1

 201  1

Ja kādreiz notiks apokalipse un divas lielvalstis sāks mētāties ar atombumbām, visā pasaulē cilvēki steigsies uz bumbu patversmēm, bet Jekaterinburgā… uz teātri.

Jekaterinburgā teātrim tika piemērots naudas sods 50 000 RUB (~700 EUR) par iestādes nesagatavotību darbībai kara laikā.

Viņi nav vienīgie, kurus sodīja par gāzmasku, medikamentu un konservu (тушенка) neesamību iestādē.

Lieta tāda, ka Koļada-teātris kaut kādu iemeslu dēļ atrodas to uzņēmumu sarakstā, kuri turpinās savu darbību kara laikā (arī atomkara laikā).

Iestādes vadītājs teica, ka sodu viņš samaksās, bet neko savas iestādes darbībā un krājumos netaisās mainīt. (lohus te atrada)

- domājiet, es skriešu pirkt tušonku?.. Šajā namā, izrādās, ir divas bumbu patversmes - zem kreisā un labā spārna, bet mājas centrā, kur atrodas teātris, bumbu patversmes nav. Piecus gadus mēs šeit esam nodzīvojuši un es nekādi neesmu informēts, ka šeit ir tāda stratēģiska vieta. Jā, es tā “sēžu un redzu”, kā mēs kara laikā spēlējam izrādes. Un mums ir pilna zāle skatītāju. Un mēs taču gāzmaskās - nu, tā kā rūpnīcās un citos uzņēmumos.

Viss jau lieliski, bet teātrim, kurš strādā eksplodējošu bumbu laikā, arī prasības par civilaizsardzību ir daudz nopietnākas.

Te parastam teātrim ir vajadzīga tikai skatuve, priekškars, kostīmi, grims un aktieri. Bet nemirstīgajam-teātrim, kurš spēlē izrādes paaugstināta radioaktīvā fona un sēņveidīgu mākoņu laikapstākļos vēl kā minimums vajag gāzmaskas un tušonku - acīmredzot šāda ir bufetes apmeklētāju prasība…

Arvienvārdsakot, teātri nostrāpēja.

Pievienotie video

Komentāri 1

0/2000

Ļoti pareiza prasība. Ja skatītājs ir samaksājis par biļeti, viņam ir tiesības noskatīties izrādi līdz galam jebkuros apstākļos !

 10  0 atbildēt