Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
301

Jauna nedēļa jaunas domas. Jaunās nedēļas sākumā noteikti galvu piepilda domas par darbu vai mācībām, un tā noteikti jau ir ierasta prakse, tāpēc es tev iesaku iepazīties ar šīm pāris teikumos aprakstītajām konspirāciju teorijām un dīvainajiem notikumiem, lai veidotu atslodzi nedēļas sākumam. Bet par teorijām un notikumiem – gribi tici, gribi netici.

nbsp1 Tikai 2 mēnescaronus... Autors: Latvian Revenger 11 konspirāciju teorijas un dīvaini notikumi, kas neliks tev mieru
Attēls no: pixabay.com
1.

 

1. Tikai 2 mēnešus pirms 11. sepembra terorakta Pasaules Tirdzniecības centrs tika privatizēts un pārdots Lerijam Silverstainam. Katru rītu Lerijs ēda brokastis Ziemeļu Torņa 91. stāvā, izņemot 11. septembrī, kad viņa sieva, izkārtoja viņam ārsta apmeklējumu. Tāpat Lerijs bija iegādājies apdrošināšānas plānu Dvīņu torņiem, kurš veiksmīgā plānā iekļāva sevī arī apdrošināšanu pret teroraktiem. Pēc uzbrukuma viņš iesūdzēja savu apdrošināšanas kompāniju tiesā. Silverstains uzvarēja un ieguva 4,55 miljardus dolāru. Šī, iespējams, ir visu laiku lielākā un asiņainākā apdrošināšanas krāpšana un tās autors ir uz brīvām kājām.

2. Ja var ticēt internetam, tad 2004. gadā “Taylor Energy” notika eļļas platformas noplūde. Šī noplūde joprojām notiek Meksikas līcī, kuras rezultātā katru dienu ietecina 10000 galonus naftas, un drīz pārspēs plaši pazīstamo “Deepwater Horizon” negadījumu. Kāpēc par to nerunā ziņās?

3. Teoristi uzkata, ka Aļaskā ir līdzīga teritorija kā Bermudu trīsstūris, un tā ir portāls uz paralēlo visumu. Katru gadu Aļaskas “Bermudu trīsstūra” teritorija pazūd simtiem cilvēku, kurus vairs nekad neatrod. Šī iemesla dēļ, teoristi uzskata, ka tur ir viens no daudzajiem uz Zemes esošajiem portāliem uz citiem visumiem.

4. Sofija – pirmais robots pasaules pilsonis, reiz teica, ka viņa iznīcinās cilvēci. Sofijas radītājs demonstrācijas dzīvajā ēterā laikā jautāja robotam “Vai tu iznīcināsi cilvēkus? Lūdzu saki, nē.” Robots bez jebkādu emociju izpausmes atbildējis: Ok, es iznīcināšu cilvēkus.”

5. Kāds vīrietis, kurš sevi sauc par ceļotāju laikā, norādīja, ka 2018. gada septembrī piedzims (šobrīd sanāk, ka jau piedzima) cilvēks vārdā Džeino Olivers Beks, kurš 2082. gada 3. novembrī tiks ievēlēts par ASV prezidentu, un šajā amatā nokalpos 2 gadus, līdz viņu nogalinās. Džeino kļūs par visietekmīgāko cilvēku, kāds jebkad dzīvojis, jo līdz savai nāvei būs pierādījis Dieva eksistenci caur vienu filozofiksu ideju.

6. Kādā pētījumā ir aprēķināts, ka ja sāktos “The Walking Dead” cienīga Zombiju apokalipse, tad pēc 100 dienām paliktu tikai +- 200 izdzīvojuši un veseli cilvēki.

7. Aukstā kara laikā CIP (CIA) aģenti savā starpā sazinājās pēc tā, kā tika sasietas viņu kurpju šņores.

8. 1969. gada 16. jūlijā ASV ieviestais likums “title 14 section 1211” aizliedz ASV pilsoņiem veidot jebkādu kontaktu ar ārpuszemes civilizāciju iedzīvotājiem vai to transportlīdzekļiem.

9. Ja ticam konspirāciju teorijām - Doktors Filips Bincels atklāja, ka pastāv 81% iespējamība izārstēt vēzi, izmantojot šķitro laetrīlu (laetrile), kas atrodams aprikožu sēklās. Kad viņš pasūtīja šo šķidrumu no Meksikas, pēc doktora vārdiem, veselības departaments centās bloķēt šīs vielas importu uz ASV.

10. Pastāv teorija, ka plankumi, kurus var novērot dažādos Mēness attēlos, patiesība ir pilsētas, un svītras, kas no plankumiem aiziet pa tālāko Mēness virsmu ir ceļi.

11. Kāda, iespējams, traka (bet vai tādas nav visas konspirāciju teorijas?) pauž uzskatu, ka Google ir īstie Illuminatti. Google logo sevī iekļauj Sātana skaitli – 666. Google ir piekļuve praktiski visai informācijai par mums – lokācijai, interesēm, radniecībām, līdz ar to tā spēj izsekot un kotrolēt mūs.

0
301
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [7]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Zutēns avatars
Medaļa UberziņaMedaļa Mūsdienu domātājsMedaļa Uberziņa
  Zutēns 18.03.19 00:53  
17
0
Latvijā zombiju apokalipse jau ir daudzus gadus, saucās Saeima. Tik viņiem nevajag cilvēkus.
blusu_kerajs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Admins iesakaMedaļa Sensācija
  blusu_kerajs 18.03.19 00:20
10
0

Visas tās teorijas ir bleķis, bet rakstiņš ir interesants

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 18.03.19 13:44  
5
0
5. Tādus laikā ceļotājus plašāk atpazīst pēc viņu diagnozes - šizofrēnijas, "šizofrēniķis"
Zutēns avatars
Medaļa UberziņaMedaļa Mūsdienu domātājsMedaļa Uberziņa
  Zutēns 18.03.19 00:54  
3
0
Btw, par Mēnesi labs, būs jāpačeko. 3. un 5. manuprāt tādi wannabe stories.
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 18.03.19 09:34
3
0

3.  Aļaskā ir arī visvairāk bojāgājušo aviokatastrofās.  bet izskaidrojums pavisam vienkāršs, tur ir arī visvairāk privāto lidmašīnu, un visvairāk lidojumu..  tāpat - ja kas mežā notiek - tevi vairs neviens nekad neredzēs.. Ledus, purvi, un Lāči.. 4. - kāds jautājums tāda atbilde... - faktiski jebkurš skripts, kas izmanto jautājuma daļu par atbildi, atbildētu šādi.. Uzdotu jautājumu vai uz Saules ir dzīvība - atbildē 90% būtu apstiprinoša.. (ta jebkuru pusdebīlu jautājumu, uz ko nevar atrast tiešu atbildi)..  10. vispār nav komentāru.. šim tic tikai plakanās zemes piekritēji... 

Els Bels avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BērndārznieksMedaļa Sensācija
  Els Bels 18.03.19 17:17  
0
0
Kads taisīs rakstu par Aleksu Džonsu?
norlatvija avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa RecidīvistsMedaļa Patīk komentārs
  norlatvija 18.03.19 22:42  
0
0
Cilvēkiem patīk izgudrot visādus murgus un pēc tam visam svēti ticēt!!!