Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
77

Vēlos jums pastāstīt vairāk par grāmatu kura mani jau sen bija ieinteresējusi un, kuru arī beigās saņēmos un izlasīju, tā ir "Sātana bībele".
Īsumā "Sātana bībelē" ir nosodīts Dievs un tā eksistence, un kristietība kā ticība, un tiek atbalstīts viss ko kristietība nosoda, tai skaitā 7 Bībelē uzskaitītie grēki. ( apakšā varat izlasīt 7 Bībeles grēkus)

Piemēri no grāmatas :
III (1) "Mīliet viens otru" ir teikts augstākajā likumā, bet kāds spēks to ir noteicis? Kāds ir mīlestības evanģēlija saprātīgais pamats? Kādēļ, lai es neienīstu savus ienaidniekus - ja es tos "mīlu", vai tad es neatrodos viņu žēlastībā?
III (7) Ienīsti savus ienaidniekus no visas sirds un, ja kāds iesit tev pa vienu vaigu, SAŠĶAIDI viņam otru! Salauz viņa žokļus un ribas, jo pašsaglabāšanās ir visaugstākais likums!
IV (1) Dzīve ir varenā vēlmju apmierināšana, nāve - varenā atsacīšanās. Tādēļ gūsti no dzīves visu, ko vari - ŠEIT UN TAGAD.
IV (2) Nav nekādu debešķās gaismas padebešu un nekādas elles, kur cepinās grēcinieki. Šeit un tagad ir mūsu spīdzināšanas diena! Šeit un tagad ir mūsu prieka diena! Šeit un tagad ir mūsu iespējas! Izvēlaties jel šo dienu, šo stundu, jo nav nekāda pestītāja!
IV (3) Teic sirdī savā: "Esmu pats sev pestītājs."

Sātanisms radikāli atšķiras no visām reliģijām, šeit būs pāris piemēri no grāmatas:
"Sātanists izvairās no tādiem jēdzieniem kā" cerība" un "lūgšana", jo tie ir norādes uz bažām par neizdošanos. Ja mēs ceram un lūdzam, lai kaut kas notiktu, mēs nedaram neko tādu, kas tam arī liktu notikt. Sātanists apzinās, ka viss, ko viņš gūst, ir pateicoties viņa paša darbībai, ņemot grožus savās rokās, nevis lūdzas Dievam, lai kas notiktu."
"Sātanists arī nelūdz pēc piedošanas par savām kļūdām. Citās reliģijās, kad kāds rīkojās nepareizi, viņš vai nu lūdz piedošanu Dievam, vai arī starpniekam. Sātanists zina, ka lūgšana nedara nekā laba. Grēku izsūdzēšana citam cilvēkam, tādam pašam kā viņš pats, paveic vēl mazāk - un tomēr ir pazemojoša."

Sātanists uzskata , ka Dievs kuru tu izglāb , vari būt tu pats , jo visas garīgās reliģijas ir cilvēka izgudrojums.

Sātanists pārstāv labsirdību pret tiem, kuri to ir pelnījuši, nevis mīlestību, izniekotu pret nepateicīgajiem. Tu nevari mīlēt it visus! Ja tu mīli it visus un it visu, tu zaudē savu dabisko izvēles spēju un galu rezultātā kļūsti par diezgan vāju īpašību un kvalitātes vērtētāju.

Sātanisms atbalsta visas seksuālās fantāzijas, ja vien tās nav pret otra cilvēka gribu. ( tai skaitā LGBT)

Sātanisms pilnībā aizliedz jebkāda vieda vardarbību pret dzīvniekiem, bērniem un jebkādām dzīvām radībām, tie kas pārkāpj šo likumu nav cienīgi šajai reliģijai.

Šis bija īss ieskats šajā grāmatā un reliģijā. Šo grāmatu var atrast arī bibliotēkās pie reliģijas, es personīgi ņēmu Imantas bibliotēkā. Grāmatā tika uzskatīti arī rituāli un stastīts par maģiju, buršanos, kā pieburt mīlestību, bet to neminēšu šajā rakstā sīkāk, jo uzskatu tās visas par muļķībām.

Mans viedoklis par šo reliģiju ir tāds, salīdzinot ar citām reliģijām šī ir visdraudzīgākā reliģija cilvēka patiesajai dabai, jo tā nekādā veidā nenosoda cilvēku, bet tad rodas jautājums, vai mums vispār ir vajadzīga reliģija, kura apzīmē mūsu patieso dabu?

