Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
410

Par Antarktīdu ir daudz sazvērestību teorijas. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā, ka šis ir visizolētākais un vismazāk izpētītais kontinents uz Zemes. Ir praktiski neiespējami tur izdzīvot bez īpaša aprīkojuma, ēkām un atbalsta no cilvēkiem, kas apdzīvo daudz dzīvīgākos kontinentus. Tieši savas noslēpumainības dēļ Antarktīda ir izpelnījusies tik lielu sazvērestību teorētiķu uzmanību. Šajā rakstā par trakākajām sazvērestību teorijām saistībā ar Antarktīdu.

nbspNacistiemnbspbija... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
1.

 

Nacistiem bija slepena bāze Antarktīdā.

Pastāv sazvērestības teorija, ka nacisti Antarktīdā bija izveidojuši slepenu bāzi. Šī teorija radās, kad sazvērestību teorētiķi atklāja, ka pirms Otrā pasaules kara vācieši Hitlera uzdevumā devās ekspedīcijā uz Antarktīdu. Būdami tur, viņi, domājams, atklāja vairākas pazemes alas un upes un vēlāk pārvērta lielāko alu par slepenu pilsētu, kurā viņi dzīvoja kopā ar iluminātiem. Daži sazvērestību teorētiķi spekulē, ka pēc nacistu sakāves Otrajā pasaules karā Ādolfs Hitlers aizbēga uz šo slepeno bāzi un tur nodzīvoja līdz sirmām vecumdienām. Ticīgie arī apgalvo, ka nacistiem slepenajā bāzē izdevās tikt klāt citplanētiešu tehnoloģijām un tās izmantojot, viņi uzkonstruēja lidojošos šķīvīšus. Patiesībā nacistiem nekad nav bijusi slepena bāze Antarktīdā. Nav pierādījumu, ka viņi būtu izgatavojuši ieročus, izmantojot citplanētiešu tehnoloģijas vai arī testējuši kādu ieroci Antarktīdā. Turklāt, nacisti 1938. gadā uz reģionu nosūtīja tikai vienu kuģi, galvenokārt tāpēc, lai meklētu vaļu medību vietas un testētu, cik lielu aukstumu spēj panest lidmašīnu ekipējums, domājot par uzbrukumu Padomju Savienībai. Diez vai viņi paspēja tur ierīkot kādu bāzi, pie Antarktīdas krastiem uzturoties no 1939.gada 19. janvāra līdz 15. februārim. Bāzi viņi vēlējās izveidot, tomēr visus plānus izjauca karš.

Nacisti slēpa lidojoscaronos... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Autora bilde
2.

Nacisti slēpa lidojošos šķīvīšus Antarktīdā.

Vēl viena sazvērestības teorija, kurā iesaistīti nacisti, apgalvo, ka viņi slēpuši NLO kaut kur Antarktīdā. Šīs teorijas atbalstītāji uzstāj, ka nacisti Otrā pasaules kara laikā izveidoja slepenu bāzi Antarktīdā, no kuras vadīja lidojošos šķīvīšus. ASV un Lielbritānijas spēki vairākkārt mēģināja iznīcināt šo bāzi, taču tas neizdevās. Viņiem to izdevās izdemolēt tikai pēc atombumbas nomešanas 1958. gadā. Sazvērestību teorētiķi apgalvo, ka šīs operācijas laikā nacisti iznīcināja amerikāņu lidmašīnu. Šī ideja tiek uzskatīta par nepatiesu, jo nacistiem nekad nav bijusi bāze vai kādas militārās intereses Antarktīdā. Ka jau iepriekš minēju, viņi devās uz Antarktīdu tikai ar vienu kuģi, lai atrastu vaļu medību vietas un noskaidrotu kāds lidmašīnu ekipējums panes lielu aukstumu, gatavojoties iebrukumam Padomju Savienībā. Viņiem nepietika resursu un laika, lai uzbūvētu pazemes bāzi.

