local-stats-pixel

Maģiskās spēka dienas 2017. gada maijā. Uzzini, kuras tās ir!1

21 0

1.1. maijs - maģiska diena.

Katrā mēnesī ir vairākas dienas, kas īpaši piemērotas dažādu maģisku darbību veikšanai. Maijs ir īpašs arī ar nakti no 30. aprīļa uz 1. maiju, ko dēvē par burvju un raganu Valpurģu nakti.

Nakti uz 1. maiju dēvē par Valpurģu nakti, kad notiek raganu sabati, burvju un sātanisko spēku dzīres.

Sievietes, kā vēsta mīti, šajā naktī rīkojušas rituālas dejas ap ugunskuru. Šajā naktī plūktām zālītēm piemīt īpašs maģisks spēks, tās noder dažādiem pieburšanas, zombēšanas un citiem maģijas rituāliem.

Zāļu pārzinātāji un zintnieki vāc zālītes slimnieku ārstēšanai.

No rīta līdz saullēktam zintnieki, burvji un raganas vāc rasu savām burvju dzirām un līdzekļiem.

Šī rasa un zālītes ir apveltītas ar īpašu maģisku spēku.

1. maijā (brr!) vēlams nopeldēties upēs, ezeros un strautos, tādējādi ar aukstu ūdeni attīrot sevi no negatīvas enerģijas un slimībām.

Šajā dienā nevienam neko nedrīkst dot – ne naudu, ne sērkociņus, ne citas lietas, lai nepiesauktu nelaimi mājās.

2.2. maijs - mājas enerģiskā attīrīšana.

2. maijā kvēpina zālītes mājas enerģētiskai attīrīšanai. Cits veids, kā attīrīt mājokļa enerģētiku, ir istabās salikt sagrieztus sīpolus vai ķiplokus.

3.3. maijs - ameklē senčukapus.

3. maijā vēlams apciemot mirušo radinieku kapavietas. Šajā dienā iespējas stāties kontaktā ar viņpasauli. Ja uzdosi jautājumu, saņemsi atbildi. Šajā dienā nav ieteicams rīkot kāzas!

4.6. maijs - Pērkona diena.

6. maijā rīko svētkus par godu seno skandināvu, baltu un slāvu pērkona dievībām. Vērtīgi nomazgāties lietus ūdenī negaisa laikā, lai noskalotu negatīvo enerģiju.

No rīta līdz saullēktam peldas ūdenskrātuvēs.

Rīta ūdeni nes mājās un met tajā zeltu un sudrabu, lai mājās nekad netrūktu naudas.

Šīs dienas vakarā labi pasēdēt pie ugunskura, lai gūtu uguns enerģiju (jaņ enerģiju). Turpat pie ugunskura var baudīt arī nelielu maltīti.
Ar rīta rasu noskalojas – tā palīdz pret ļaunu aci un dažādām ligām gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem.

Naktī pa zemes virsu klīst tumšie spēki un nododas maģijai. Arī cilvēki var gan burties, gan nodarboties ar maģisku pretdarbību.

Tuvība naktī uz 7. maiju stiprina mīlas un ģimenes attiecības.

5.8. maijs - agresīvas maģijas diena.

8. maijs ir spēcīga maģiska diena ar sātanisku nokrāsu. Lieliski padodas jebkura maģija, īpaši ar agresīvu piesitienu, vērsta uz gribas apspiešanu un dažādu sarežģītu jautājumu risināšanu.

Naktī var zīlēt un pieburt. Sapņi būs pravietiski un varēs saņemt atbildes uz jautājumiem, kas prasa ātru lēmumu pieņemšanu.

6.9. maijs - enerģētiski spēcīga diena.

9. maijā maģijas piekritēji sagaida saullēktu, dedzina ugunskurus, dzied dziesmas un nodarbojas ar seksu.

7.14. maijs - neaizdod naudu!

14 . maijā nedrīkst nevienam neko aizdot. Nav vēlama tirdzniecība. Naktī dedzina ugunskurus, atbrīvojas no krāmiem, kas uzkrājušies pa ziemu.

8.15. maijs - naudas un tirzniecības maģija.

15. maijā tirgotāji cenšas kaut ko izdevīgi pārdot, lai viss gads būtu tirdzniecībai veiksmīgs un izdevīgs. Apvārdo tirdzniecības vietu. Veic ar biznesu saistītus maģiskus rituālus.

9.22. maijs - maģija svaigā gaisā.

22. maijs – enerģētiski spēcīga diena. Jācenšas uzturēties svaigā gaisā, uzņemt enerģiju no dabas. Labi, ja iespējams sagaidīt saullēktu, nodoties mīlestībai ārpus telpām, pie dabas.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 1

0/2000

 emotion 

0 0 atbildēt