Atradu saistītu rakstu, tur var izlasīt par deviņiem sātana apliecinājumiem:
Deviņi sātana apliecinājumi

Septiņi nāves grēki... Autors: Jaunāspocīte ''Sātana bībele un sātanisms''
Autora bilde
1. Septiņi nāves grēki kristīgajā baznīcā ir: alkatība, lepnība, skaudība, dusmas, negausība, iekāre un slinkums. Sātanisms atbalsta nodošanos katram no šiem "grēkiem", jo tie visi ved pie fiziska, garīga vai emocionāla apmierinājuma. Satanists zina, ka būt alkatīgam nav nekas slikts, jo tas nozīmē tik vien, ka viņš grib vairāk, nekā viņam jau ir. Negausība vienkārši ir ēšana vairāk nekā vajag, lai turētos pie dzīvības. Negribēt no rītiem celties nozīmē būt vainīgam slinkumā, un, ja tu guli gultā pietiekami ilgi, iespējams, pieķersi sevi pie vēl viena grēka - iekāres. Visspēcīgākais instinkts katrā dzīvā radījumā ir pašsaglabāšanās, kas mūs noved pie pēdējā no septiņiem grēkiem - dusmām. Tā kā cilvēka dabiskie instinkti noved viņu pie grēka, visi cilvēki ir grēcinieki, un visi grēcinieki tiek ellē.
Velnišķīgā atmaskošana Autors: Jaunāspocīte ''Sātana bībele un sātanisms''
Autora bilde
2. Velnišķīgā atmaskošana.
 Autors: Jaunāspocīte ''Sātana bībele un sātanisms''
Autora bilde
3.
11
77
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [62]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Artemiis avatars
Medaļa ArheologsMedaļa ArheologsMedaļa Arheologs
  Artemiis 25.08.19 21:37  
8
0
Izskatās, ka sātanisms neatbalsta arī pareizrakstību...
WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 26.08.19 02:07
5
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Es varu atspēkot sātanismu - sātanisms,... "

''Tā kā sātanisms ir priekš pilnīgiem lohiem''

Es gan teiktu, ka drīzāk tie cilvēki, kuri aizstāv kristietību - reliģiju, kuras vārdā ir nogalināti desmitiem miljoni cilvēku visapkārt pasaulei, ir, citējot tevi, ''pilnīgi lohi''.

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 25.08.19 23:48
5
0

Sātanisms jau kopš viduslaikiem bijis viens no kristīgās baznīcas propagandas ieročiem. Patiesībā to nevar nošķirt no kristīgās mācības, tas ir kā Coca cola un Pepsi cola, -  it kā dažādi dzērieni, kas konkurē, bet patiesībā līdzīgs gāzēts dzēriens dažādās pudelēs. Sātanisma būtība - ļaut vaļu instinktiem, paļauties uz sevi, dominēt, dzīvot savam priekam, vairoties un baudīt dzīvi. Kristietības princips - pakļaut instinktus, dzīvot askētiski, atsakoties no mantas, dominantes, vājībām, seksa, lai stiprinātu savu garu. Principā abi varianti ir diezgan lielas galējības - ja dzīvo tikai pakļaujoties instinktiem, cilvēki var zaudēt morāles principus. Savukārt tuvinoties kristietības ideāliem, cilvēks kļūst tik pašpietiekams un kontrolē sevi tiktāl, ka zaudē nepieciešamību komunicēt ar citiem cilvēkiem un turpināt dzimtu (mūki - vientuļnieki, celibāts u.t.t.). Tāpēc dzīvē kristietība un sātanisms papildina viens otru, jāmeklē zelta vidusceļš veiksmīgam dzīves modelim.

ukris100 avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Spoks
  ukris100 26.08.19 01:08
4
0

Nekad nebiju domājis ka esmu satanists ,vienmēr domāju ka esmu kristietis.Praktiski viss ko tu rakstīji par sātanismu attiecas uz mani ,es nelūdzos , es neceru ,es paļaujos uz sevi ,u.t.t. Pieņemu ka vissa mūsu sabiedrība ir tāda.

N.Ushakovs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Paciņa no ZiemeļpolaMedaļa Patīk komentārs
  N.Ushakovs 25.08.19 23:18
4
0

Sviests

vecais_sakārnis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  vecais_sakārnis 25.08.19 22:59  
3
0
Visā visumā es piekrītu. Tēzes kā domas no manas galvas. Bet! Kkur dziļi dziļi ir iesakņojies--sātans un sātanisms ir kkas SLIKTS UN ļauns..
RandomUser avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  RandomUser 25.08.19 23:32
3
0