Teorijas par nacistu Antarktīdā it kā uzbūvētiem un slēptiem NLO pamatā ir vērienīga amerikāņu ekspedīcija ASV flotes admirāļa Ričarda Bērda vadībā 1946.-1947. gadā. Šī ekspedīcija oficiāli tiek saukta par par "Operāciju Augstais lēciens" (Highjump). Ekspedīcijā piedalījās 4700 vīru liels personāls, 13 kuģi un 23 vai 33 (avoti nav vienisprātis) lidaparāti. Tā dēvētā operācija, lai izraidītu nacistus no slepenās NLO bāzes, patiesībā bija militāras mācības Antarktīdas kontinenta izzināšanai un personāla un aprīkojuma pārbaudei auksta klimata apstākļos. Bargās un agrās ziemas un dažādu citu apstākļu dēļ šī operācija noslēdzās daudz agrāk nekā plānots, un tas radīja virkni aizdomu. Visbiežāk sazvērestību teorētiķi vērš uzmanību uz kādu admirāļa Bērda citātu intervijā Čīles laikrakstam. "Jauna kara gadījumā kontinentālās Amerikas Savienotās Valstis var saņemt uzbrukumu no lidojošiem objektiem, kas var lidot no pola uz polu neiedomājamā ātrumā."  Taču, kā vēsturnieki ir noskaidrojuši, tad patiesībā valodas barjeras dēļ žurnālists admirāļa teikto ir nepareizi interpretējis: admirālis runāja par padomju lidmašīnām, kurām kara gadījumā nebūtu nekādu grūtību sasniegt Ameriku no Aļaskas. Tas protams nav traucējis sazvērestību teorētiķiem vēlāk rakstīt par lidojošu objektu uzbrukumu Bērda ekspedīcijai.

nbspAntarktīda ir... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
3.

 

Antarktīda ir Atlantīda.

Daži sazvērestību teorētiķi apgalvo, ka Antarktīda ir leģendārā nogrimusī sala Atlantīda, vai arī, ka Atlantīda atrodas zem Antarktīdas. Teoriju, ka Atlantīda patiesībā ir zeme, kuru šodien pazīstam kā Antarktīdu, 1958.gadā izvirzīja Čārlzs Hepguds savā grāmatā “Zemes garozas nobīdes.” Grāmatas priekšvārdu, starp citu, rakstīja slavenais fiziķis Alberts Einšteins. Pēc Hepguda idejas, apmēram pirms 12 000 gadiem notika lielas Zemes garozas nobīdes, kas novirzīja kontinentu, kuru šodien pazīstam kā Antarktīdu, daudz tuvāk tā pašreizējai atrašanās vietai. Mērenākā joslā esošo kontinentu apdzīvoja augsti attīstīta civilizācija, bet pēkšņās izmaiņas iznīcināja gan iedzīvotājus – atlantus, gan brīnišķīgo pilsētu, kas pazuda zem biezas ledus kārtas. Tiesa, šī ideja ir pretrunā modernajai izpratnei par tektonisko plātņu kustību.

nbspTaisnstūra formas... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
4.

 

Taisnstūra formas aisbergus Antarktīdā izveidojuši citplanētieši.

Zinātnieki ir atklājuši dīvainu, gandrīz perfekti taisnstūrainu aisbergu eksistenci Antarktīdā. Tie bieži vien ir milzīgi un dažkārt ir redzami no kosmosa. Taisnstūrveida aisbergi izskatās vairāk cilvēku nekā dabas radīti. Liekas, ka kāds tos ir izkalis no lielāka aisberga. Tā ir taisnība, taču to ir paveikusi daba, nevis citplanētieši. Zinātnieki tos dēvē par tabulāriem aisbergiem. Tie veidojas dabiski, kad aisbergs atdalās no ledāja. Tomēr sazvērestību teorētiķi tam netic. Viņi apgalvo, ka aisbergus izveidojuši vai nu cilvēki, vai citplanētieši. Daži no viņiem arī min, ka tie varētu būt slepena valdības iestāde. Sazvērestību teorētiķi vērš uzmanību uz faktu, ka dabā reti kad sastopamas ideālas formas, un tā ir patiesība. Tomēr zinātnieki ir norādījuši, ka ne katrs aisberga stūris ir ideāli taisns.

nbspAntarktīda neeksistēIr... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
5.

 

Antarktīda neeksistē.

Ir dīvaina sazvērestības teorija, ka visa Antarktīda un Dienvidpols neeksistē. Šādu uzskatu pauž plakanzemieši, kuri apgalvo, ka mūsu planēta ir plakana. Plakanzemieši uzskata, ka Ziemeļpols atrodas pasaules centrā, bet Dienvidpols ieskauj Zemi. Saskaņā ar plakanzemiešiem, Antarktīda patiesībā ir viena milzīga, bieza siena, apmēram 30-60 metru augsta, kas atrodas mūsu plakanās zemeslodes malās. Šī siena neļauj nekam pārkrist pāri Zemes malai. Plakanzemieši apgalvo, ka šādas sienas eksistenci nevar pierādīt tāpēc, ka pasaules valdības un Apvienoto nāciju organizācija Antarktīdas tuvumā ir izveidojušas nelidošanas un nekuģošanas zonas, un izvietojušas sargus. Sazvērestību teorētiķi uzskata, ka britu jūrasbraucējs Džeimss Kuks ir viens no nedaudzajiem, iespējams, vienīgais, cilvēks, kurš jebkad ir savām acīm skatījis šo sienu. Domājams, ka kapteinis Kuks milzīgo sienu redzēja savu trīs ekspedīciju laikā uz Antarktīdu. Siena pārklāja visu krasta līniju, un tā bija pārāk augsta, lai viņš tajā uzrāptos.

nbspMilzīgs krāteris zem... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
6.

