Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
244

Mūsu dzīve ir pilna ar neizprotamām lietām. Daļa no tām ir tik neizprotama, ka cilvēki par tām rada konspirāciju teorijas, meklējot likumsakarības tur, kur to varbūt nemaz nav. Ar 10 šādām teorijām pāris teikumos iepazīstināšu arī jūs.

1 Burbuļuniversanbspteorija... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
1.

1. Burbuļuniversa teorija norāda, ka mūsu universs ir kā burbulis, kurš atrodās burbuļu universu tīklā atklātajā kosmosā. Tāpat kā mūsu pašu universs, burbuļu universs mūžīgi izplešās.

2 Pastāv teorija ka 2012... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
2.

2. Pastāv teorija, ka 2012. gadā patiešām bija pasaules gals. Mēs visi esam miruši un jebkas, kas noticis pēc 2012. gada 21. decembra ir tikai sapnis.

3 Die Glocke jeb Nacistu... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
3.

3. Die Glocke jeb Nacistu Zvans konspirāciju teorijās tiek minēts kā ierīce, ar kuru nacisti varēj ceļot apkārt Zemei. Pastāv uzskats, ka tā ir bijusi arī laika mašīna. Neviens īsti nezina tā īsto pielietojumu, taču Otrā pasaules kara beigās zvans un tā izstrādātāji mīklaini pazuda.

4 Kanādas CHIME radio... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
4.

4. Kanādas CHIME radio teleskops ir uztvēris mistiskus zemās frekvences radio viļņus no kosmosa. Pētnieki norāda, ka lai kas sūta šos signālus, tas ir īpaši spēcīgs.

5 Pēdējo reizi cilvēks spēra... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
5.

5. Pēdējo reizi cilvēks spēra kāju uz Mēness 1972. gada 11. decembrī. Kopš tā laika nav bijusi neviena Mēness misija, neskatoties uz to, ka tehnoloģijas ir iespaidīgi attīstījušās. Kas ir iemesls tam, ka NASA vairs nesūta šādās misijās nevienu cilvēku? Kā viena no teorijām ir uz Mēness atklāta citplanētiešu bāze. Cita versija labi saskan ar konspirāciju teoriju par Mēness nosēšanās meliem. Cilvēki uz Mēness nav bijuši nekad - visas šīs misijas ir safabricētas un pat ar tagadējām tehnoloģijām nespētu tur nonākt, tikai vairs nav tādu kosmosa sacensību, kā Aukstā kara laikā, tāpēc neviens vairs neriskē nodot sevi ar meliem.

6 Džimijs Kārters reiz... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
6.

6. Džimijs Kārters reiz izteicās, ka, ja viņš kļūtu par prezidentu, viņš publicētu visu valdības informāciju par NLO. Kad viņu ievēlēja, viņš pārdomāja, pamatojoties ar Nacionālās Drošības interesēm.

7 Ja mums nebūtu acu mēs... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
7.

7. Ja mums nebūtu acu, mēs nespētu noteikt krāsas. Vai esi kādreiz aizdomājies, ka varbūt mēs neuztveram kādu dzīves aspektu tikai tāpēc, ka mums nav tam nepieciešamo orgānu?

8 Projektā quotSunshinequot... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
8.

8. Projektā "Sunshine" valdība zaga līķus, lai veiktu radioaktivitātes testus. Vislielākā interese bija par jaunu cilvēku audiem, tāpēc tika izveidots globāls aģentu tīkls, lai atrastu nesen mirušus mazuļus, iegūtu paraugus, vai pat ķermeņa daļas no tiem, nebrīdinot un nemēģinot iegūt atļaujas no to ģimenēm.

9 Pastāv teorija ka turku... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
9.

9. Pastāv teorija, ka turku izcelsmes vācu futbolists Mesuts Ezils ir Ferarri dibinātāja Enzo Ferarrī reinkarnācija. Abi ne tikai izskatās ļoti līdzīgi, bet arī Ferrarī mira 1988. gadā - šajā pašā gadā piedzima Ezils.

10 1978 gadā pilots... Autors: Latvian Revenger 10 konspirāciju teorijas pārdomām un pārsteigumam
Attēls no: pixabay.com
10.

10. 1978. gadā pilots Frederiks Valentišs un viņa lidmašīna pazuda saskarsmes ar NLO laikā. Viņa pēdējā ziņa bija: "Ak, Melburna, tas dīvainais lidaparāts atkal ir virs manis. Tas lidinās virs manis un nav lidaparāts."

0
244
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [4]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 18.02.19 07:33
3
0

  

Moltres avatars
Medaļa HumoristsMedaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorīts
  Moltres 18.02.19 08:11  
3
0
Interesanti👍
rosoliš avatars
Medaļa Spoks
  rosoliš 18.02.19 22:19
3
0

Teiktu, ka dažas "teorijas" diezgan muļķīgas un absurdas, taču pāris šķita tīri  interesantas. Man šķita, ka trūkst informācijas un, ka veselu teoriju, lai arī cik grūti man šīs nebūtu saukt par teorijām, nevar izteikt pāris teikumos vien.

Anonīms
Normix 04.03.19 20:46
1
0

Par to 2. teoriju jau sen biju aizdomājies. Man šķiet, ka tā tas tiešām arī varētu būt, diezgan scary!!!