Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
1585

Cik reāli mūsdienas varētu šķist pamest zemi? Noteikti,tas izklausās pēc visīstākajiem suņa murgiem,bet patiesībā,zinātnieki ļoti aktīvi strādā pie šāda scenārija. Cik lielas iespējas mums ir izdzīvot un uz kurieni gan mēs varētu doties,lai nepārtrūktu cilvēka,kā sugas eksistence? Vairāk par šo jautājumu uzzini šajā rakstā! Izbaudi! :) .
Līdzīgi raksti - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Kosmosa-ir-dziviba/680944
http://spoki.tvnet.lv/mistika/Divainibas-kosmosa/680965

Mūsdienās mēs tik bieži... Autors: Pasaules iedzīvotājs Plāns B - Pamest zemi.
1.

Mūsdienās mēs tik bieži dzirdam par to,ka drīz būs apokalipse,blā,blā,blā,jāpamet planēta... Bet cik reāli tas ir? Pamest planētu? Patiesībā,visumā ir pa pilno tādu planētu,kā zeme,pēc zinātnieku domām,tikai mūsu galaktikā ir vairāk kā 10 miljrdi planētu,kas līdzīgas zemei. Kur problēma? Ļoti tālu.

Ne visas planētas ir tik... Autors: Pasaules iedzīvotājs Plāns B - Pamest zemi.
2.

Ne visas planētas ir tik nenormāli tālu,ka ar mūsdienu tehnoloģijām tās būtu neaizsniedzamas. Patiesībā,tuvākā apdzīvojamā planēta būtu sasniedzama,pēc 96 gadu lidošanas. Tas ir milzīgs skaitlis priekš mūsdienām,bet vai tu būtu gatavs atdot savu dzīvību,lai tavi bērni varētu izdzīvot savu dzīvi?

Scaronie 96 gadi tāpat ir... Autors: Pasaules iedzīvotājs Plāns B - Pamest zemi.
3.

Šie 96 gadi tāpat ir neiespējams skaitlis,jo pirmkārt,mums nekādā gadījumā nepietiktu tradicionālās degvielas. Tad kāds gudrīts iekliegsies saules baterijas,bet jo vairāk mēs attālināsimies no saules,jo lēnāki paliksim. Protams,jo vairāk attālināsimies no mūsu saules,jo tuvāk piekļūsim citai saulei,bet ir arī tumšais posms,kas būtu jāiztur.

Ļoti reāls variants tādā... Autors: Pasaules iedzīvotājs Plāns B - Pamest zemi.
4.

Ļoti reāls variants tādā gadījumā ir apvienot visu,kas mums ir. Kā tas domāts? Sabāzt mūsu milzīgajā kosmosa kuģī saules baterijas, milzīgu daudzumu tradicionālās degvielas,tumšajiem posmiem un tad gan mēs mērķi varētu sasniegt. Protams,cilvēks vēl tā īsti negrib atdot savu dzīvību,tāpēc cenšas izdomāt veidu,kā kosmosa kuģus padarīt ātrākus. Ja mēs padarītu kosmosa kuģus kaut uz pusi ātrākus,tāpat mums līdz tuvākajai planētai jālido būtu 48 gadi,kas joprojām ir milzīgs skaitlis!

Tad cilvēks iedomājās par... Autors: Pasaules iedzīvotājs Plāns B - Pamest zemi.
5.

Tad cilvēks iedomājās par lielo hadronu kolaideri. Visi taču esam dzirdējuši par to,vai ne? Kā būtu,ja mēs varētu ar tā palīdzību radīt melno caurumu tieši tajās vietās,kur mums to vajadzētu? Tad tas varētu kalpot,kā ātrs,bet ļoti bīstams veids,kā ceļot. Cilvēki vēl nezin tādu tehnoloģiju,kas varētu izturēt melnā cauruma radīto spiedienu,tāpēc šāds scenārijs arī atkrīt.

Bet ja jau visi scenāriji... Autors: Pasaules iedzīvotājs Plāns B - Pamest zemi.
6.