 

Milzīgs krāteris zem Antarktīdas patiesībā ir ieeja Zemē.

2019.gada janvārī tika ziņots, ka zinātnieki no NASA un Vācijas Aerokosmiskā centra ir atklājuši krāteri, kas atrodas dziļi zem Antarktīdas mūžīgajiem ledājiem. Krāteris pirmo reizi tika atklāts analizējot Antarktīdas satelītattēlus 2004.gadā. Domājams, ka krāteris izveidojies pēc asteroīda trieciena. Zinātnieki domā, ka šis asteroīds pēc lieluma atbilst asteroīdam, kas varēja izraisīt dinozauru izmiršanu pirms 65 miljoniem gadu. Tomēr sazvērestību teorētiķi tā nedomā. Viņi ir ierosinājuši, ka krāteris ir daļa no slepenās nacistu bāzes, ko minēju iepriekš. Citu uzskata, ka krāteris tika atklāts ASV jūras kara flotes operācijas laikā, lai atrastu ieeju Zemē. Viņi domā, ka krāteris ir ieeja.

nbspKāda aizvēstures... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
7.

 

Kāda aizvēstures civilizācija uzbūvēja piramīdas Antarktīdā.

2016. gadā internets "uzsprāga" pēc tam, kad Antarktīdā tika atklātas trīs piramīdas. Tās bija 1220 metru augstas, tātad 10 reizes augstākas par lielāko Gīzas piramīdu Ēģiptē. Šāds atklājums daudziem bija negaidīts un šokējošs, jo nav nekādu liecību par to, ka Antarktīdā reiz būtu pastāvējusi sena, augsti attīstīta civilizācija, kurai būtu tādi neticami cilvēkresursi, lai dabūtu augšā šādas milzīgas konstrukcijas. Tomēr sazvērestību teorētiķi spriež, ka piramīdas būvējuši kādas neatklātas senas civilizācijas pārstāvji, kas pirms 100 miljoniem gadu dzīvojuši Antarktīdā. Viņi apgalvo, ka Antarktīda tolaik bijusi pie ekvatora, tāpēc dzīves apstākļi bijuši ciešamāki. Tomēr viņi piebilda, ka valdība cenšas slēpt informāciju par un ir pat bloķējusi piramīdu attēlus iekš Google Earth. Zinātnieki oponē, ka atklātās piramīdas ir dabiski veidojušās simt miljons gadu erozijas rezultātā. Arī tas, ka ka Antarktīdu reiz ir apdzīvojusi kāda civilizācija ir pilnīgākās muļķības, jo Antarktīda arī pirms 100 miljoniem gadu un vienmēr ir atradusies pie Dienvidpola un pirmās cilvēku sugas parādījās pirms 4 miljoniem gadu. Tādēļ iznāk, ka šīs piramīdas varēja uzbūvēt tikai un vienīgi dinozauri.

nbspDivi krāteri Antarktīdas... Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
Attēls no: listverse.com
8.

 

Divi krāteri Antarktīdas piekrastē ir ieejas slepenā NLO bāzē.

Antarktīdas piekrastē ir divi dziļi krāteri, kas ir šķietami izrakti, lai pa tiem varētu iekļūt uz kaut ko, kas atrodas pazemē. Sazvērestību teorētiķi domā, ka krāteri ir ieejas slepenā valdības iestādē, citplanētiešu bāzē, vai arī tajā pašā slepenajā nacistu bāzē, ko minēju sākumā. Skots Varings, NLO sazvērestību teorētiķis, teic, ka krāterus veidojuši NLO, kuriem tur tāda kā "garāža". Viņš apgalvo, ka ievadot šo krāteru koordinātas Google Earth, viņš sākotnēji redzējis NLO, kas vēlāk no satelītuzņēmuma pazudis, jo Google rediģēja sākotnējo attēlu.

 Autors: Kornēlijs Zipidrics Sazvērestību teorijas par Antarktīdu
9.
0
410
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [23]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Garfield avatars
Medaļa SociālistsMedaļa KārumnieksMedaļa Recidīvists
  Garfield 06.06.19 10:47
12
0

Šīs vēl tādas pieklājīgas teorijas. Nekad neesmu sapratis, kas cilvēkiem ir jālieto, lai kaut ko tādu izdomātu.

