93

 648  0

Lai arī cik neticami tas neizklausītos, kāds, kas sevi dēvē par Noa, apgalvo, ka ir ieradies no 2030. g. Apgalvojumi ir viens, bet viņam ir izdevies arī izturēt melu detektora testu. Protams, tas viss šķiet neticami un nevar izslēgt, ka tā ir tikai krēpašanās, jo ko gan neizdarīsi, lai iegūtu auditorijas uzmanību.

Pievienotie video

Komentāri 93

0/2000

Viss ir iespējams, ja mums pa 10 gadiem ir aifons un samsungs un sazin vēl, kas tad noteikti ceļošana laikā ir iespējama, bet šis gadījums, manuprāt, ir feiks.

 3  0 atbildēt

@Aptauja: Vai ceļošana laikā ir iespējama?

Cits variants: jāē

 2  0 atbildēt

Ir miljons reižu lielāka iespēja apčakarēt melu detektoru nekā ceļot laikā, kas teorētiski* pat ir iespējams, bet diez vai būs 2030. gadā. Iespējams, ir kādas bioloģiska rakstura pazīmes, pēc kā ticamāk varētu noteikt, ka cilvēks NAV no nākotnes. Kas attiecas uz paradoksiem - tie ir "absurdi stāvokļi" teorijās nevis dabā. No tā, ka teorijā iestājas paradoksa situācija, nenozīmē, ka dabā iestājas paradokss Muļķis un šarlatāns ir šis taimtravelers

* teorijas gan runā tikai par ceļošanu nākotnē, pagātnē neesot iespējams.

 2  0 atbildēt
Tad jau viņš ir dzimis 1980 gadā var norādīt sevi jaunībā salīdzināt dns un noskaidrot, ka šis bišķ ar meijām ..
 2  0 atbildēt
Ceļots tiek ne tikai uz marsu, mēnesi utt, bet arī citās laiktelpas dimensijās. Diemžēl būtnes, kurām konkrētā cilvēce uzticējusi savas pasaules parvaldību,ar šīm privilēģijām nedalās, jo vergiem sava vieta.
 1  0 atbildēt

Zini es reiz tālajā 1945 gadā kad meistars Hitlers, mēģināja savu Dier Glocke projektu, satiku kādu cilvēku kas teicās esot no 2012 gada, un ka pasaule ies bojā no hitlera rokas.... Nezinu pēc visiem šiem gadiem es joprojām domāju ka tas ir fufelis jo kautkā ir jau 2019...

 1  0 atbildēt
Siza kkads😅
 1  0 atbildēt

To melu detektoru var ļoti labi apčakarēt, ja vien labi grib, tā ka tas neko nepierāda. Vai nu cilvēkam ar galvu nav viss kā nākas, ja viņš tiešām tam tic, vai arī sagribējās paspīdēt sabiedrībā un muld vienā  muldēšanā. 

 1  0 atbildēt
Viena maza krāsaina marka un es esmu bijis kosmosā ar ciplanētiešiem.
 1  0 atbildēt

Ja tā būtu patiesība viņš kā minimums būtu miljardieris dažu nedēļu laikā, un tas melu detektors tā nestrādā, ka noskan pīkstiens un pasaka ka melo vai nē (kā arī tās ierīcas nesastāv no omīšu spiediena mērītāja un 2 vadiem pie pirkstiem), pat ja tā būtu patiesība drošības idenesti viņu būtu sen savākuši, padomājiet loģiski.

 1  0 atbildēt

      

 1  0 atbildēt

Celojumi Laika un Telpa ir jau pierasta lieta tikai tas netiek afishets.Profesors Chelendzers un Doilu Konans teica ,ka jau gadus desmit celjo, un vinji ir musu palatas autoritates.Mums ir veselas tris kabines ar LM TP(laika masina taliem parcelojumiem)tikai nedrikst aizmirst pacelt vacinju ,kad uz tas nosedies un janorij energijaskapsula - tada zila ripinja ar burtiem DSL... jeb LSD ?  

 1  0 atbildēt
Ja viņš būtu ceļojis, sen jau kāda area51 relaksetos, ne pie kāda melu detektora.... 🙄😜
 1  0 atbildēt
 1  0 atbildēt

@Aptauja: Vai ceļošana laikā ir iespējama?

Cits variants: jaa,es biju pagaatnee!

 1  0 atbildēt

@Aptauja: Vai ceļošana laikā ir iespējama?

Cits variants: Es ceļoju laikā

 1  0 atbildēt

Mums ir tendence neticēt lietām, par kurām daudz nezinām. Es gribu kam tādam ticēt un kopumā arī ticu. Bet ne šoreiz.

 1  0 atbildēt
Melu detektoru var apmānīt pat bērns...
 1  0 atbildēt

nu nezinu. neizklausās ticami... palasot arī YouTube komentārus zem šī video.

bet pluss par rakstu no manis.

 0  0 atbildēt

Čoms pārskatījies filmas,vai pārlasījies fantastikas grāmatas.Kāda ceļošana uz marsu? Un kādēļ tieši uz marsu? Tā ir tāda pati planēta kā visas,uz kuras cilvēkam nav ko darīt,SILTĀKĀ temperatūra uz marsa ir -20grādi,uz kuras nekas augt nevar,līdz ar to fantazēt par gaisa atmosfēras izveidošanu (uz šīs milzīgās planētas) ir bezjēdzīga. Tik pat bezjēdzīga kā sapņot par (nereālo) laika mašīnu. 

 0  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »