3

 165  0

2.daļa

Policistu brigāde momentā metās uz māju. Koridors – tīrs, viesistaba – tīrs, virtuve – tīrs, guļamistaba – tīrs. Atlika vien mājas pagrabs - Kautuve. Jau atverot durvis, bija skaidrs, ka šāviens nāca no šejienes. Bija dzirdami klusi kunksti.

Nokāpjot pa trepēm, pavērās baiss skats – viena policista smadzenes izšķaidītas pa sienu, otrs policists guļ asiņu peļķē. Blakus abiem policistiem gulēja vēl viens līķis. Tas bija pusmūža vīrietis ar iesirmiem matiem. Acīmredzot, tas bija upuris, kuru bija plānots piegādāt Miesniekam, bet, saprotot, ka iekļuvis lamatās, piegādātājs izlēma upuri vienkārši nošaut. No paša uzbrucēja nebija ne vēsts. Asiņu peļķē guļošais policists par spīti tam, ka bija sadurts neskaitāmas reizes, vēl paguva izdvest: ‘’Tunelis’’. Un tad viņa dzīvība izdzisa.

Uzbrucējs bija ieradies pa pazemes tuneli. Tāpēc ne snaiperi, ne policisti nebija viņu pamanījuši. Tas izskaidroja arī to, kāpēc kaimiņi nebija ievērojuši neko savādu. Visi upuri un piegādātāji pārvietojās pa pazemi.

Vajadzēja atrast tuneli un saprast, uz kurieni tas ved.

Tāpat kā policisti pirms tam nebija ievērojuši nelielo lūku grīdā, kurā atradās telefons, viņi nebija ievērojuši arī lūku, kas atradās zem viena no pakārtajiem līķiem. Kad policisti bija šeit ieradušies pirms trīs ar pusi stundām, daļu no grīdas klāja plēve, uz kuras tecēja upuru asinis un šķidrumi. Kad piegādātājs bija ieradies, viņš, atverot lūku, plēvi bija nometis maliņā. Tāpēc tagad tā bija redzama.

Trīs no policistiem momentā metās lūkā. Vēl bija cerība noķert slepkavu.

Komentāri 3

0/2000

  

 4  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

    

 2  0 atbildēt