Atrodoties telpā, cilvēki jūt lielu diskomfortu un ļoti lielas bailes, bet nav iespējams izbēgt vai izdarīt kaut ko citu. Parasti citplanētieši šajos stāstos veic izpēti, bet vairākums precīzas darbības atcerās pavisam miglaini. Pēc kāda laika nolaupītie atrodas tieši tajā vietā, kur atradās pirms nolaupīšanas, ar grūtībām atcerēties, kas ar viņiem ir noticis. Šāds stāsts ir izveidojies, saliekot kopā vairākus stāstus no cilvēkiem, kas apgalvo, ka viņus kaut kad ir nolaupījuši citpanētieši.

1  Pastāv sazvērestības... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
7.

1 %. Pastāv sazvērestības teorija, ka pasauli kontrolē 1 % cilvēku - paši bagātākie un ietekmīgākie cilvēki pasaulē. Šie cilvēki ir pārsvarā ietekmīgi banķieri un biznesmeņi, kuri kontrolē pilnībā visu, kas notiek pasaulē - ekonomiskos procesus, karus, politiku, medijus. Šie cilvēki stāv aiz visām ietekmīgākajām bankām un korporācijām pasaulē, kas nozīmē, ka arī aiz valdībām. Šie cilvēki gandrīz nekad neparādās parastajiem iedzīvotājiem, kaut vai kontrolē pilnībā visu. Sazvērestību teorētiķi uzskata, ka viņi ir ieguvuši tik lielu varu, jo viņiem izdevās izveidot Federālo Rezervi - ASV centrālo banku, kas kontrolē gandrīz pilnīgi visas pasaules finanses, un ir padarījuši parastos cilvēkus par vergiem.

2
650
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [44]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 01.10.16 10:30
30
0

Ziniet, es jau sen esmu sācis apšaubīt to, ko mums stāsta. Uz pasaules notiek pārāk daudz dīvainu 'sakritību'. Es iesaku arī jums visiem beigt klausīties masu mēdijos. Lielākajai daļai masu mēdiju ir viens saimnieks. Daudzi mēdiji ir 'bērnu firmas'  citām lielākām korporācijām, kas atkal ir apakšfirmas vēl lielākām korporācijām. Viņi visi strāda uz vienu roku... Piemēram nesen ASV notika vilciena avārija un dažas stundas pirms tā pa televīziju tika pārraidīts dīvains avārijas (emergency) brīdinājums, kurā bija kaut kas teikts par ķīmiskajiem ieročiem un tika pieminēts vārds: 'train'. Tieši vēlāk notika vilciena negadījums. Un tika paziņots, ka tā it kā bija 'tehniska kļūda'. Piedodiet cilvēki, bet, ja jūs nevarat paskatīties uz acīmredzamiem faktiem un vēl, jo projām turpiniet ticēt savai viltus 'brīvībai' tad jūs esat vienkārši akli. Man ir žēl to cilvēku, kuri kā aitas viegli seko visiem ko viņiem pasaka mēdiji u. t. t. .... Piemēram vēl viens labs piemērs no mēdiju manipulācijas. Ierakstiet Googlē: 'white couple with a baby', un tur nebūs nevis balts pāris ar baltganu mazuli, bet gan balts un melns pāris ar tumšīgu mazuli. T;ā izklausās pēc multikulturālisma aģendas. Žēl, ka jūs vēl neesat sapratuši, ka viņi visi strāda kopā un, ka viņi viens otru atbalsta (Google, CNN, Lielie mēdiji, Korporācijas, VISI!!!). Es nesaprotu, kam ir jānotiek lai tie aitveidīgie cilvēki beidzot atvērtu savas acis. Ziniet, man jau ir piegriezies, ka mani sauc par kaut kādu traku sazvērestības teoriju piekritēju. Manuprāt trakāki ir tie cilvēki, kuri tik tiešām lēti pieņem visu, ko viņiem pasaka un nevar pat paskatīties uz acīm redzamiem faktiem. 

 

Rekur ir daži neatkarīgi mēdiji/lapas:

https://www.reddit.com/r/conspiracy

http://yournewswire.com/

http://wearechange.org/

http://www.thedailysheeple.com/

Ir arī daudzas citas labas lapas.

Rekur arī forša bilde no Apvienoto nāciju twitera:

https://i.reddituploads.com/1b1e1a2e757c4514be1390437f554050?fit=max&h=1536&w=1536&s=31071a1851f1057e53d0fe1ebdc7a8d6

Un, kā jau vienmēr tā jau bija tikai un vienīgi 'kļūda'. Interesanti, ja jau tā bija kļūda tad iznāk, ka viņu tweetus veido robots vai datora programa? Jo, kā cilvēks varētu kļūdīties ierakstot kaut ko tādu....

