Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
78

Ufologi aizvien biežāk un biežāk izsaka pieņēmumus, ka citplanētieši ir sākuši plašu apmetņu būvniecības projektu. Ufologi uzsver to, ka citplanētieši par savu klātbūtni negrib nevienam darīt zināmu, jo nereti kaut kā sveša un neparasta klātbūtne, cilvēkos vieš bailes, paniku un izmisumu. Nevienam tomēr nav skaidrs cik un kur ir izmitinājušies citplanētieši. Ufologi uzsver, ka citplanētiešu mērķi nav agresīvi vai invazīvi, tāpēc, ja mani ko neparastu nevajadzētu krist panikā un celt trauksmi. Iespējams citplanētieši savas apmetnes šeit ir uzbūvējuši vien uz zināmu laiku un ja cilvēkveidīgie būs pietiekami iecietīgi un saprotoši, tad citpalnētieši šeit arī varētu atstāt vēstniecību, kurā ļaudis un kosmosa tālo nostūru viesi varēs apmainīties ar sapratni par pasaules kārtību. Jāatzīmē, ka apmetņu vietu novietojums ir vien ufologu minējumi, tāpēc interesentiem, kuri ir apņēmušies atrast kādu no kosmosa tālo viesu apmetnēm esot jārēķinās ar iespēju norādītajā vietā neko būtisku nesastapt. Lai kā arī nebūtu ufologi mūsdienās ir sagatavojuši speciālas apmācīšanas programmas, kuras ļauj sagatavoties ārpuszemes civilizāciju pārstāvju satikšanai, lai tos nenobiedētu un izrādītu sapratni, kā arī paustu draudzību, lai stiprinātu savstarpējo sapratni un turpmākās komunikāciju iespējas. Novērotāji norāda, ka citplanētieši nelabprāt iesaistas cilveku iekšējos ķīviņos un nesaskaņās, bet nepamatota citu dzīvības formu aizskaršana gan varot novest pie vēršanās pret varmāku. Ir bijuši ierosinājumi pat organizēt specializētas universitātes, kurās varētu apgūt komunikācijas prasmes, kuras palielinātu iespēju labāk izprast un stiprināt saziņas saiknes ar augstāk attīstītiem organismiem, kas sevī ietver pakāpenisku saprašanos sākot no primitīvākajām dzīvības formām un beidzot ar primātiem vai delfīniem, svarīgākais esot panākt to, lai komunikācija nodrošinātu to, ka absolvents spēj pilnībā iefiltrēties kādā apskatāmajā dzīvnieku grupā, lai tā dalībnieki viņu pilnībā atzītu kā savu locekļu pārstāvi. Tomēr līdz šim par šādām mācību iestādēm cilveku vidū valda visai liela skepse, kas neļauj oficiāli atzīt šādu komunikācijas veidu apstiprināšanu. Tāpēc, protams, ir arī aicinājumi visu, kas saistas ar ārpuszemes dzīvības formām vai citplanētiešiem izsmiet un ignorēt.

lasi, vērtē, komentē

 Autors: Strāvonis Citplanētiešu apmetnes
1.
 Autors: Strāvonis Citplanētiešu apmetnes
2.
 Autors: Strāvonis Citplanētiešu apmetnes
3.
 Autors: Strāvonis Citplanētiešu apmetnes
4.
 Autors: Strāvonis Citplanētiešu apmetnes
5.
7
78
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [12]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa RainisMedaļa Recidīvists
  Verņjom vsjo v zad 08.04.18 16:14
13
1

Un nav nekā jauna uz šīs pasaules. Bariņš no humanoīdiem manīti Muceniekos,tak grūti rast kontaktu,jo viņu civilizācija krietni atpalikusi. Šad tad rietumos kāds no viņu planētas uzlaiž gaisā kādu metro staciju,vai iebrauc ļaužu pūlī...

Zigzig avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Latvijas politikaMedaļa Admins iesaka
  Zigzig 08.04.18 15:02  
9
1
Tas man atgādina multenes ,,Ben 10”, ,,Max Steel” un filmas ,,Man in Black”. Varbūt visas šī SciFi žanra filmas ir domātas, lai cilvēki pierastu pie domas, ka citplanētieši eksistē? 👽
FXDL avatars
Medaļa Vecīša cepureMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Zoles 3000 speles
  FXDL 08.04.18 20:48
4
0

ai  nu labi, es vakar kodu ar Janku ( pieņemts vārds) no andromēdas miglāja, normāls čalis

motorwalwes avatars
Medaļa BučiņaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  motorwalwes 08.04.18 17:01
3
0

  Kārtējās pasaciņas no REN-TV!izpētīju visas trīs vietas ar "Google Earth",pat meklētājā ierakstīju,visi bija sarkani,tā tad neeksistē.Pēc tam "Ieguglēju" -A51-3 parādīja kaut kādus kravas kuģus ar caurulēm,RD-07 kaut kādi   Made in China šperriņi,bet tas trešais ,cik sapratu, vispār kaut kāds totalizators.  ...Mīnusu nedomāju likt.

Anonīms
sivns 08.04.18 15:36  
3
0
Man viens "citplanētiņš" piemīza trepju telpu. Nākošreiz tas radījums tiks iepazīstināts ar zemiešu sasniegumiem 44 izm zābaku ražošanā un koka gabalu izmantošanā pārrunās.
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 08.04.18 15:19
3
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 09.04.18 11:16
1
0

Es ta pirms laika redzējo NLO..   Un tā ir patiesība ja ne halucinācijas.. Bet+

 

nulleviens avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa LācītisMedaļa Spoks
  nulleviens 25.01.19 11:16
0
0

juu es ar čomu te izlidinājāmies ar dronu- dji mavic pro 2. ieslēdz apakšējo balto led izslēdz un aizlīmē zaļos un sarkanos ledus-- izskatās tiešām kā nlo lidotu!

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 08.04.18 22:30
0
0

atbildot uz motorwalwes komentāru "   Kārtējās pasaciņas no REN-TV!izp... "

dranķīgi meklēji..

A51 - šoseja Francijā atiecīgi -3 ir 3 kilometrs.. 

RD07 samērā labs mocis.. 

M-11 A1..  Labs šaujamais.. 

 

SAMSS avatars
Medaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Rainis
  SAMSS 08.04.18 17:38
1
1

  

Anonīms
sivns 08.04.18 16:38  
0
0
atbildot uz Verņjom vsjo v zad komentāru " Un nav nekā jauna uz šīs pasaules. Bari... "

Labs ir. Ņemu pārs čurks darbā. Lai iznīdē kurmjs no mana lāču voljēr! Pārbauds laiks-tikai 2 stundas. Pēc tam runāsam par atalgojumu.
Charged avatars
Medaļa Sensāciju magnētsMedaļa Admins iesakaMedaļa Barojos ar hotdogu
  Charged 08.04.18 15:32
1
2