Sātans maldina, un varu to pamatot. Piemērs par to, ka vajag sašķaidīt otru vaigu- tu izjauksi dzīvi ne tikai tam cilvēkam, bet arī viņa ģimenei, ja nositīsi viņu. Iekšēji visiem gribētos parādīt ka ir pārāki, tomēr ja ļauties niknumam, tad rezultātā tiksi piemānīts, jo neviens nenovērtēs to, ka nositi cilvēku, bet tas radīs sekas gan tev, gan otram. Tāpēc tiecies pēc miera, cik vien tas iespējams. Ļauties visām seksuālajām fantāzijām- pieņemami visiem, tomēr jo vairāk ļaujas seksuālajām fantāzijām, jo vairāk ir izjukušu ģimeņu, un cilvēku, kas vērtē attiecības pēc seksa kvalitātes. Alkatība nav vēlme gribēt vairāk kā tev ir, bet gan vēlme radīt ciešanas, neskatoties ne uz ko, ja vien tas ir materiāli izdevīgi, nebūt iecietīgam. Slinkums- nav atpūta. Ir teikts- 6 dienas strādā, septīto atpūties. Tāpat, jebkuram ticīgam cilvēkam ir tieksme pēc zināšanām, kas nāk no ebrejiem.  Tagad un arī agrāk ir bijis moderni paļauties tikai uz sevi, apmēram kā "Es esmu pats sev Dievs", tomēr mūsdienās ar šādu attieksmi ir redzams aizvien lielāks pašnāvību pieaugums, jo Dievs ir tas, pie kura var vērsties vienmēr un cerēt. Ja nav pie kā vērsties, tad cilvēks nonāk bezcerībā.a

RandomUser avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  RandomUser 25.08.19 23:33
3
0

atbildot uz ķiparstv komentāru " Sviests "

Nav īsti sviests, visa pasaule dzīvo pēc šiem likumiem. Nevienam neinteresē citi, bet nauda un izrādīšanās. 

Jaunāspocīte avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Vienu jau varMedaļa Admins iesaka
  Jaunāspocīte 25.08.19 21:16  
2
0
atbildot uz ezkins komentāru " Izlabo virsrakstu "Tnx, ka pateici
RandomUser avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  RandomUser 25.08.19 23:35
2
0

atbildot uz vecais_sakārnis komentāru " Visā visumā es piekrītu. Tēzes kā domas... "

Pēc šiem sātanisma principiem dzīvo gandrīz visa pasaule. Vislielāko triku ko Sātans ir izspēlējis, ir pārliecinājis pasauli, ka viņš neeksistē. Un cilvēki domā, ka dzīvo tikai šodienai, un soda nebūs ne šajā dzīvē, ne pēc šīs dzīves.

ezkins avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  ezkins 25.08.19 21:13
2
0

Izlabo virsrakstu

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 26.08.19 00:49
1
0

atbildot uz Tadeušs Zvēriņš komentāru " Sātanisms jau kopš viduslaikiem bijis v... "

Nu, varētu pastrīdēties par to, vai kristīgā ticība ved tādā galējībā. Neviens cilvēks, kas mēģina piepildīt to, ko māca kristīgā ticība, nesasniedz pat viduvējību, tā kā līdz galējībai ir ļoti tālu. Ir labi, ja standarti vienmēr ir augstāki, jo mēs tāpat tos nekad nesasniegsim. Tas, ka mūki ir paņēmuši tādu dzīvesveidu, nenozīmē, ka to māca visa kristīgā ticība. Jā, viņi varētu balstīt savu domu uz apustuli pāvilu, kurš saka, ka dzīvojot viens, viņš spēj vairāk padarīt, bet no otras puses Dieva griba ir skaidri pateikta jau pašā sākumā - "Nav labi cilvēkam būt vienam!". Bībele runā par Dieva ielikto sākotnējo kārtību. Par to, kā cilvēks ir paredzēts un kam viņš nav paredzēts. Ja mēs ņemam piemēru par salauztu mašīnu un to, ka kāds teiktu kādai tai vajadzētu būt, tad rodas jautājums - vai mašīna kādreiz varētu būt "Pārāk perfekta"? Tāpat arī ar kristīgo ticību - nav nekas labāks par pilnību. Bet mēs to nekad nesasniedzam, tādēļ tā nevar būt galējība.

