Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
410

2016. gada 1. martā 100 km no Barabo divi filipīniešu zvejnieki paziņoja par to, ka ir atraduši dreifējošu jahtu ar salauztu mastu. Veicot tās pārbaudi, viņi atrada mumificētu vācieti. Līķis, gulēja uz galda pie radio telefona un izskatījās tā, it kā gribējis veikt ārkārtas ziņojumu. Šo cilvēku izdevās identificēt kā 59 gadus veco Manfredu Fritsu Badžoratu.

Veicot izmeklēscaronanu... Autors: Bezjēdzīgais Dreifējoša jahta ar mumificētu jūrnieku
1.

Veicot izmeklēšanu, netika atrasti nekādi pierādījumi tam, ka uz kuģa jebkad būtu  bijis kāds cits izņemot Badžoratu. Tika atrasta arī baisa vēstule, kura bija adresēta jūrnieka mirušajai sievai.

FotonbspBarobo policijaĪsti... Autors: Bezjēdzīgais Dreifējoša jahta ar mumificētu jūrnieku
2.

Foto: Barobo policija

Īsti nav zināms, cik ilgi Badžorats bija pazudis. Taču pēdējās ziņas par to, ka viņu kāds redzējis, bija 2009. gadā. Inspektors Marks Navales atklāja, ka nāves iemesls un laiks nav zināms, bet nekādu slepkavības pazīmju nav. «Šī ir mistērija priekš mums,» teica Navales. Viņš arī pastāstīja, ka viss izskatās tā it kā Badžorats vienkārši aizmiga. Arī Dr. Marks stāstīja, ka balsoties uz veidu kā jūrnieks sēdēja, var secināt, ka nāve viņu pārsteidza negaidītu, iespējams, viņu ķēra sirdstrieka.

Attēls no: i.guim.co.uk
FotonbspBarobo policijaKāds... Autors: Bezjēdzīgais Dreifējoša jahta ar mumificētu jūrnieku
3.

Foto: Barobo policija

Kāds Badžorata paziņa pastāstīja, ka Badžorats ir ļoti pieredzējis jūrnieks, un viņš netic tam, ka Badžorats varētu iekļūt vētrā. Viņš uzskata, ka masts pārplīsa jau pēc tam, kad Badžorats nomira. Tas ir tikai loģiski, jo pirms jūrnieka atrašanas, tajā reģionā bija stipra vētra ar vēja ātrumu 20,5 m/s un vairāku metru augstiem viļņiem. Kapteiņa mumificētais ķermenis varētu būt gadu līdz pat 7 gadiem vecs. Balstoties uz ekspertu sacīta, viņa ķermeni varēja mumificēt sāļais, sausais un karstais klimats.

Un liktos ka viss ir loģiski... Autors: Bezjēdzīgais Dreifējoša jahta ar mumificētu jūrnieku
4.

Un liktos, ka viss ir loģiski un saprotami, taču vēlāk, pētot šo lietu, izrādījās, ka šo jahtu bija pamanījuši kādi jahtu sacīkšu dalībnieki jau mēnesi iepriekš, kā arī ir snieguši ziņojumu par to. Viņi ir ziņojuši arī par to, ka uz jahtas atrodas līķis. Pēc atļaujas saņemšanas, viņi turpināja sacīkstes. Tobrīd jahta atradās Guamā, kas nozīmē, ka viņa ir nopeldējusi gandrīz 2000 km mēneša laikā. Pats jūrnieks nebija tuvu mumifikācijas stāvoklim brīdī, kad viņu tobrīd atklāja. Taču Jahta kaut kādu iemeslu dēļ tā arī netika atrasta nākamā mēneša garumā.

FotonbspBarobo... Autors: Bezjēdzīgais Dreifējoša jahta ar mumificētu jūrnieku
5.

