Sen nav, kaut kas likts. Ceru ka patiks
Aokigahara3
Japānas Fudži kalns ir viena no lielākajām tūristu piesaistošākajām vietām valstī. Neskatoties uz skaistajiem skatiem un "aktīvo" vulkānu, tur ir mežs pie vulkāna, kas kļuva populārs dēļ baisajiem reportiem un stāstiem.
Aokigahara ir 35 kvadrātkilometru liels mežs, kas ir uz Fudži kalna. Tā satur daudz skaita klinšainu ledus dobumus. Mežs ir diezgan biezs, tādēļ tur nevar īsti neko sadzirdēt, pat ne meža dabas skaņas. Tur ir ļoti daudz cilvēku līķi mežā un lielākā daļa vēl nav pat atklāti. Saskaņā ar vairākām prasībām, katru gadu apmēram 100 cilvēki ir uztaisījuši pašnāvību.
Kā jau iepriekš minēju, mežā nevar neko sadzirdēt. Tas liek mežam būt vēl ērmīgākam, kaut gan vēl neesat sastapuši cilvēku līķus. Meža zeme nav taisna un ir klinšaina, un koki ir pārāk tuvu saauguši kopā, tādēļ vējš nevar šalkot starp tiem un tieši tāpēc mežā nevar neko sadzirdēt.
Saskaņā ar dažādiem reportiem, pakāršanās ir plašāk izplatītākā nāve mežā. Pēctam ir noindēšana vai arī narkotiku pārdozēšana.
Tur pazūd zona telefoniem, GPS sistēmām, arī pat kompasiem. Iemesls ir tāds, ka mežs ir bagāts ar magnētisko dzelzi un augsnē rada haosu uz tehnoloģiju komunikāciju.
Īsāk sakot, mežā var apmaldīties ļoti viegli un pasaukt palīgā nav iespējams, un skati var nebūt tie patīkamākie. Tādēļ ir līdzi jāņem līdzi norobejošā lenta un jātin apkārt kokiem, lai redzētu ceļu atpakaļ.
Neskatoties uz satraucošajiem stāstiem par mežu, tūristi nebrauc, lai taisītu pašnāvību, bet gan uz meža perspektīvu.
Saskaņā ar veco folkloru, mežs bija "ubasutes" veikšana, sava veida eitanāzija, tulkojumā vecu sieviešu pamešana mežā. Šī prakse bija pēdējais līdzeklis, lai samazinātu ēdāju skaitu ģimenē.
Feodāļu ērā "Seppuku" bija samuraju pašnāvības rituāls, kas tika uzskatīts par godu.
2016. gadā iznāca filma - Mežs, jeb "The Forest." Sižets bija par Aokigaharu.
Dēļ šī meža, Japānā ir vislielākais pašnāvību skaits.
Paldies, ka lasīji! Neaizmirsti novērtēt "+" vai "-" un palieciet dzīvi.