local-stats-pixel

Holivudas producenti un viņu NLO apsēstība3

262 0

Holivudas mīlas stāsts ar citplanētiešiem sākās gandrīz vai uzreiz pēc Rouzvelas incidenta 1947.g. Tikai pēc trim gadiem 1950. g. filmu industrija sāka ražot pirmās filmas un seriālus, kas balstījās uz publikas lidojošo šķīvīšu fenomena histērijas. Gadu gaitā daudzi Holivudas profesionāļi kā Dens Aikords, Šērlija Makleina un pat Ronalds Reigans ir pauduši personisko pārliecību par to, ka aiz fantāzijas par NLO slējas patiesība. Tāpat kamerai otrā pusē esošie producenti un režisori ir fascinēti par NLO. Šeit ir minēti daži no viņiem.

262 0 3
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

Ja Snoudens bija gatavs riskēt ar savu karjeru, brīvību un, iespējams, dzīvību, lai tikai paziņotu, ka NSA noklausās amerikāņus, pilnīgi noteikti kāds būtu gatavs riskēt ar vismaz to pašu, lai pavēstītu ziņas par citplanētiešiem (kas ir apmēram 100 reizes sensacionālāka informācija).

Būtu naivi domāt, ka ja tiešām jau vairāk kā 50 gadus eksistē informācija par citplanētiešiem, to zin tikai pāris super-lojāli cilvēki. Ir saprotams, ka militāristi neizpauž noslēpumus par, piemēram, kara lidmašīnu prototipiem - viņiem nav nekādas jēgas no tā, tikai sūdi. Līdz ar to rodas ilūzija, ka viņi māk turēt noslēpumus. Citplanētieši ir nenormāli daudz reizes interesantāki par kaut kādām lidmašīnām. Tā izpaušanas dēļ daudzi būtu gatavi riskēt ar visu.

1 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt

emotion

Ir vērtīgi iedomāties, kā viss darbojas laika skalā. Cilvēce eksistē mazu procentu no līdzšinējā visuma vecuma. Visticamāk, pirms mums ir bijušas un pēc mums būs neskaitāmas civlizācijas ar spējām komunicēt un pārvietoties telpā, bet iespēja, ka šo civilizāciju dzīves laiks un telpa saskan ar mūsējo, ir neiedomājami niecīga. Mēs neuzzināsim par civilizācijām, kas bija miljards gadus pirms mums, pēc mums un miljons gaismas gadus prom no mums, un tās visticamāk sastāda 99.999% no visām.

Starp ASV darbiniekiem un Snoudenu ir milzīga atšķirība - darbinieki var klaigāt visu ko, bet Snoudens nāca ar reāliem pierādījumiem. Snoudens gluži vienkārši ir precedents tam, ka kāds ir spējīgs sniegt pasaulei ziņas, par kuru izpaušanu draud cietumsods un gan jau spīdzināšana. Kaut kas līdzīgs draudētu arī par NLO faktu izpaušanu, tikai atalgojums par to būtu nesalīdzināmi lielāks.

Iedomājies situāciju - tu vari izpaust ziņas par NSA spiegošanu vai par NLO reptiloīdiem, par abiem tev ir neapgāžami pierādījumi, un par abiem tev nāksies atlikušo dzīvi bēguļot vai pat mirt. Kuru tu izvēlētos izpaust? 

0 0 atbildēt