Foto: Barobo policija

Šis gadījums izraisīja vairākas teorijas un uzskatus par to, ka viss nav tik vienkārši. Daudziem cilvēkiem liekas aizdomīgs fakts, ka viņa ķermenis varēja mumificēties mēneša laikā vienkārši klimata dēļ. Tāpat daudzus izbrīna fakts, ka pēdējo reizi par viņu dzirdēja tikai 2009. gadā. Vai tiešām viņa ģimenes locekļi neuztraucās par viņu? Un kādēļ viņam bija vēstule, kura bija adresēta mirušajai sievai? Savā vēstulē sievai, viņš atzīst, ka zina to, ka viņa ir mirusi. Viņa sieva nomira 2010. gadā. Ja par šo cilvēku neviens nav dzirdējis kopš 2009. gada, tad kā viņš varēja zināt par sievas nāvi? Kā arī cilvēki netic faktam, ka jahta bija spējusi noceļot gandrīz 2000 km mēneša laikā bez jebkādas vadības, pietam, iekļūt vētrā un nenogrimt. Varbūt cilvēki arī pārspīlē, bet varbūt tiešām viss nav tik vienkārši kā mums liekas. Ko domājat jūs?

0
410
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [12]
Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ĶerCiet avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ĶerCiet 28.01.19 13:21  
 
8
0

Jautājumu vairāk nekā atbildes

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 28.01.19 12:28
 
6
0

      

dzigiiiitsss@speles avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa BakalaursMedaļa Recidīvists
  dzigiiiitsss@speles 28.01.19 12:28
 
6
0

Šausmu rakstiņš

Anonīms
Code 28.01.19 17:17
 
5
0

Pieredzējis jūrnieks nevar iekļūt vētrā? Kurš tādus brīnumus izdomājis? Jahta bez takelāžas var gadiem dreifēt ja nestrandē.

upeskakis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  upeskakis 28.01.19 12:43
 
5
0

misterija...

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Rainis
  SAMSS 28.01.19 12:42
 
5
0

  

mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 28.01.19 11:56
 
5
1

  

Bezjēdzīgais avatars
Medaļa Ped(r)otrollisMedaļa Patīk rakstsMedaļa Latvijas politika
  Bezjēdzīgais 28.01.19 20:42
 
3
0

atbildot uz Code komentāru " Pieredzējis jūrnieks nevar iekļūt vētrā... "

Par vētru, tas bija tikai viņa paziņas viedoklis, kopējo bildi tas diez vai maina, tomēr, iespējams, tika domāts, ka viņš nenokļūtu tik spēcīgā vētrā, kura būtu spējīga novest viņu līdz tādai situācijai. Galu galā ir pietiekami daudz aprīkojuma, kurš brīdina par tik stipras vētras tuvošanos jau savlaicīgi. Attiecībā uz vairāku gadu ilgu dreifēšanu, neapstrīdēšu, man nav ne jausmas cik tās jahtas ir noturīgas, dotā bija 12m garumā, kas, kā man liekas, nevarētu izturēt stipru vētru okeānā un neapgāzties. Taču tev varētu būt taisnība

leons kimmelis avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Dienas joks
  leons kimmelis 28.01.19 20:23
 
3
0

Bez komentāriem.

motorwalwes avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Bakalaurs
  motorwalwes 02.02.19 12:46
 
1
0

Bišku uzmeta zosādu!  8+

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 29.01.19 05:35
 
1
0

  

Anonīms
plokk 06.02.19 23:15
 
0
0

Manfred Fritz Bajorat - Bajorats [faktiski Bajoraitis], acīmredzama izcelsme no Austrumprūsijas, dēļ lietuviskas izcelsmes uzvārda, kas pēc vācu modes pierakstīts bez galotnes], Sakarā ar to, ka nodarbojas ar jūras lietām, var pieņemt, ka pēc izcelsmes bija kursenieks no Kuršu kāpas un viņa tēvs/vectēvs ar mums varētu pat tīri saturīgi sarunāties bez tulka palīdzības.