Bet ja jau visi scenāriji atkrīt,tad kā ar izdzīvošanu? Iespēja tāpat ir,jo mēs varētu aizlidot uz marsu,ko lēnām jau sākam fertalizēt. Protams,Marss apdzīvojams būs tikai pēc vairākiem tūkstošiem gadu,bet mēs varētu šo procesu paātrināt,iesaistot spēlē ĻOTI koncentrētu aļģu kravu. Mums uz Marsu būtu jānogādā aptuveni 5000 tonnas ar aļģēm,lai mēs pēc 3 gadiem varētu tur justies,kā Everestā. (Vairāk par Marsa fertilizēšanu - http://spoki.tvnet.lv/mistika/Kosmosa-ir-dziviba/680944 )

7
1585
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [79]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
FTP avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa BestsellersMedaļa Darts Veiders
  FTP 24.12.13 14:03
72
1

Nav teikts, ka tas cilveks izdzivos tos 96 gadus + vinam jalido ir jau no dzimshanas.Vienigais variants ir ja vinsh tiesham piedzims taja kugi pec nolidotiem 50 gadiem  + kursh gan pacietis sievieti tik ilgi un tik maza telpa lidzi 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.12.13 15:47
53
3

Plāns nr. 1 - varbūt tomēr savest kārtībā mūsu pašu mājvietu, šo planētu, nevis nodarboties ar meklējumiem par to, kā vieglāk notīties.. Tipiski cilvēku garā - kad negrib aiz sevis vākt vienus mēslus, meklē kur tik taisīt nākamos 

Black Out avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas domaMedaļa Sniegpārsliņš
  Black Out 24.12.13 16:01
29
4

Klaja diršana, viss šis ir daudz sarežģītāk un komplicētāk. Parasts domraksts. 

aivarc avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 24.12.13 14:46
19
0

atbildot uz UnicornSlayer komentāru " Patiesībā,tuvākā apdzīvojamā planē... " Vispār jau vidējais dzīves ilgums arvien pieaug.

Emdy121 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  Emdy121 24.12.13 21:16
13
0

A kā būtu, ja mēs visi vienkārši sāktu saudzēt savu planētu, bet zinātnieki meklētu risinājumus problēmu atrisināšanai/ novēršanai? - tad mums nebūtu nekur jāevakuējas

Bet raksts labs, +

Slinkais Stārķis avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TīģerisMedaļa Teamwork
  Slinkais Stārķis 02.01.14 17:17
11
0

Nu skaties. Aizbrauc Tu ar veceni 18 gadu vecumaa. 30 gadu vecumaa izdraazieties. Tad piedzims mazulji. Apruupee vinjus. Tu ar veceni nospraagsi pie 70 gadiem kameer beerniem buus jau 40. Beerni vai vinju beerni sasniegs jauno planeetu ap 50-70 gadu vecumam toties vinji piedzims kosmosa kugjii un vinjiem nebuus ne mazaakaas nojausmas kaada ***a peec vinjiem jaalido uz to planeetu :D

lopes1 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  lopes1 24.12.13 14:01
10
1

nu ja padoma cik atri atistas tehnologijas ka piemeram automasinam ir tikai 100+ gadi tad  nebutu ilgi jagaida pirmajiem celojumiem uz marsa problema ir tada kad neviens negrib investet ieguldit savu naudu un lidzeklus kaut kam kas neness pelnu. Un protams ir tads globals likums kad arpus zemes nekas nevienam nevar piederet.

Pasaules iedzīvotājs avatars
 HaltūristsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Pasaules iedzīvotājs 24.12.13 16:15
7
0

atbildot uz ThePitbull komentāru " Kā var zināt par to planētu eksist... " Mums ir ļoti,ļoti attīstīti teleskopi.

