Cilvēki visu laiku domājuši ka nav priekšmetu, kuri ir nolādēti, jo bieži tās ir pasakas, bet es jums pastāstīšu par 10 nolādētiem priekšmetiem ,kuri ir neizdomāti un vēl joprojām eksistē.
10 nolādēti priekšmeti kuri vēl joprojām eksistē.15
The dybbuk box - 2001. gadā vīrietis nopirka vīna kabīni ( kur turēt vīnu ) un uzreiz viņam un cilvēkiem blakus viņam sāka rādīties murgi, tad viņš atdeva vīna kabīni mammai, kurai arī rādijas murgi. Katrs īpašnieks sūdzējās par murgiem. Viņu nolādēja ļauns gars dybbuk. Pēdejais īpašnieks paslēpa vīna kabīni, lai viņa vairs nenodarītu ļaunu, bet legenda vel joprojām dzīva. The dybbuk box iedvesmoja uz filmu "The possession"
Annabelle the Doll - Ši lelle bija atklāta antikvariāta veikalā 1970 gadā. Viņa tika nopirkta priekš dāvanas 28 gadīgai Donnai. Lelle saka parādīties citās istabās, sāka parādīties mazas piezīmes, un svaigas asinis uz lelles apģērba. Donna uzaicināja eksorcistu kurš pateica ka lelle ir apsēsta ar dēmonu. Lelli viņš paņēma un ievietoja stikla kastē uz kuras rakstīts : " Warning, positively do not open" Šī lelle bija iedvesma filmai " Annabelle " un " The Conjuring " Lelle atrodās tagad atrodās "Warrens occult " muzejā.
The hands resist him painting - Šī ir pēc cilvēku domām paša nolādēta glezna. Viņu uzgleznoja Bill Stoneham 1972. gadā. Katrs īpašnieks tika brīdināts ka figūras gleznā var kustēties vai pat pazust. Vairāki cilvēki redzot gleznu uzreiz sūdzās par to ka jūtas slikti vai sajūt vārgumu. Gleznotājs saka ka durvis ir siena starp dzīvo pasauli un mirušo. Un pats dīvainākais ka gleznotājs un tas kas pirmais nopirka šo gleznu nomira 1 gadu pēc tā kā redzēja šo gleznu. Un es nezinu vai skatoties uz gleznas kopiju ir tāds pats effekts vai nav. Redzēsim pēc gada.
The Crying Boy Painting - Viņu uzgleznoja Itāļu gleznotājs Bruno Amadio 1950. gadā. Šī glezna bija ļoti populāra un viņu izlaida lielā tirāžā. Viņa bija daudzās mājās pa visu Angliju. Drīzumā visi sāka sūdzēties ka mājas kurās bija šī glezna aizdegās un nodega, bet pats brīnumākais ka glezna nebija aizskārta. Manuprāt, dīvainākais kapēc tik daudz cilvēku gribēja uzgleznotu raudošu puiku .
Busby's stoop chair - Šis krēsls piederēja slepkavai Thomas Busby, pirms viņu pakāra, viņš paprasija paēst, kad viņš paēda viņš pateica ka jebkurš nomirs kas sēdēs viņa krēslā. No tā laika 63 cilvēki kuri sēdēja krēslā nomira atrāk nekā vajadzētu, daži pēc dažām minūtēm pēc tā ka viņi pasēdēja uz krēsla. 1972. gadā krēsls tika ziedots " Thirst " muzejā. Krēsls vēl joprom tur atrodās, bet viņš ir pakārts dažus metrus uz augšu, lai neviens vairs nesēžās viņā.
Anna Baker's wedding dress - Kaut kur 1850. gadā meitene kuras vārds bija Anna Baker no bagātas ģimenes iemīlējas zemas pakāpes vīrieti. Viņi rīkoja kāzas un viņa pat nopirka kāzu kleitu, bet kad viņas tēvs atklāja attiecības viņš atcēla kāzas. No tā laika viņa atteicās precēties un nodzīvoja visu savu dzīvi viena un dusmīģa. No tā laika kad viņa nomira viņas kāzu kleita tika ielikta stikla kastē viņas guļam istabā, senā baker's muižā. Šī kleita tika pamanīta kustoties, dažī saka ka tā ir viņas dvēsele kura dejo kāzu deju kura viņa nepaguva nodejot.
The Basano Vase - Tā ir vāze kura ir taisīta no tīra sudraba 15. gadsimtā kāzu naktī. Viņu taisija Itāļu sieviete kura tika atrasta nogalināta tajā pašā kāzu naktī. No tā laika viņa gajā no viena uz otru un katrs mira. Vēlāk vāzi paslēpa, bet 1988. gadā viņu atrada ar zīmi " Šī vaze nes nāvi." Katru jauno īpašnieku ši vāze nogalināja. No viņas pat atteicās vairāki muzeji baidoties no lāsta. Un tagad viņa ir kaut kur paslēpta.
The hope diamond - Šis dimants ir populārakais zināmais nolādētais objekts. Šis 45.52 karātu dimants no tā atklājuma piederēja vairākiem cilvēkiem, ieskaitot dažus karaļus. Šis dimants piesauc ( vai iznīcina laimi ) nelaimi. Tie kam piederēja dimants pārdzīvoja, šķiršanos, pašnāvību, cietum sodu, naudas problēmas. Tagad viņš atrodās National Museum of Natural History.(netulkoju lai vieglāk būtu pašiem pameklēt.)
Maori warrior masks - Maori karotāji dzīvoja sen un izmantoja maskas statujās. Ja ticēt viņu sistēmām jebkurš karotājs kurš nomira kaujas laikā aizsūtija savu dvēseli vienā no maskām. Kaut arī šī maska vīrietim neko nenodara, bet grūtniecēm kas gāja tuvu maskai, maska pievilka nelaimi bērnam un sievietei. Vēl joprojām ir dažas maskas Jaunzelandes muzejos. Netālu no šim maskām rakstīts ka grutniecēm nav vēlams atrasties tuvu blakām šim maskām.
Myrtles plantation mirror - Šis spogulis atrodās Myrtles plantationā ( nezināju kā iztulkot ) Šis spogulis tika ielikts mājā 1980. gadā. Legenda saka ka spogulis satur Sera Woodroffa un viņa bērnu dvēseles. Cilvēki sūdzējās par to ka redzēja dīvainas kustības spoguli un redzēja bērna rokas nospiedumus uz spoguļa.