Pasaulē ir daudz kā neizskaidrojama un par tā patiesīgumu katram ir jālemj pašam...
10 neparastas bildes un stāsti, kas slēpjas aiz tām13
Royal Air Force bija sapulcējušies, lai uzņemtu ikdienišķus fotogrāfiju, bet, kad filmiņa tika attīstīta, vienība drīz vien saprata, ka šī nav parasta bilde. Aiz viena no viņu biedriem stāvēja Fredijs Džeksons – nelaiķis, kurš mira pirms 2 dienām. Džeksons bija mehāniķis no Royal Air Force un strādāja uz H.M.S. borta. Viņa nāves cēlonis bija nelaimes gadījums, kas notika, remontējot lidmašīnas propeleri. Vēlāk vairāki vīrieši apstiprināja, ka fotogrāfijā ir redzama Džeksona seja.
Šī fotogrāfija bija uzņemta Bachelor’s Grove kapsētā Ilinoisā. Daudzi paranormālo parādību pētnieki atzīst, ka šī ir viena no nolādētākajam kapsētām pasaulē.
Tātad, kas ir tik unikāla fotogrāfijā, kur redzama sieviete, kura sēž uz akmens kapsētā? Cilvēki, kas uzņēma šo bildi, zvēra, ka tur nekādas sievietes nebija. Fotogrāfiju uzņēma Mari Huffa, kura ir paranormālo izmeklēšanas grupā “Ghost Research Society” dalībniece.
1996. gadā Ike Klantons nodomāja, ka būtu interesanti uzņemt bildi, kurā viņš ir pārģērbies kā kovbojs, atrodoties Boothillas kapsētā, Arizonā. Kad Klantons saņēma gatavās bildes, viņš pamanīja vīrieti fonā, kura tur, fotografēšanas brīdī, nebija. Viņš apsūdzēja savu draugu, ka tas izjokoja viņu, taču vēlāk viņi abi nonāca pie secinājuma, ka bildē redzamā “būtne” nevar būt cilvēks, jo viņam nav ķermeņa apakšdaļas.
Šī bilde tika uzņemta 1959. gadā Austrālijā aborigēnu svētvietā netālu no Alice Springas. Fotogrāfijas autore ir Reverenda R.S. Blanca. Caurspīdīgā sieviete parādījās viņas priekšā, kad viņa fotografēja mežu. Mūsdienās teiktu, ka tas ir feiks un noteikti izveidots izmantojot photoshop, taču 1959. gadā photoshop vēl neeksistēja.
1995. gada 19. novembrī aizdegās Vemtaunas halle, Anglija. Uguns bija apņēmis visu ēku un apklusa tikai tad, kad no nama palika tikai pelni. Kamēr ugunsdzēsēji cenās savaldīt liesmas, vietējais iedzīvotājs, Tonijs Orahills, nolēma nofotografēt notiekošo. Vienā no bildēm viņš pamana jaunu meiteni. Neviens no klātesošajiem neatcerējas jaunu meiteni vērojam notiekošo, un viņi bija 100 % pārliecināti, ka nekāda jauna meitene nebūt nebija uguns ieskautajā ēkā. Daži uzskata, ka tas ir Džeinas Kurmas gars, kurš 1677. gadā nejauši bija izraisījusi ugunsgrēku, kura rezultātā tika iznīcinātas pāris pilsētas mājas. Džeina arī nomira tajā ugunsgrēkā.
1959. gads. Mabela Činnera bija pavadījusi visu dienu pie mātes kapa un nu devās uz mājām. Viņa nolēma nofotografēt savu vīru, kā viņš sēž mašīnā. Kad viņā attīstīja filmiņu, viņu sagaidīja nejauks pārsteigums. Vienā no bildēm viņa ierauga savu māti, kura sēž mašīnas aizmugurējā krēslā.
1954. gada vasarā Reverends K.F. Fords uzņēma pāris bildes, kurās bija redzama viņa vietējā baznīca (atradās tā Anglijas teritorijā). Nejauši viņš nofotografē nu vienu no mūsdienām pazīstamāko rēga bildi. Bildē redzams ir mūks ar asins stindzinošu seju. Visi veiktie pētījumi rāda, ka ne bilde, ne arī pati filmiņa nebija bojāta.
Katram taču ir mīļākais krēsls vai ērtākais stūris, iekārtojoties uz kāda dīvāna, vai ne? Tāds bija arī seram Kombermeram. Diemžēl sers Kimbermers 1891. gadā tika notriekts ar zirgu karieti. Bēru laikā ģimene pasūtīja fotogrāfu, kuram vajadzēja nofotografēt ceremoniju. Kad bildes tika attīstītas, ģimene redzēja, kā sers Kombermers mierīgi sēž savā iemīļotākajā krēslā.
Daudzi šo bildi uzskatā par slavenāko “spoku” bildi pasaulē. Tā tika uzņemta 1936. gadā Rainhamas hallē Norfolkā, Anglija. Tiek uzskatīts, ka fotogrāfijā ir attēlota Dorotija Taunšenda, kura šeit dzīvoja kopā ar savu vīru Čārlzu 18. gadsimtā. Leģenda stāsta, ka Dorotija bija lorda Vartona mīļākā, un viņas vīrs par to uzzināja. Viņš sievieti ieslodzīja hallē un mocījis viņu, kamēr viņa nenomira. Dokumenti norāda, ka viņa mira 1726. gadā, taču daudzi cilvēki uzskata, ka Čārlzs ir samelojis varas iestādēm, tādā veidā gribot likt cilvēkiem domāt, ka viņa sieva sen ir mirusi, tikmēr viņai liekot vēl ilgāk ciest.
1966. gadā Ralfs Hardlijs bijis devies ekskusijā uz Grīnvičas nacionālo muzeju Anglijā. Apskatot muzeju, viņš uzņēma bildi arī no skaistajām kāpnēm. Kad viņš ieguva bildes, viņu sagaidīja nejauks pārsteigums. Viņš pamanīja spokam līdzīgu siluetu pie kāpnēm, lai gan fotografēšanas brīdī tur tās tiešām nebija. Eksperti bija pārbaudījuši vēlāk gan pašu bildi, gan arī fotofilmiņu, bet tomēr nekādus bojājumus neatklāja.
P.s. Par orģinālraksta informāciju un bilžu kvalitāti (un sarkanajām bultiņām) es neesmu atbildīga.
P.s.s. Atvainojos, ja kādā personvārda tulkošanā sanāca kļūda ^.^