3

 68  0

Kā zināms, nelabais var ieperināties visur: paša vai tuvinieku prātā, mīļajos mājdzīvniekos un pat nejaušos garāmgājējos. Tas liek darīt neiedomājamas un šaušalīgas lietas. Protams, aiz “sātana” var slēpties kāda reāla garīgā kaite, taču tikpat labi tas var būt ideāls attaisnojums vienkāršai nežēlībai.
Nenoliedzami, šādi noziegumi ir notikuši vienmēr un, jādomā, no tiem nebūs iespējams izvairīties arī nākotnē. Tieši tādēļ prāta apsēstība ar kādu ļauno garu vai būtni tik ļoti interesē gan komiksu, gan filmu, gan seriālu veidotājus.

Komentāri 3

0/2000

Cik cilvēku nav iznīcināti kristietības vārdā, krusta kari, inkvizīcija, raganu medības, ietekmes sfēras dalīšana. Visas reliģijas ir netīra politika un cilvēku pakļaušana. Es ticu Dievam, bet neticu cilvēku izveidotām baznīcām, kāda sacerētiem "svētajiem rakstiem", ellēm un paradīzēm.

 4  0 atbildēt

Uztaisi rakstu par tiem kuri noslepkavoja Dieva vārdā. Nespēsi štancēt rakstus. Arī tādu šoferu,skolotaju,vecāku,bērnu utt stāstu būs milijoniem. Bet par tiek krusta kariem uc vispār nav ko runāt. 

 4  0 atbildēt

Necilvēki vienmēr atradīs iemeslu slepkavot.. diemžēl.. par rakstu +

 0  0 atbildēt