Pirms es sāku praktizēt apzināto sapņošanu, zināju kas tas ir, jo dažas reizes tas bija noticis tāpat vien, taču tas bija ļoti sen. Gribējās man šo spēju atgūt un sāku meklēt internetā informāciju.
Realitātes pārbaude
Vispopulārākā metode ko atradu bija realitātes pārbaude, kas droši vien visiem kas par to interesējas ir labi zināma. Tas ir dienas laikā vairākas reizes sev uzdot jautājumu vai es sapņoju. Tas notiek tā, es, piemēram, eju pa ielu un uzdodu sev jautājumu, vai es sapņoju? Tas ir jāatceras un jāizdara vismaz desmit reizes dienā. Mēģinot to darīt katru dienu tikai pēc trim mēnešiem man bija pirmie rezultāti. Tas darbojas uz inerces principa, tā kā sapnī mēs bieži piedzīvojam to ko domājam dienas laikā, tad arī sapnī kādā brīdī mēs uzdodam šo jautājumu. Parasti tas notiek sapnī, kurā kaut kādā brīdī nekas nenotiek, piemēram, es vienkārši eju pa ielu un vēroju apkārtni, vai ieeju kādā tukšā telpā... Pirmais apzinātais sapnis bija šāds:
Atrados lielā telpā kurā bija ļoti daudz cilvēku. Pēc tā ko biju lasījusi grāmatās un internetā sapratu ka man vajag pasaukt sargeņģeli, jo pēc lasītā bija teikts ka viņš atnākšot un visu parādīšot. Saucu, saucu ... atnāca viens mazs puisītis, intuitīvi sapratu ka tas nav tas. Tad pārdomāju ko es vēl varētu sadarīt, atcerējos ka var nomainīt krāsas, aiz manis stāvēja viens puisis zaļā krekliņā, nodomāju viņa krekliņam nomainīt krāsu uz dzeltenu. Es ar domu spēku to izdarīju, viņš uz mani tā dīvaini paskatījās, ka es sakautrējos un atslēdzos.
Pēc pamošanās es biju vīlusies, jo nebija nekas no tiem galvu reibinošiem solījumiem kas bija aprakstīti, piemēram, akašas hronikas lasīšana, tikšanās ar eņģeļiem, sava sapņa radīšana, lidošana kosmosā, tikšanās ar slaveniem cilvēkiem... Bet kā ar laiku sapratu ka tas viss ir absolūti nekas salīdzinājumā ar to noslēpumaino pasauli kas paveras, ejot šo apzinātās sapņošanas ceļu.
Apzinātā sapņošana ir interesanta ar to, ka tajā brīdī kad es saprotu ka sapņoju es varu iepazīties ar sapņu tēliem, to vidi, tas man dod dziļāku izpratni par sapņiem vispār, par to kas notiek manā dzīvē, vairāk uzzināt par sevi. Tas ir kā burvju spogulis kurā es varu ieraudzīt virmojošās domas, sajūtas, fantāzijas...
Es domāju ka apzinātā sapņošana tas ir dzīves veids, kā es mēģinu paplašināt savas realitātes robežas, vēlēšanās iepazīt, izzināt, saprast gan šo gan to otru pasauli, uz kāda principa tās darbojas. Gribu zināt kur rodas domas, kā tās materializējas, kādas ir sakarības starp šo un to pasauli. Es uzskatu ka tikai piedzīvotās zināšanas ir patiesas.
Domāju ko domāju
Ātri vien sapratu ka realitātes pārbaudes metode ir efektīva tikai lai sasniegtu pirmo efektu, taču tas galīgi neder ja to vēlas pielietot patstāvīgi. Iedomājieties, katru dienu desmit reizes dienā uzdot sev jautājumu Vai es sapņoju? Cik ilgi to var darīt dienu no dienas? Man tas nederēja. Intuitīvi sajutu, ka man ir nepieciešams izsekot savam domu gājienam. Tas ko es dienā domāju ļoti bieži parādās sapņos. Es sapratu jo spēcīgākas un noturīgākas domas man būs dienas laikā, jo lielāka iespēja būs sevi apzināt sapnī. Interesanti ka šo praktizējot es arī parastos sapņos esmu sākusi vairāk domāt. Tas, protams, ir grūti izdarīt, bet jebkuri mēģinājumi ar laiku atmaksāsies.