Ā un rekur tas 'emergency broadcast' video: https://www.youtube.com/watch?v=0uWX_3era2g&feature=youtu.be

~ K. R.

spoku dienas doma

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.10.16 07:18  
19
0
Kā parasti, labs apkopojums.
Testu vecis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Testu vecis 01.10.16 11:19
13
0

ASV valdība - lielākie masu slepkavas cilvēces vēsturē.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.10.16 12:10
7
0

atbildot uz Strāvonis komentāru "Tajā laikā tika stāstīts, ka lidmašīnas korpusi... "

Dienvidu tornis sagruva mazāk kā stundu pēc tam, kad lidmašīna ietriecās tornī, ziemeļu tornis pusotru stundu pēc tam, un 7. ēka sagruva pēcpusdienā.

 https://en.wikipedia.org/wiki/Collapse_of_the_World_Trade_Center

Tādā laikā nevarētu izkust visi balsti, kuri bija veidoti tā, lai izturētu vairāku Boeingu ietriekšanos un ar visu to nesagrūtu. Tas varēja notikt tikai ar kontrolētu spridzināšanu. Diez gan daudzi cilvēki, kas atradās torņos un paguva tikt ārā pirms tie sabruka, teica, ka brīdi pirms tam bija dzirdama sprādziena skaņa no torņu pagrabstāva.

ottokaars avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Patīk komentārs
  ottokaars 01.10.16 14:22
11
4

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Dienvidu tornis sagruva mazāk kā stundu pēc tam... " Lapsēn, es vienkāršio nevaru noturēties necitējot tasvas "PĒRLES"...

"Tādā laikā nevarētu izkust visi balsti, kuri bija veidoti tā, lai izturētu vairāku Boeingu ietriekšanos un ar visu to nesagrūtu."

1) Balsti nekūst laikā, bet temperatūrā...  (Pie ugusgrēku temperatūrām celtnēs tērauds vienkārši NEVAR izkust. Tas izplešas un rada deformācijas- plīst savienijumi, stiprinājumi utt)...

2) Neviens neplāno balstus tā, lai tie varētu izturēt "vairāku boingu ietriekšanos". Neviens neplāno balstus tā, lai izturētu pat viena vai 0,2397490238 boingu ietriekšanos. Ēku konstrukcijas plāno tā lai ĒKA IZTURĒTU tos apstākļus kuros to ir paredzēts ekspluatēt.

Vai varbūt tagad ēku tehniskajos projektos norāda cik boingus tajos "droši ieparkot", cik lielu meteorītu tām var mest virsū un cik liels KingKongs drīks tajā rāpties?

Tu nebeidz pārsteigt... Es līks....    

misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 01.10.16 19:22  
6
0
atbildot uz 999 komentāru " autor, iesaku bik papētīt, kas īsti not... ""you idiot" - uz tevi lieliski attiecas, tak pamācies fiziku un ķīmiju pirms kk dirs.
Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 01.10.16 10:46
6
0

atbildot uz chibricks komentāru "Vot jā! 👍 " Tie jau vispār ir starptautiskie noziedzinieki  , ar savu Sorosiņu tik sponsorē karus, konfliktus un naidu starp cilvēci. 

LumberjackMe avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Students
  LumberjackMe 01.10.16 14:07  
5
0
Labs raksts, paldies. Ja sāk domāt līdzi tam, ko raksta ziņās un, nedod Dievs, papūlēties sameklēt kādus reālus faktus kas apstiprina vai noliedz ziņu patiesumu, tad rodas iespaids, ka ziņas tiek vienkārši pārpublicētas bez kādas faktu pārbaudes, turklāt nedomāju, ka Kardašjanas plikumi būtu jāpublicē ziņu portālos. Es ziņas lasu tikai lai redzētu kā šobrīd ir oficiāli jādomā, paturot paša viedokli pie sevis. Un vispār- šobrīd pasaulē ir modē izmantot padomijas sociālā eksperimenta rezultātus.
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.10.16 11:41
4
0

atbildot uz Strāvonis komentāru " nezinu, iespējams nobrūkot ēkām tika sagrauti... " Tāpat kā ar Dvīņu torņiem - tā izskatās kā kontrolēta spridzināšana, pēc sagrūšanas veida. 7. ēka sagruva no lejas uz augšu - tieši tā, kā notiek kontrolētā spridzināšanā.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.10.16 17:37  
4
0
atbildot uz ottokaars komentāru " Lapsēn, es vienkāršio nevaru noturēties necit... "Tu kārtējo reizi neiebrauc tekstā. Es par to īpaši nebrīnos, bet jebkurā gadījumā - Jā, balsti kūst temperatūrā. Varbūt tev tas būs pārsteigums, bet, lai izkausētu tik daudz balstu kā Dvīņu torņos, tam vajag vairāk laika. Vispār, pēc visiem aprēķiniem, šāda ēka varētu izturēt vairāku Boeingu ietriekšanos. Tu saproti, ka Pasaules Tirdzniecības centrs netiek plānots tā kā parasta dzīvojamā māja? Tas ir aprēķināts, ka pēc fizikas likumiem šāda ēka nevarētu sagrūt no vienas lidmašīnas ietriekšanās. Search it.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.10.16 11:13
4
0

 

Ļoti labs raksts, man patika.

