12

 78  7

Ufologi aizvien biežāk un biežāk izsaka pieņēmumus, ka citplanētieši ir sākuši plašu apmetņu būvniecības projektu. Ufologi uzsver to, ka citplanētieši par savu klātbūtni negrib nevienam darīt zināmu, jo nereti kaut kā sveša un neparasta klātbūtne, cilvēkos vieš bailes, paniku un izmisumu. Nevienam tomēr nav skaidrs cik un kur ir izmitinājušies citplanētieši. Ufologi uzsver, ka citplanētiešu mērķi nav agresīvi vai invazīvi, tāpēc, ja mani ko neparastu nevajadzētu krist panikā un celt trauksmi. Iespējams citplanētieši savas apmetnes šeit ir uzbūvējuši vien uz zināmu laiku un ja cilvēkveidīgie būs pietiekami iecietīgi un saprotoši, tad citpalnētieši šeit arī varētu atstāt vēstniecību, kurā ļaudis un kosmosa tālo nostūru viesi varēs apmainīties ar sapratni par pasaules kārtību. Jāatzīmē, ka apmetņu vietu novietojums ir vien ufologu minējumi, tāpēc interesentiem, kuri ir apņēmušies atrast kādu no kosmosa tālo viesu apmetnēm esot jārēķinās ar iespēju norādītajā vietā neko būtisku nesastapt. Lai kā arī nebūtu ufologi mūsdienās ir sagatavojuši speciālas apmācīšanas programmas, kuras ļauj sagatavoties ārpuszemes civilizāciju pārstāvju satikšanai, lai tos nenobiedētu un izrādītu sapratni, kā arī paustu draudzību, lai stiprinātu savstarpējo sapratni un turpmākās komunikāciju iespējas. Novērotāji norāda, ka citplanētieši nelabprāt iesaistas cilveku iekšējos ķīviņos un nesaskaņās, bet nepamatota citu dzīvības formu aizskaršana gan varot novest pie vēršanās pret varmāku. Ir bijuši ierosinājumi pat organizēt specializētas universitātes, kurās varētu apgūt komunikācijas prasmes, kuras palielinātu iespēju labāk izprast un stiprināt saziņas saiknes ar augstāk attīstītiem organismiem, kas sevī ietver pakāpenisku saprašanos sākot no primitīvākajām dzīvības formām un beidzot ar primātiem vai delfīniem, svarīgākais esot panākt to, lai komunikācija nodrošinātu to, ka absolvents spēj pilnībā iefiltrēties kādā apskatāmajā dzīvnieku grupā, lai tā dalībnieki viņu pilnībā atzītu kā savu locekļu pārstāvi. Tomēr līdz šim par šādām mācību iestādēm cilveku vidū valda visai liela skepse, kas neļauj oficiāli atzīt šādu komunikācijas veidu apstiprināšanu. Tāpēc, protams, ir arī aicinājumi visu, kas saistas ar ārpuszemes dzīvības formām vai citplanētiešiem izsmiet un ignorēt.

lasi, vērtē, komentē

Komentāri 12

0/2000

Un nav nekā jauna uz šīs pasaules. Bariņš no humanoīdiem manīti Muceniekos,tak grūti rast kontaktu,jo viņu civilizācija krietni atpalikusi. Šad tad rietumos kāds no viņu planētas uzlaiž gaisā kādu metro staciju,vai iebrauc ļaužu pūlī...

 13  1 atbildēt
Tas man atgādina multenes ,,Ben 10”, ,,Max Steel” un filmas ,,Man in Black”. Varbūt visas šī SciFi žanra filmas ir domātas, lai cilvēki pierastu pie domas, ka citplanētieši eksistē? 👽
 9  1 atbildēt

ai  nu labi, es vakar kodu ar Janku ( pieņemts vārds) no andromēdas miglāja, normāls čalis

 4  0 atbildēt

  Kārtējās pasaciņas no REN-TV!izpētīju visas trīs vietas ar "Google Earth",pat meklētājā ierakstīju,visi bija sarkani,tā tad neeksistē.Pēc tam "Ieguglēju" -A51-3 parādīja kaut kādus kravas kuģus ar caurulēm,RD-07 kaut kādi   Made in China šperriņi,bet tas trešais ,cik sapratu, vispār kaut kāds totalizators.  ...Mīnusu nedomāju likt.

 3  0 atbildēt
Man viens "citplanētiņš" piemīza trepju telpu. Nākošreiz tas radījums tiks iepazīstināts ar zemiešu sasniegumiem 44 izm zābaku ražošanā un koka gabalu izmantošanā pārrunās.
 3  0 atbildēt

  

 3  0 atbildēt

Es ta pirms laika redzējo NLO..   Un tā ir patiesība ja ne halucinācijas.. Bet+

 1  0 atbildēt

juu es ar čomu te izlidinājāmies ar dronu- dji mavic pro 2. ieslēdz apakšējo balto led izslēdz un aizlīmē zaļos un sarkanos ledus-- izskatās tiešām kā nlo lidotu!

 0  0 atbildēt

  

 1  1 atbildēt

  

 1  2 atbildēt