Sapņu dienasgrāmata
Es uzskatu ka tas ir obligāti ja ir vēlēšanās apzinātai sapņošanai pievērsties nopietni. Sapņus pierakstu katru reizi kad pamostos. Naktī tos pierakstu mobilajā telefonā, izmantojot lietotni Dream Diary, kā arī Twilight, lai nodrošinātu vēl tumšāku ekrānu. Sapņa nosaukuma vietā es ierakstu laiku, tas man palīdz saprast kurā laikā es varu vairāk cerēt uz apzinātiem sapņiem. No rīta sapņus pārrakstu kladē. Ja ir bijis apzināts sapnis to atzīmēju un pārrakstu atsevišķā kladē kura es pierakstu tikai apzinātos sapņus.
Sapņu dienasgrāmata ir ļoti noderīga jo:
1) nodrošina pilnīgu pamošanos, kas palielina apzināta sapņa iespējamību;
2) trenē sapņos redzētās informācijas atcerēšanos, jo apzinātā sapnī mēdzu saņemt ļoti interesantu informāciju, kas mēdz padzist
3) pārzinot savus sapņus ir vieglāk atpazīt ka tas ir sapnis. Piemēram, es ieeju kādā telpā un iedomājos ka šeit viss izskatās ka manos sapņos, varbūt es sapņoju?
4) Pati informācija ir noderīga nākamas stratēģijas plānošanai un pieļauto kļūdu analīzei
Astrālā vingrošana
Man ir karsta vēlēšanās apgūt telekinēzi, es domāju kā to izdarīt, līdz šim absolūti nekas nav sanācis, taču es atklāju astrālo vingrošanu. Šo te praktizējot rīta pusē pamanīju ka man ir vieglāk ieiet apzinātā sapnī. Vingrojumus katrs var izdomāt kādus grib, bet galvenā ideja ir tāda ka apzināti vajag manipulēt ar enerģētisko masu kas ir ap fizisko ķermeni.
1) Vispirms es mēģināju to sajust. Sākumā sajūtu ādu, pēc tam tālāk un tālāk, kamēr es sajutu sevi tādā kā mākonītī
2) Mēģinu kustināt enerģētiskās rokas, kājas, mēģinu pagrozīt galvu. Fantazēt nevar, tas neskaitās, ir jāsajūt.
3) uzlieku kādu priekšmetu uz kādas savas ķermeņa daļas un mēģinu to ar enerģētisko roku sataustīt, pakustināt
4) ejot pa ielu mēģinu pieskarties kokiem, asfaltam utt.
Astrālo vingrošanu nevajag praktizēt vakarā pirms gulētiešanas jo tad būs grūti aizmigt. Vislabākais laiks ir ap pieciem no rīta, pirms pēdējiem sapnīšiem.
Stratēģijas plānošana
Ļoti svarīgi pirms apzinātā sapņa ir izplānot stratēģiju. Tas palielinās apzinātā sapņa iespējamību un ja tas notiks, būs vieglāk noturēt uzmanību. Stratēģiju vajag plānot ar vairākiem iespējamiem variantiem. Piemēram, ja es uzreiz pieslēdzos, varu veikt teleportāciju, ja vidū, iepazīties ar kādu, ja beigās, iepazīt vidi un priekšmetus. Vairāki varianti ir vajadzīgi, ja nu gadījumā apzinātais sapnis ir ļoti kvalitatīvs un pēkšņi vairs nezin ko sadarīt, tas var beigties ar pamošanos gultā vai ar aizmigšanu.
Ja jau ir karsta vēlēšanās nodarboties ar apzināto sapņošanu, domāju ka ir vērts ieklausīties sevī, noteikti tur arī būs tā īstā metode... Vēlu veiksmi!!!