aivarc avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  aivarc 25.12.13 00:39
6
0

atbildot uz UnicornSlayer komentāru "atkal kādu aplamu un nekam nederigu teoriju izl... " Saka, ka ir meli, lieli meli un statistika, bet es tomēr vairāk uzticos statistikas datiem nevis izdaru secinājumus no dažiem atsevišķiem gadījumiem. Starp citu, viens no vēža straujā pieauguma iemesliem ir tieši mūža ilguma palielināšanās. Pieļauju, ka mūža ilguma pieaugums varētu samazināties vai pat apstāties, bet kristies, ja vien nebūs kādu globālu kataklizmu vai 3. pasaules kara, tam nevajadzētu. Neaizmirsti, ka medicīna arī nestāv uz vietas.

p.s Ja teorija nesakrīt ar tavu viedokli, tas vēl nenozīmē, ka tā ir aplama vai nekam nederīga. Mācies uzklausīt arī viedokli, kas nesakrīt ar tavējo.

Pkw Tiger avatars
Medaļa Spoks
  Pkw Tiger 27.12.13 00:53
6
0

Pamest mūsu planētu nav problēmas, it īpaši, ja draudētu planētas bojāeja, jautājums ir kur doties ? Pat tagat dotajā momentā NASA strādā pie jonu dzinēja, kas ļautu visuma telpā pārvietoties bez degvielas palīdzības. Bet lai izkļūtu vismaz no Saules sistēmas ārā pat degvielu nevajag, pietiktu ar planētu gravitāciju, kas ar grūdienu izmestu kosmosa kuģi laukā no orbītas, jo vairāk planētu ir mūsu ceļā, jo lielāku ātrumu attīstam, jaatcerās, ka pie katras planētas kuģim ir jābūt noteiktā vietā un laikā, ko var izkaukulēt. Protams būtu problēma, kas lidos, ne visiem pietiks vietas ....

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 19.01.14 12:28
6
0

atbildot uz FoxxH komentāru "Cilvēku skaits palielinās,un tiem sāks nepietik... "

Kaut vai bada spēles :D bet kaut kā vai nu ar kādu programmu palīdzību vai ko tamlīdzīgu sākt kontrolēt mazlietiņ tās valstis, kur tie bērni, es atvainojos par šādu izteicienu, dzimst bezjēgā - ne kur viņiem normālas dzīvesvietas nav, ne iespēju mācīties, ne strādāt - tikai ubagot, zagt un izmisīgi censties izdzīvot. Tādas valstis kā Indija vai atsevišķi reģioni Āfrikā, kur p*sties ta visiem patīk, bet kas ar tiem sīkajiem pēc tam notiek, neviens no vecākiem nedomā. Tas pats tajā pašā Amerikā notiek - bērni dzimst un laikam arī diezgan daudz, bet viņu finansiālā nākotne kāda varbūt  - maksās vecāku parādus pēc viņu nomiršanas un viņu bērni un bērnu bērni savukārt to pašu darīs. Nu nevar jau aizliegt nodarboties ar mīlestību un bērnu dzemdēšanu - bet, tiem vecākiem, kuri piedzemdē vairāk par desmit bērniem, jo redz viņi to var - ka viņiem ir tā auglība un tā un tad pārsvarā tik pārtiek no valsts pabalstiem un atkurn mājās. Ne visi, bet ir tādi gadījumi.

 

Un ne tik ļoti bagātajās valstīs - kā jau teicu, mēģināt cilvēkus vienreiz informēt (visādas seksuālās izglītošanas jau notiek, bet tomēr..) par to, ka mīlējoties, var taču kaut kā arī izsargāties - ok, neviens neies un neizmetīs kasti ar gumijām tajā pašā Āfrikā, bet kaut kādu risinājumu taču var atrast. Ja skatās uz pasaules fona, tie vecāki, kuriem ir vairāk par 5 bērniem, gan jau ah*jenna lepojas ar savām dižajām, stiprajām ģimenēm, bet es personīgi nesaprotu, kur sievietei pietiek spēka dzīves laikā izspiest 8 sīkos.. Tīri fiziski - visi ja piedzimst aptuveni 2-3 gadu laikā, nu kur tev, sieviete, pietiks viņus visus aprūpēt? Spēks, laiks, nauda.. Vai atkal tik domā, ka varēs uz radinieku kakliem uzsēsties.

