45

 259  4

Pēc Atomelektrospēkstacijas avārijas Černobiļā visi cilvēki no turienes tika evakuēti, atstājot Černobiļas apkārtni pilnībā neapdzīvotu un bez uzraudzības. Kopš Černobiļas avārijas jau ir pagājuši vairāk kā trīsdesmit gadu, taču Černobiļas apkaime ir maz pētīta un atstāta novārtā lielā radiācijas fona pēc, kas ir saistāma ar dažādām mutācijām un dažādu dzīvnieku transformāciju citās dzīvības formās. Labu laiku atpakaļ daudzi dzirdēja nostāstus par tā saucamajiem černobiļas ežiem, kuri sasniedzot pieaugušas cūkas apmērus, nemaz nerunājot par sēnēm, kuras varot izaugt pat metru virs augsnes. Taču pēdējie novērojumi liecina par pamatīgu tārpu parādīšanos Černobiļas apkaimē, kuru apmēri sasniedzot pat trīsdesmittrīs metru garumu. Tārpi dzīvojot zem zemes vai ūdens tilpnēs, kuras tika piesārņotas ar radioaktvitāti, tāpēc tiem nav nekādu ekoloģisku draudu no citām dzīvības formām. Pagaidām černobiļas tārpi ir maz pētīti un par tiem trūkst ticamas liecības, taču zinātāji apgalvo, ka černobiļas tārpu aktivitātes apkaimē rada lielu troksni, kad kāds milzenis cenšas sagraut sev priekšā, zemē esošu šķērsli un tiem pārvietojoties zeme virspusē tiek pacelta pusmetra vai metra augstumā.

Černobiļas tārpu apraksts balstoties uz tā dēvēto Černobiļas stalkeru liecībām:
o černobiļas tārpi uzturas vien izteikti radioaktīvās vietās, kur tos neapdraud cita veida insekti vai plēsēji
o černobiļas tārpu iecienītākā uzturēšanās vieta esot vēljoprojām radioaktīvas ūdens tilpnes
o černobiļas tārpu ticamākais apliecinājums esot mājlopu vai lielo meža zvēru pazušana, kuri ir aizmaldījušies līdz radiācijas piesārņotākajiem apgabaliem

Lai gan nevienam īsti nav skaidrs, cik stalkeru klejo Černobiļas apgabalā, par cilvēka upuriem pagaidām neviens nav ziņojis. Drosmīgākie no stalkeriem ir apņēmušies kādu no černobiļas tārpiem iedzīt sevis izveidotā slazdā, lai pēc tam visus apgādātu ar neapgāžamiem pierādījumiem par černobiļas tārpu eksistenci un sāktu černobiļas tārpu eksplotēšanu ceļojumiem pazemē. Kritiķi gan apgalvo, ka pagaidām nevienam nav sanācis iedomāties aprīkojumu, kurš pietiekami labi varētu turēties klāt pie paša tārpa, tam lienot caur pazemei un nepaliekot aiz kāda cietāka šķēršļa tārpa ceļā.

lasi, vērtē, komentē

Komentāri 45

0/2000
Tikpat i teresanti būtu, ja Černobiļas cūkas būtu sarāvušās līdz parasto tārpu izmēriem.
 19  0 atbildēt
Stalkeri salietojušies par daudz radiācijas
 14  0 atbildēt

Iedomājies, kādas tur cērmes. Nabaga Černobiļas sunīši. 

 12  0 atbildēt

Starp citu: fakti par 'Cernobiļas kurmjiem' ir tik baisi, ka jebkādas ziņas par tiem visās valstīs ir aizliegtas un cenzētas!

 8  0 atbildēt
Watafak?
 7  0 atbildēt

33 metri...  

 5  0 atbildēt
Un zirnekļi no Harija potera ?
 5  0 atbildēt

      

 3  0 atbildēt

Kārtējās pasakas!

 2  0 atbildēt

Liekas tāda pat leģenda kā par Maskavas apakšzemes milzu žurkām.  Černobiļas apkārtni nav pametuši visi iedzīvotāji,un viņi par šādiem tārpiem neko nestāsta,vienīgi viņi priecājas ka ir ļoti laba sakņu raža,arī milzu zvēri arī neesot manīti.Gadijās noskatīties interviju.

 2  0 atbildēt
Izlasiju rakstu un atcerējos par filmu tremors https://m.youtube.com/watch?v=V65b70nPU7k
 2  0 atbildēt
Tāds pašķidrs raksts. Varēji attēlus vairāk ielikt.👍
 2  0 atbildēt

wew skan kā no stalker spēles

 2  0 atbildēt

    

 2  0 atbildēt

 nav citu dzīvu radību.. kas tos apdraudētu,  - un,   un nav arī ko ēst..

viss loks noslēdzies.. tiem tārpiem gluži vienkārši nebūtu barības bāzes.. 

papildus, tārpi var izaugt garumā, bet resnums tiem būs ierobežots, tīri tāpēc ka tie ir tārpi, ar stipri specefisku uzbūvi..  garums 10 metri, ir teiksim lenteņiem..  bet resnums ir neliels.. 

visi mīti par to ka radiācija rada milzu radības, ir tikai holivudas izdomājumi..

Bikinī atolā, nekas tāds netika novērots, un tur piesārņojums bija simtiem reižu lielāks nekā černobiļā..  kur lielākā daļa piesārņojuma tika savākta, pārējā nav tik liela lai izraisītu tādas mutācijas..

piedevām - pašā zonā joprojām dzīvo daži cilvēki - un nekas kā redzāms dzīvo joprojām..  

 0  0 atbildēt

Te kādam vajag folijas cepurīti...

 0  0 atbildēt
Gribētu redzēt to lielo ezi kurš esot cūkas lielumā. Bet visvairāk gribu redzēt to 33metrus garo tārpu. Hmm... Nez kā tas tārps izskatās!!!! 🤔🧐
 0  0 atbildēt

Nopietni?

Sami gan tur milzeņi

 0  0 atbildēt