RandomUser avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  RandomUser 26.08.19 13:39  
1
0
atbildot uz vecais_sakārnis komentāru "Tas maldi vien. Ne jau sātanam vajag dievu, tas... "Visam jābūt līdzsvarā. Tomēr ne vienmēr tas ko gribam, ir ras ko vajag. Piemēram, bērns ļoti grib spēlēt datorspēles. Vecāki ļoti gribētu to ļaut, tomēr zin ka tas nenāks par labu bērnam. Un tad bērns aiziet pie onkuļa, kas ļauj spēlēt, cik vien grib. Protams, bērnam patiks onkulis, jo ļauj darīt to, ko grib. Tomēr ilgtermiņā tas bērnam vairāk kaitēs nekā palīdzēs. Tāpat ar cilvēkiem - ir daudzas lietas, ko vēlas darīt, bet kas mums nenāks par labu. Ir arī daudz, ko mēs nespējam saprast, jo mūsu skatījumā tas liekas ciešanas, tomēr es ticu, ka tam ir plāns.
Asinslāse2 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Asinslāse2 26.08.19 01:27  
1
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Tu gribi teikt, ka Tavi vecāki ir tādi, kuri... "Par to var strīdēties... vai tad tu savus vecākus, par spīti visam, nemīli? Mūsu dzīve ir mūsu pašu izvēle, ne pagātnes uzlikts zīmogs, un tikai mūsu pieņemtie lēmumi virzīs mūsu turpmăko attīstību vai regresiju..
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 26.08.19 01:16
1
0

atbildot uz Asinslāse2 komentāru "Nu, nezinu gan ... man abi vecāki alkoholiķi, u... "

Tu gribi teikt, ka Tavi vecāki ir tādi, kuriem tu jūties parādā un novērtē to? Drīzāk, jau tas liek Tev no viņiem nošķirties un saprast, ka tādu dzīvi Tu sev negribi, ne tā? Viņi ir bijuši egoisti un vai tādēļ tagad un nākotnē būs laimīgi? Tas jau ir tas, par ko es runāju. Sātanisms saka, lai izbaudi, lai domā par sevi, lai izmanto iespēju.. Nu tad nu šie cilvēki visu līdz pēdējam ir izbaudījuši un nodzīvojuši. Tas galu galā iet līdz tik elementāram līmenim, ka no rīta es jūtos labāk, ja guļu tālāk un uz darbu neeju, jo es daru to, kas man dara prieku. Tie ir regresa likumi.

Asinslāse2 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Asinslāse2 26.08.19 01:10  
1
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Es varu atspēkot sātanismu - sātanisms,... "Nu, nezinu gan ... man abi vecāki alkoholiķi, unnn...? Vecāku piemērs reizēm, tieši otrādi, mudina bērnus doties citādā, pareizākă virzienā. Katram savi putni un savi dēmoni... čābīgāk ir, ja būris ir tukšs... 😉
Asinslāse2 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Asinslāse2 26.08.19 00:52  
1
0
Ir gana patiesi mūsdienām un vispār cilvēka dabai - būt pašam par sevi, dominēt... tur daudz kā patiesa, kaut vai iecietība pret citām dzīvām radībām. Tai pat laikā, abas reliģijas, ticības ir kă divas galējības, kas noliedz viena otru. Pastāvēt par sevi, bet cienīt citus - lūk, dzīves izaicinājums 😉
Jaunāspocīte avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Vienu jau varMedaļa Admins iesaka
  Jaunāspocīte 25.08.19 22:01  
1
0
atbildot uz Artemiis komentāru " Izskatās, ka sātanisms neatbalsta arī p... "😂 Nez, par to nekas nebija teikts, ja redzi kādas kļūdas, lūdzu pasaki kur ir un es izlabošu
Asinslāse2 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Pamatskolnieks
  Asinslāse2 26.08.19 01:17  
1
0
atbildot uz ukris100 komentāru " Nekad nebiju domājis ka esmu satanists ... "Man bij' tădas pašas domas un sajūtas, jo sātana bībele piemin cilvēku, parasto, nevis cilvēku - īpašo. Tas gan nenozīmē, ka negribētos tādam - īpašam būt. Vnk mē s visi esam cīnītāji pae savu, ne kopējo labumu... un, cik tālu mana iztēle sniedzas, cilvēce nav gatava nedz Sātana, ne arī parastajai Bībelei ...
RandomUser avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas joks
  RandomUser 26.08.19 13:45  
1
0
atbildot uz Tadeušs Zvēriņš komentāru " Sātanisms jau kopš viduslaikiem bijis v... "Taisnība, tomēr mūki ir cilvēku izdomājums, nevis kā bijis rakstīts bībelē. Bībele saka, ka baznīcas galvai jābūt par piemēru citiem, arī ģimeniskam cilvēkam. Ir, protams daudz galējību - piemēram, "pārdod visu mantu un izdali nabagiem", vai tas piemērs, kur bagātie nokrita beigti, jo nebija ziedojuši visu. Par komunikāciju - tieši otrādi, praktiski kristiešiem tieši būtu jākomunicē ar citiem, jāveido ģimenes. Atteikšanās ir vajadzīga tikai tad, ja tā dod labumu.
« 1  2  3  4 »