local-stats-pixel

Faluņ Dafa2

21 3

Faluņ Dafa - tā ir prakse, kas palīdzējusi uzlabot veselības stāvokli un iegūt iekšējo mieru miljoniem cilvēku visā pasaulē. Mēs saucam to par sevis pilnveidošanas praksi. “Pilnveidošanās” attiecināma uz cilvēka garīgā līmeņa paaugstināšanu, cītīgi mācoties Visuma principus, kuru pamatā ir Īstenība, Labestība un Pacietība; “prakse” nozīmē piecu harmonisku vingrinājumu izpildīšana.

Faluņ Dafa, pazīstams arī kā Faluņgun, ir sena dvēseles un ķermeņa pilnveidošanas prakse, ar kuru Skolotājs Li Hundži pirmo reizi iepazīstināja sabiedrību 1992. gadā. Dažu gadu laikā tā kļuva par populārāko cjigun praksi Ķīnas vēsturē. Faluņ Dafa atšķiras no citām cjigun praksēm ar to, ka uzsvars tiek likts ne tikai uz fiziskā ķermeņa, bet arī uz morāles un tikumības pilnveidošanu, tas nozīmē, ikdienā dzīvot saskaņā ar augstākajiem principiem, ko māca Faluņ Dafa pamatlicējs Li Hundži kungs.

Pateicoties veselības uzlabošanas efektam un dziļajiem principiem, Faluņ Dafa ķluva populārs visā pasaulē. Šobrīd ar to nodarbojas vairāk kā 100 miljonu cilvēku vairāk nekā 111 valstīs pasaulē. Faluņ Dafa praktizētāji ir dažādu profesiju pārstāvji, viņi ir dažāda vecuma un tautību cilvēki. Faluņ Dafa nav kultūras, sociālu, ekonomisku vai nacionālu robežu. Informācija par praksi izplatās mutiski, jo tie, kuri to ir iemācījušies un guvuši labumu vēlas, lai par to uzzinātu arī citi.

1.vingrojums: Buda izstiepj tūkstoš rokas

Princips. “Buda izstiepj tūkstoš rokas” pamatā ir ķermeņa izstiepšana. Šīs izstiepšanas rezultātā tiek atbrīvotas vietas, kurās enerģija nobloķējusies, tiek stimulēta spēcīga enerģijas cirkulācija ķermenī un zem ādas, kā arī automātiski no Visuma tiek uzņemts liels daudzums enerģijas. Tas dod iespēju jau no paša sākuma atvērt enerģētisko kanālu tīklu praktizētāja ķermenī. Izpildot šo vingrinājumu, visā ķermenī radīsies īpaša siltuma sajūta un būs jūtama spēcīga enerģētiska lauka klātbūtne. Tas ir ķermeņa izstiepšanas un enerģētisko kanālu tīklu atvēršanas rezultāts. “Buda izstiepj tūkstoš rokas” sastāv no astoņām kustībām. Kustības ir ļoti vienkāršas, taču tās kontrolē daudzas lietas, kas attīstījušās pilnveidošanās gaitā kopumā. Tajā pašā laikā, tās dod iespēju praktizētājam ātri sasniegt stāvokli, kad viņu apņem enerģijas lauks. Praktizētājam šīs kustības jāizpilda kā pamatvingrinājums. Tās parasti izpildāmas vispirms, tā ir viena no cilvēka pilnveidošanas prakses intensifikācijas metodēm.

2.vingrojums: Faluņ stājas pozīcija

Princips. Faluņ stājas pozīcija ir miera stājas meditācija, kas sastāv no četrām Rata turēšanas pozīcijām. Pastāvīga Faluņ stājas pozīcijas izpildīšana veicina visu kanālu atvēršanos ķermenī. Tai ir visaptveroša nozīme pilnveidošanās praksē, tā vairo gudrību, palielina spēku, paaugstina cilvēka līmeni un pastiprina tā dievišķo spēku. Lai gan kustības ir vienkāršas, šā vingrinājuma izpildes rezultātā daudz ko var sasniegt. Sākumā rokās var sajust smagumu un sāpes. Pēc šā vingrinājuma izpildes viss cilvēka ķermenis jūtas atpūties, tajā nemaz nav jūtams nogurums, kāds iestājas pēc darba. Kad praktizētāji palielinās vingrinājuma izpildes laiku un biežumu, viņi varēs sajust, kā starp rokām griežas Faluņ. Kustības Faluņ stājas pozīcijā jāizpilda nepiespiesti. Nevajag tīšuprāt šūpoties. Ir normāli, ja tu nedaudz kusties, bet lielas kustības ir jākontrolē. Jo ilgāks ir vingrinājuma izpildes laiks, jo labāk, taču tas atkarīgs no konkrēta cilvēka. Patiesi ieejot miera stāvoklī, nezaudē apziņu par to, ka izpildi vingrinājumu. Šī apziņa ir jāsaglabā.