Bet nu jā, plaša tēma un es neesmu labākais speciālists pasaules sakārtošanā :D

kikflip0092 avatars
Medaļa Spoks
  kikflip0092 24.02.14 22:45
5
0

Patiesībā jūpīterī ir viems pavadonis europa un ja saule paliks karstāka tad tā planēta būs mūsu jaunās mājas... Nu jebal pārskatijos National geografic 

8scary avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  8scary 03.01.14 15:23
5
0

atbildot uz Bezzobainais Reksis komentāru " Nav teikts, ka tas cilveks izdzivo... "

Kaut kur lasīju, ka kosmosā sekss nav iespējams, tāpēc paliksim vien te pat 

MOJ Productions avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SviestmaizeMedaļa Žurnālists
  MOJ Productions 10.09.15 20:18
5
0
Ja būtu iespēja mēneša laikā nonākt uz kādas Zemei līdzīgas planētas, varētu sanākt labs atvaļinājums, bet 96 gadi? Tik ilgi nemaz neidzīvotu, būtu zīdaiņi tur jāsūta, lai pa ceļam izaug un taisa bērnus.
Banančiks00 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa NostradamsMedaļa Nostradams
  Banančiks00 10.09.15 18:56
4
0

Melno caurumu vai "wormhole"?

Un ja tiktu līdz kādai, planētai un izrādītos, ka neapdzīvojama, vai vēl trakāk ir jau apdzīvota. 

Kāda jēga "apzaļot" marsu ja pēc cik tiem gadiem saule pārvērtīsies par sarkano milzi?  Nu ja nu vienīgi zemei draud, kas cits piem. asteroīds, tad varētu pārcelties uz to marsu un bišk nogaidīt un turpināt ceļu, bet ja nu mainās zemes orbīta vai kāds gabals atdalās un dodas pretim marsam, tad gan ir "sjo". 

Un nevarētu izmantot kādas tur mini atombumbas, lai pāatrinātu ātrumu kosmosa kuģim?

aangryy avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joksMedaļa Bērndārznieks
  aangryy 16.01.14 20:13
4
0

Vēl šādus rakstus! Liek paskatīties uz visu no cita punkta - cik nožēlojami ir mūsu kari, nauda, reliģijas, valstis, savtīgi - tuvredzīgi cilvēki un citi mēsli salidzinājumā ar šo. Mums būtu jāsūknē resursi no citām planētām, nevis jākurina nafta, jo bļe grūti aiziet 500m līdz veikalam pēc huiņas, kas nemaz nav vajadzīga, tikmēr speķis un ego aug.

Pasaules iedzīvotājs avatars
 HaltūristsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  Pasaules iedzīvotājs 02.01.14 16:46
4
0

atbildot uz Boneless komentāru "Nu nesanāk tur tie 96 gadi. Pēc taviem aprēķini... " nebija mani aprēķini,tā bija rakstīts vienā diezgan uzticamā zinātnes portālā. Visticamāk, ka viņiem bija pamatojums.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 30.12.13 10:36
4
0
Man uz tām bildēm neomulīga sajūta skatoties :s
Misters komenteetaajs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  Misters komenteetaajs 19.12.15 13:33
4
0
Meh. Lidojot kosmosā degvielu nevajag, jo tur nav gaisa, tātad arī nav berzes, kas spētu apturēt kosmosa kuģi. Un var arī izmantot planētu gravitācijas laukus lai palielinātu ātrumu. Vai tas jums nav mācīts??? Lmao.
Boneless avatars
Medaļa BotsMedaļa KomiķisMedaļa Mūza
  Boneless 02.01.14 16:43
3
0

atbildot uz Vienkārši Viesturs komentāru "Neesmu es tik stulbs,kā tu mani noliec! :) Pārr... " Nu nesanāk tur tie 96 gadi. Pēc taviem aprēķiniem, mums būtu jāsasniedz ~23% no gaismas ātruma. Problēma tāda, ka mēs pat 0,1% nevaram sasniegt. Lai sasniegtu Gliese 581 mums būtu vajadzīgi vairāki desmiti tūkstoši gadu.

« 1  2  3  4 »