15

 293  3

Kā būtu, ja es tev teiktu, ka nekas no tā, ko tu redzi nav īsts? Labi, labi nav tik traki, ja pieņemam, ka viss ko redzam ir patiesība. Bet ja palasām konspirāciju teorijas, tad var nākties aizdomāties un vairākas līdz šim skaidras lietas kļūst pavisam neskaidras. Tāpēc piedāvāju tev 10 pāris teikumos aprakstītas konspirāciju teorijas, kuras tev neļaus kaut mirkli atslābt.

Komentāri 15

0/2000

6. Smadzenēs ir apgabals kurš bloķē daļu no redzes uztvertajiem signāliem. LSD šo smadzeņu apgabalu uz laiku atslēdz un cilvēks redz patieso - necenzēto redzes uztverto informāciju un sauc to par halucionācijām.

 6  0 atbildēt

Shie paarsvaraa ir slima sunja murgi un ar konspiraaciju vai teoriju te maz sakars. 

Ja kaads te ir ar vairaak smadzeni vairaak kaa 1 nanograms, sameklee chali vaardaa - Richard Hall

Vinjsh atkoda 9/11 atkode Madlenne McKann pazushanu un veel ntos citus populaarus "neagadiijumus" 

Rakstaa mineetie piemeeri ir vienkaarshi njirgaashanaas par tiem kas patieshaam nodarbojas ar izmekleeshanu. Shaadu sviestu izplata vainu atraugas no cilveeka paliekaam, vai tiek kuriem traucee Richarda izmekleeshanu rezultaati. 

 6  1 atbildēt

Par piramidam gan nav nekadas sazverestibas teorijas. Viss sen jau zinams un pieradits, iznemot to isto nozimi ,pielietojumu .

 5  0 atbildēt

Par Bulgārijas piramīdām arī esmu dzirdējis, bet dokumentāli man liekas ka nav pierādīts.

 3  0 atbildēt

7. Vispār šī varētu būt daļēja patiesība. Jo tajā laikā ļīķu zagšana - anatomijas vajadzībām ir zināms fakts. Arī tas ka Franklins esot aizrāvies ar anatomiju .. - kaut kur jau viņš tos līķus ņēma. - visticamākais ka pirka.. bet tas nu tā 

 3  0 atbildēt
2.Par šo punktu jau nekādas baumas neklīst,bet ir pierādīts,ka piramīdas ir pa visu pasauli un daudz lielāks nekā Ēģiptē.
 3  0 atbildēt
Esmu dzirdējusi dažas šīs teorijas ,,Ancient Aliens” 👽 raidījumā.
 1  0 atbildēt

11. Eksistē portāls uz anime visumu

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

"Teorija norāda, ka skābeklis patiesībā ir narkotika, kura liek mums redzēt sakropļotu pasaules versiju, kamēr tas, ko mēs saucam par narkotikām, patiesībā ļautu redzēt īsto pasauli, un tāpēc narkotikas ir aizliegtas."

Šo atspēko pētījumi, kas liecina, ka dažādu narkotisko vielu lietošanas rezultātā rādās dažādas bildes. Tātad nevar būt tā, ka narkotikas dotu reālo pasaules skatījumu, jo rādās katram pa savam.

 1  0 atbildēt

otrā nav nekāda konspirācija vairs. Ir jau sen viņas atrastas un pierādītas ka tās ir piramīdas. Ir pat dažas zem ūdens...  Šīs visas ir huiņas tīrākās, vismaz manā skatijumā. Ja vēlies dzirdēt ko tiešām interesantu, kas tiešām tev liek aizdomāties, tad vekur ir links . https://www.youtube.com/watch?v=-5yh2HcIlkU Daudzi uzskata viņu par insane , bet nu . Par ļoti daudzām viņš ir bijis precīzs. Manā skatijumā viņu mēģina pieklusināt, jo viņš zin daudz.

 0  0 atbildēt

par 3. kad tad tas būtu?  

par 6. gandrīz vai ticu..

par 10. super..  

Bet 1. biju jau dzirdējusi.  

 0  0 atbildēt
Par to skābekli bij labs😄
 0  0 atbildēt

  

 0  0 atbildēt