3.vingrojums: Iespiešanās divos galējos polos

Princips. Izpildot Iespiešanos divos galējos polos tiek panākta kosmosa enerģijas ieplūšana un sajaukšanās ar enerģiju ķermenī. Šā vingrinājuma laikā tiek izsviests liels daudzums enerģijas, dodot iespēju praktizētājam ļoti īsā laikā attīrīt savu ķermeni. Izpildot vingrinājumu, vienlaikus tiek atvērts enerģētiskais kanāls galvvidū un atvērtas ejas pēdās. Rokas virzās augšup un lejup saskaņā ar enerģiju ķermeņa iekšpusē un mehānismiem ķermeņa ārpusē. Izpildot kustību uz augšu, enerģija izlaužas pa galvvidu un virzās tieši uz augšējo, galējo Visuma polu; izpildot kustību uz leju, enerģija dzenas laukā pa pēdu apakšu un traucas tieši uz apakšējo, galējo Visuma polu. Atgriezusies no abiem galējiem poliem, enerģija virzās pretējos virzienos. Roku kustības kopumā tiek izpildītas deviņas reizes.

4.vingrojums: Faluņ Debesu loks

Princips. Faluņ Debesu loks dod iespēju cilvēka ķermeņa enerģijai cirkulēt viscaur plašā lokā – ne tikai pa vienu vai dažiem enerģētisko kanālu tīkliem, bet no ķermeņa jiņ puses uz ķermeņa jan pusi, nepārtraukti virzoties turp un atpakaļ. Šis vingrinājums daudzkārt pārspēj parastās metodes, kuras pielietojot, tiek atvērts enerģētisko kanālu tīkls vai Lielais un Mazais Debesu loks. Faluņ Debesu loks pieder pie vidējā līmeņa pilnveidošanās metodēm. Par pamatu ņemot iepriekšējos trīs vingrinājumus, izpildot šo vingrojumu, var ļoti ātri panākt enerģētisko kanālu tīklu atvēršanos visā ķermenī (ieskaitot Lielo Debesu loku). No augšas līdz apakšai enerģētisko kanālu tīkli visā ķermenī pakāpeniski savienosies. Šā vingrojuma visbūtiskākā iezīme ir tāda, ka tā izpildes laikā Faluņ rotācija tiek izmantota, lai izlabotu visus nepareizos stāvokļus cilvēka ķermenī. Tas dod iespēju cilvēka ķermeni – šo mazo Visumu – atgriezt tā pirmsākuma stāvoklī, kā arī atvērt visus enerģētisko kanālu tīklus ķermenī. Kad šis stāvoklis ir sasniegts, cilvēks ir nonācis ļoti augstā līmenī pilnveidošanā pēc Laicīgā Likuma (Šidzjaņfa). Izpildot šo vingrojumu, rokas slīd pa enerģētiskajiem mehānismiem. Kustības ir pakāpeniskas, lēnas un plūstošas.

5.vingrojums: Dievišķo spēju pastiprināšana

Princips. Dievišķo spēju pastiprināšana pieder pie pilnveidošanās vingrinājumiem miera stāvoklī. Tas ir vispusīgs vingrinājums, kura izpildes rezultātā tiek pastiprināts dievišķais spēks (tajā skaitā arī pārdabiskās spējas), griežot Faluņ un izpildot Budas mudru (roku žestus), tiek vairots gun spēks. Šis vingrinājums pārsniedz vidējo līmeni, un sākotnēji tas tika turēts noslēpumā. Izpildot šo vingrinājumu, nepieciešams sēdēt, sakrustojot abas kājas. Sākuma stadijā, kad cilvēks vēl nevar izpildīt dubulto kāju sakrustošanu, ir pieaujama vienkāršā kāju sakrustošana. Tomēr galu galā jāsēž, sakrustojot abas kājas. Vingrinājuma izpildes laikā izveidojas spēcīga enerģijas plūsma un ap ķermeni veidojas samērā liels enerģētisks lauks. Jo ilgāk kājas ir sakrustotas, jo labāk. Tas atkarīgs no cilvēka izturības. Jo ilgāk cilvēks sēž, jo vairāk pieaug vingrinājuma intensitāte un jo ātrāk aug gun. Vingrinājuma izpildes laikā jācenšas ne par ko nedomāt – netiek iesaistīta ne mazākā prāta darbība. No miera stāvokļa pārejot meditācijā, tavai Galvenajai apziņai ir skaidri jāapzinās, ka tu izpildi vingrinājumu.



21 3 2 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://www.falundafa.lv
Spoki.lv logo
Spoki.lv
Reklāma

Komentāri 2

0/2000

Tukstosh rokas un Dievishkjais speks ir tiesham forshi, bet patulkot video laika butu vel labak,lai zinatu ka tos vingrinajumus japilda,ka jaelpo utt. ,tad tas viss labak aizietu lidz Galvenajai apzinjai un no shi raksta butu praktisks labums...

2 0 atbildēt

👍

0 0 atbildēt