Sveiki, spocēni. Laiciņš ir pagājis, kopš solīju, ka veidošu vēl vienu rakstu, un tas ir tikai tāpēc, ka laika ir arvien mazāk un mazāk. Bet ieraudzījis, ka divi no maniem rakstiem ir sasnieguši 100 plusiņus, jūtos iedzesmots taisīt ceturto daļu. Kā jau solīju, tas ir par kādu dīvainu gad;ijumu - Rosvelas incidentu. Neaizmirstat vērtēt, lai iznāk piektā daļa, par dīvainiem eksperimentiem, kas notiek mums visiem (IESPĒJAMS visiem) zināmā vietā.
Teorija #4: Rosvela12
Esat jau laikam par Rosvelu dzirdējuši. Un gandrīz visi, kas zin Rosvelu, pazīst to nevis kā kādu rajonu Meksikā, bet gan kā vietu, kur nolaidies lidojošais šķīvītis. Tomēr nav droši zināms, ka tā tiešām ir noticis. Laiks apkopot informāciju.
Viss sākās 1947.gada 8.jūlijā. Rosvelas avīzē Roswell Daily Record parādās ziņoums, ko rakstījis RAAF (Roswell Army Air Field) par to, ka Rosvelā Meksikas tuksnesī pie kāda rančo nolaidies lidojošs disks. Tajā pašā dienā USAF (United States Air Force) paziņo, ka tas ir bijis tikai sinoptiķu gaisa balons. Rančo drīz tika slēgts.
Pēc tam viss turpinājās 1978.gadā. Rosvelas inteliģences virsnieks majors Džesse Marsels apgalvo, ka militārie spēki ir noslēpuši to, kā tiek atrasts citplanētiešu kosmosa kuģis. Motīvs ir diezgan pašsaprotams - ja jūs būtu svarīga paersona, kas uzzinājis par šadu incidentu, jūs arī noslēptu pēdas. Tālāk, vismaz kā pēc vairākām teorijām minēts, citplanētiešu ķermeņi ir aizgādāti uz "Area 51". Tomēr majors Džesse Marsels saka, ka grozs no sinoptiķu gaisa balona (kura bildi USAF aizsūtīja uz Rosvelu) ir bijis pilnīgi citādāks kā šķīvis, ko atrada pie rančo.
Pienāk 1989.gads. Rosvelas apbedīšanas biroja īpašnieks Glens Deniss apgalvo, ka viņš esot ar savām acīm redzējis, un tātad bijis liecinieks tam, kā izpēta katastrofā atrasto citplanētiešu līķus. Viņš saka, ka nezin, cik tādu bija, bet ka vienam bija sadragāta kāja, un kādam citam bija liela un strutojoša galvas trauma.
Pagājuši pieci gadi, pienāk 1994.gads, un USAF nav lielas izvēles. Viņi ir iegājuši lielās sprukās. Dēļ tādiem cilvēkiem, kā Džesse Marsels un Glens Deniss. Un tādu ir ļoti daudz, vairāki apgalvo, ka zina visu par Rosvelu. Tomēr Džesses un Glena teiktais ir īpaši populārs. Un gandrīz visi, kas zina par incidentu, tic tam, ka citplanētieši tiešām ir nolaidušies. Un tās bildes, kuras es te lieku, un vēl daudzas, tiek izmantotas kā pierādījumi. Tāpēc no 1994. gada līdz 1997. gadam turpinas USAF izmeklēšana. Un tomēr viņi atrod kādu pierādījumu. Tas tik tiešam neesot bijis sinoptiķu gaisa balons. Bet gan superslepens izmeklēšanas balons no projukta "Mogul". Baloni bija paredzēti, lai uzzinātu atrašanās vietu padomju Krievijas atomieruču testiem. Un baloni bija 600 pēdu gari. Vēl USAF apgalvo, ka ķermeņi, kas tika atrasti, nebija citplanētiešu, bet gan, ka tās bija lelles, kas paredzētas, lai analizētu, kas notiktu nelaimes gadīumā. Kopējie rezultāti liecina, ka nav pamatojuma domāt, ka tik tiešām kaut kas ir nolaidies Rosvelā.
Notiek vēl izmeklēšana, un atklājas, ka Glens Deniss ir melojis par to, kuri cilvēki piedalījušies līķu sekcijā. Un Džessa Marsels esot 'pārspīlējis' savu militāro vēsturi, un mainījis Rosvelas stāstu lai neitralizētu iespējamo kritismu. 2011. gadā FBI (Federal Bureau of Investigation) deklasificē 1949 gada ziņojumus par UFO un citplanētiešiem Rosvelas apkārtnē. Tomēr FBI atzīst, ka nekad nav sākuši izmeklēšanu par Rosvelu. Patiesība joprojām nav zināma.