Anonīms
Anonīms 06.06.19 11:46
10
0

Citplanētiešu un nacistu bāzes izklausās 1000 reizes ticamāk, nekā plakana zeme ar milzīgu sienu apkārt, lai neaiztek ūdens...   Varbūt vēl pasauli tur milzīgi ziloņi ar snuķiem no apakšas ?    Interesanti, kādai delīrijai jābūt, lai uzskatītu, ka visas lielās nācijas velta milzu resursus, lai apsargātu pasaules malu , kur atrodas milzīgas ledus sienas, kuras neļauj ūdenim iztecēt ? Nemaz nerunājot par to, ka elementāri ir ar teleskopu katram paskatīties uz debes ķermeņiem, kuri visi ir apaļi un rotē, bet redz zeme acīm redzot ir plakana ?     Tos cilvēkus vajadzētu ārstēt ar smagiem medikamentiem, jo viņi ir galvā slimi. 

blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 06.06.19 09:06
7
0

atbildot uz Žečpospolitietis komentāru "Viņus vajadzētu saukt par sazvērestību terorist... "

Sulbas idejas vienmēr rosina dot saprātīgas atbildes un attīsta prātu! Tas ir pozitīvi.

Kornēlijs Zipidrics avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Kornēlijs Zipidrics 06.06.19 08:36  
6
0
atbildot uz norlatvija komentāru " Tiem sazvērestību teorētiķiem gan attīs... "Viņus vajadzētu saukt par sazvērestību teroristiem, jo viņu terorizē normālos prātus ar savām muļķībām
norlatvija avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  norlatvija 06.06.19 08:34  
6
0
Tiem sazvērestību teorētiķiem gan attīstīta fantāzija!!!
SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Rainis
  SAMSS 06.06.19 12:23
6
1

  

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 06.06.19 10:07
4
0

atbildot uz blusu_kerajs komentāru " Sulbas idejas vienmēr rosina dot saprātīgas ... "

Un varbūt pa baru tajās visās stulbībās kāds grams patiesības arī ir? Vismaz pēc teorijas tā sanāk

Anonīms
Anonīms 07.06.19 21:08
2
0

atbildot uz jurikz komentāru " Un kur sazvērestības teorija par operāc... "

Tā nav sazvērestības teorija, bet reāls vēsturisks fakts.

Jons94 avatars
Medaļa BaloniMedaļa Ielej bračka!Medaļa Veiksmes lāde
  Jons94 22.06.19 12:19  
2
0
🤔👍
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 09.06.19 19:27
2
0

Par to sienu - tur vietām tiešām ir milzīga siena- savus 30 + metrus augsta, un daudzus desmitus (pat simtus) kilometrus gara.. bet ar zemes malu tam nav nekāda sakara.. vienkārši ledājs..   

Ziggyy avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sviestmaize
  Ziggyy 09.06.19 02:08  
2
0
Nu mans 14 gadus vecais kaķis pat domā sakarīgāk...
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 06.06.19 10:06
2
0

Un kur sazvērestības teorija par operāciju "Highjump" ?

ELEP avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Komiķis
  ELEP 07.06.19 11:22  
1
0
Neredzu pamatu ticēt tiem sazvērestību narkomāniem
PūkaLV avatars
Medaļa DonaldsMedaļa Normis RitulisMedaļa Patīk komentārs
  PūkaLV 06.06.19 19:51  
2
1
Yūs ko identity REN-TV zogat
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 06.06.19 11:30
0
0

atbildot uz Žečpospolitietis komentāru " tagad ir "

Sreka avatars
Medaļa ApokalipseMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas doma
  Sreka 29.06.19 22:59
0
0

atbildot uz Piu komentāru " Skatos, ka te panesusies diskusija par ... "

Un kā ar fotogrāfijām ko Appolo kosmonauti uzņēma esot uz Mēness? Skaidri redzams, ka Zeme ir apaļa.

Anonīms
Piu 09.06.19 10:18
0
0

Skatos, ka te panesusies diskusija par to, kura teorija ticamāka. Iekarsušajiem prātiem atgādināšu, ka arī zemes kā lodes teorija ir tikai teorija. Kā izrādās, NASAS Habla teleskops nezkāpēc nevarot uzņemt nevienu Zemes bildi, lai beidzot pierādītu, ka tā ir lode. Tā nu puikas "līmē" un photoshopē to lodi katru reizi. Arī tikai teorija.

Starptautiskā kosmosa stacija - teorija.

Gribi tici, gribi netici.

Anonīms
Anonīms 07.06.19 18:52
0
0

Slimu suņu murgi.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 07.06.19 12:51
0
0

Teorija, ka zem Atlantīdas ir citplanētiešu bāze, un citplanētieši ir uzklājuši ledus segu virs Antarktīdas, lai apslēptu savu bāzi pārspēj jebkuru teoriju šajā rakstā. 

Anonīms
Rajons 07.06.19 10:23  
0
0