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 01.10.16 10:53  
3
0
atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Tie jau vispār ir starptautiskie noziedziniek... "Nu jā, bet viņi kontrolē visu pasaulē notiekošo, tàpat kā Pasaules banka
Sulfāts avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas domaMedaļa 1/13 kūciņas
  Sulfāts 01.10.16 18:50
3
0

tas, ka parastie cilvēki ir vergi, nav nekāda teorija. tepat Latvijā varam labi redzēt, ka dzīvošana "savā" zemē ir smirdīgs maksas pasākums!

  un ja runā par okupantiem un okupētajiem, tad arī jautrs skats - "savā zemē" kā vienam, tā otram, tas ir maksas pasākums.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 07.10.16 15:23
3
0

atbildot uz ottokaars komentāru " Principā ar tādiem "fizmatiem" kā lapsēna nav... " You're such a hypocrate. Tu vienmēr raksti, ka ''visi ir idioti'', ''neviens neko nesaprot'', ''nav jēgas diskutēt'', kad tev priekšā liek faktus, kas neskan ar tavu (vienīgo pareizo) viedokli.

''Nav spējas analizēt'',''nav savu ideju''. To saka cilvēks, kad piekrīt visam, ko raksta mainstream mediji, lai gan to mērķis ir dezinformēt cilvēkus, radīt paniku un novērst uzmanību no reālām problēmām. Par ''spēju analizēt'' - ieteiktu tev pašam kādreiz analizēt to pašu 9/11 un tu saprastu, ka oficiālā versija nesaskan ne ar fizikas likumiem, ne oficiālajiem ''faktiem'', ne veselo saprātu. Bet Tu to nepamanītu, jo tas nesaskan ar Tavu (vienīgo pareizo) viedokli.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.10.16 12:23
3
0

Citplanētieši mūsdienās ir daļa no nesaprotamā un viņi ar mums var izdarīt jebko... Cilvēki ,kuri tikuši nolaupīti aprakstija citpalnētiešus un pēc kāda laika uz zemes nokrīt NLO ,kurā citplanētu būtnes izskatās gandrīz tāpat kā aprakstā. Nav jau tik ilgi jāgaida līdz mēs satiksimies ar viņiem ,vienīgais ,ka daudzu valstu ,civilizāciju vadoņi jau kontaktējuši ar citplanētiešu būtnēm.

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 01.10.16 10:31
3
0

atbildot uz chibricks komentāru " Par pēdējo, bija ģimene Šveicē laikam, ... " Rotšildi?

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 02.10.16 19:35
2
0

atbildot uz ottokaars komentāru "    Vēlreiz atkārtoju: NEVIENA ēka ... "

Tu atkal neiebrauci tekstā. Izlasi vēlreiz un tad tikai kaut ko atbildi - pēc fizikas likumiem Dvīņu torņi nevarēja sagrūt no vienīgas lidmašīnas ietriekšanās. Torņu balsti bija pietiekami izturīgi, lai nesagrūtu, ja kaut kas tāds notiek. Es tev neteicu, ka torņus būvēja speciāli tā, lai viņi izturētu konkrētu Boeinga modeli, bet tu kārtējo reizi izrauj visu no konteksta. 

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.10.16 10:59  
2
0
atbildot uz Strāvonis komentāru " Ar to tirdzniecības centra pēdējo daļu ... "Imposible. 7. ēka bija atsevišķa ēka, kas nebija savienota ar torņiem. Tāpat, Dvīņu torņu fragmenti trāpija tikai ēkas augšējiem stāviem.
Strāvonis avatars
Medaļa VUGD priekšnieksMedaļa VUGD priekšnieksMedaļa VUGD priekšnieks
  Strāvonis 01.10.16 12:01
2
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Tāpat kā ar Dvīņu torņiem - tā izskatās kā ko... "

Tajā laikā tika stāstīts, ka lidmašīnas korpusiem ietriecoties torņos, to degvielu tvertnes nespēja pietiekami ātri sadegt, jo bija pilnas, tāpēc vietās, kur ietriecās lidmašīnas radās tik augsta temperatūra, ka nesošā konstrukcija sāka kust, nespējot noturēt to, kas bija virs tās, ja man atimņa neviļ, tad ugunsdzēsējiem nebija iespējams apturēt šāda veida degšanu konstrukciju iekšienē, pat vairākas stundas. Laika intervāli, kādos ēkas sagruva pēc lidmašīnu ietriekšanās bija visai iespaidīgi vienam tornim, ja atmiņa neviļ tās bija divas stundas, otram pus diena.

Noslēpumainais avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Redaktors iesaka
  Noslēpumainais 01.10.16 10:55  
1
0
atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Ziniet, es jau sen esmu sācis apšaubīt ... "Par šo es tev piekrītu, pats jau kādu laiku neticu tam ko saka vai raksta ziņās👍
« 1  2  3 »