local-stats-pixel fb-conv-api

Mans stāstiņš....4

18 19

....par gandrīz neiespējamu misiju ;]]

smieklīgāka un aizraujošāka par iepriekšējām ;D

4. daļa.... 8. daļa..... 9. daļa

_______________________________

Miesassargi tika sasieti pie krēsliem, lai vieglāk būtu nopratināt, tas tika veikts gan vardarbīgi, gan mierīgi...viss bija atkarīgs no tā cik pats vēlējās sadarboties .Viņi bija katrs savā telpā. Viss notika garāžās netālu no galvenās bāzes.

Specvienība jau bija sākuši pratināt miesassargus, kad ieradās Maiks ar Ediju. Lai radītu uzmanību viņš paķēra aiz rokas kādu no specvienības un jautāja „Kur ir Dženeta ?” .. Viņš pagrieza galvu un dobjā balsī zem ķiveres nomurkšķēja „Devās uz bāzi sagatavot papīrus valdībai, lai nesāktos pārmetumi vai problēmas no Krievijas valdības”.

Maiks un Edijs lēnām staigāja gar sasietajiem miesassargiem un tos pētīja. No blakus istabas iznāca vēl kāds no vienības. „Mēs zinam atrašanās vietu vēl kādam informatoram, bet tās varētu būt lamatas” Maiks pagriezās un strauji aizgāja. „Bet...” cilvēks uniformā noteica. Edijs tikai pasmaidīja un paraustīja plecus. Edijs iznāca ārpus durvīm un Maiks jau gaidīja bruņu džipā. Edijs iekāpjot mašīna domīgi noprasīja „Tik nopietni ?” Maiks neatbildēja.

„Hey, Dženet, labas ziņas, atradām informatoru, tu vari tikt ?” Maiks braucot pa kalnainu ceļu zvanīja Dženetai. „čau, nē nevaru, mums problēmas ar reportieriem un televīziju, bet jūs brauciet un tieciet galā”.. Maiks nolika klausuli „Viņa netiek” norūca Edijam.

Viņi piebrauca pie kādas pamestas mājas. Maiks paņēma ieroci un uzmanīgi attaisīja durvis. „Tu esi drošs ?” Edijs jautāja. Maiks paskatījās un domīgi noteica „Un kas tev ir pa prātam ?”

Edijs nu sēdēja pie stūres un ļauni smaidīja „Skaties” Kāri noteica Maikam. Viņš ielika uzreiz otrajā ātrumā un masīvais džips pilnīgi nospolēja. „Šim ir spēēēks” Edijs nobļāvās ietriecoties mājas sienā un iebraucot tanī līdz pusei. Abi vīri izleca no mašīnas un pārbaudīja istabu, tā bija tukša. Viņi abi sadalījās un katrs pārbaudīja savu istabu. Maiks iegāja virtuvē, viņš lēni soļoja, tur bija liela nekārtība, zem kājām viņš dzirdēja kā plīst stikla šķembas un pārplīst olas „Sasodīts” viņš noteica kad ieraudzīja ka iekāpis kaut kādā zaptē „Tagad man kurpe netīra” Pa to laiku Edijs bija ticis līdz guļamistabai. Viņš redzēja nekārtīgu gultu un grīdu piemētātu ar alkohola pudelēm. Pēkšņi durvis aizcirtās un kāds stāvēja aiz tām un iesita Edijam ar kaut ko cietu pa galvu. Viņš nokrita un zaudēja samaņu....

18 19 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

zini ir viens veids kā panakt lai normāli lasāms gabals ir. sadali rindkopās

un saliec komatus. un izmanto tik vārdus cik teikumā jābūt.

"cik katrs (pats) vēlējās sadarboties " kā piemērs.

lai radītu uzmanību vecis veci aiz rokas neķers, ne jau tad ja abi ir uz militārām pakāpēm, augstākā pakāpe ieiet telpā un ar viņu kontaktējas vienības vadītājs, t.i. tuvākais pec pakāpes viņam virsnieks kas tobrīd atrodas telpā. un nekāda uzmanības pievēršana nav nepieciešama. situacijas apraksti tev sadrumstaloti , neko īsti neizskaidro. 

un ja māja ir kāds kuru jānopratina ar mašīnu taja nebrauks iekšā. ja neviena ievērības cienīga māja nav to nolīdzina līdz ar zemi. ja tur ir kāds ar kuru jāparuna tad nu nekadi ieksā neiet divi cilvēki kad pieejama ir specvienība. 

ā, un specvienības sagūstītos nepratina ja vien nav citas izejas. savukārt te , kur Galvenā bāze atrodas kaut kur tuvumā ir neapšaubāmi citas izejas arī. pārdomā situācijas aprakstu garumu un to cik ļoti tu piesātini sižetu. ja vienas rindkopas laikā tu pārmet stāstu no vienas kaujas noslēguma citā action momentā starp kuriem ir kautkāda transporta pārvietošanās kas aizņem trīs rindiņas un vienu telefona sarunu kaut kas nav kārtībā. ka tu teiktu?

2 0 atbildēt

ooo. man patika.

1 1 atbildēt

Hameleonu rotaļas =D

0 0 atbildēt