local-stats-pixel fb-conv-api

Sazvērestību teorijas par Antarktīdu24

431 0

Par Antarktīdu ir daudz sazvērestību teorijas. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka šis ir visizolētākais un vismazāk izpētītais kontinents uz Zemes. Ir praktiski neiespējami tur izdzīvot bez īpaša aprīkojuma, ēkām un atbalsta no cilvēkiem, kas apdzīvo daudz dzīvīgākos kontinentus. Tieši savas noslēpumainības dēļ Antarktīda ir izpelnījusies tik lielu sazvērestību teorētiķu uzmanību. Šajā rakstā par trakākajām sazvērestību teorijām saistībā ar Antarktīdu.

431 0 24 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 24

0/2000

Šīs vēl tādas pieklājīgas teorijas. Nekad neesmu sapratis, kas cilvēkiem ir jālieto, lai kaut ko tādu izdomātu.

12 0 atbildēt

Citplanētiešu un nacistu bāzes izklausās 1000 reizes ticamāk, nekā plakana zeme ar milzīgu sienu apkārt, lai neaiztek ūdens... emotion  Varbūt vēl pasauli tur milzīgi ziloņi ar snuķiem no apakšas ?    Interesanti, kādai delīrijai jābūt, lai uzskatītu, ka visas lielās nācijas velta milzu resursus, lai apsargātu pasaules malu , kur atrodas milzīgas ledus sienas, kuras neļauj ūdenim iztecēt ? Nemaz nerunājot par to, ka elementāri ir ar teleskopu katram paskatīties uz debes ķermeņiem, kuri visi ir apaļi un rotē, bet redz zeme acīm redzot ir plakana ?     Tos cilvēkus vajadzētu ārstēt ar smagiem medikamentiem, jo viņi ir galvā slimi. 

10 0 atbildēt
Tiem sazvērestību teorētiķiem gan attīstīta fantāzija!!!
6 0 atbildēt

 emotion 

6 1 atbildēt

Par to sienu - tur vietām tiešām ir milzīga siena- savus 30 + metrus augsta, un daudzus desmitus (pat simtus) kilometrus gara.. bet ar zemes malu tam nav nekāda sakara.. vienkārši ledājs..   

4 0 atbildēt
🤔👍
2 0 atbildēt
Nu mans 14 gadus vecais kaķis pat domā sakarīgāk...
2 0 atbildēt

Un kur sazvērestības teorija par operāciju "Highjump" ?

2 0 atbildēt
Neredzu pamatu ticēt tiem sazvērestību narkomāniem
1 0 atbildēt
Yūs ko identity REN-TV zogat
2 1 atbildēt

👍

0 0 atbildēt

Skatos, ka te panesusies diskusija par to, kura teorija ticamāka. Iekarsušajiem prātiem atgādināšu, ka arī zemes kā lodes teorija ir tikai teorija. Kā izrādās, NASAS Habla teleskops nezkāpēc nevarot uzņemt nevienu Zemes bildi, lai beidzot pierādītu, ka tā ir lode. Tā nu puikas "līmē" un photoshopē to lodi katru reizi. Arī tikai teorija.

Starptautiskā kosmosa stacija - teorija.

Gribi tici, gribi netici.

0 0 atbildēt

Slimu suņu murgi.

0 0 atbildēt

Teorija, ka zem Atlantīdas ir citplanētiešu bāze, un citplanētieši ir uzklājuši ledus segu virs Antarktīdas, lai apslēptu savu bāzi pārspēj jebkuru teoriju šajā rakstā. 

0 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt
Šī jau vairāk ilustrēto zinātni atgādina.
0 8 atbildēt