18

 54  1

***

Nerunājot par vakardienu kopumā, gribēju īsumā uzrakstīt par braucienu mājup autobusā Rīga-Baldone, par biļetēm. Bija īsi pirms 22:25, pietura Elizabetes ielā (Reisa Nr. 684765). Kad šoferim pasniedzu 2 eiro monētu un gaidīju biļeti kopā ar atlikumu, pamanīju, ka viņš to tā jocīgi velk kaut kur no apakšas, ne no paša aparāta, bet gar to. Uzreiz sāku domāt, ka biļete noteikti nebūs īstā, taču bija gan. Vismaz sākumā man tā likās, jo datums un laiks uz tās bija īsts. Tomēr, aizgājis apsēsties, es papētīju savu biļeti tuvāk un salīdzināju to ar sievas pirkto tūlīt pēc manis. Tā kā viņai pienākas ģimenes atlaide, nospriedu, ka šādu biļeti šoferis nebūs sagatavojis jau iepriekš. Un tā bija.

Komentāri 18

0/2000

Bļe sensācija ibio, zvani beztabu.   

 10  2 atbildēt
Dokumenta numuri arī krietni atšķirās. Iepriekš nodrukātas biļetes ar aptuveni pielāgotu laiku(maršruts tak zināms). Ar printeriem pilna ķīna... ievafi dstus uzzīmē dizanu un drukā kaut kilometru!
 5  0 atbildēt

Tev gan neveicas ar autobusiem. Laiks pirkt personīgo mašīnu 

 5  0 atbildēt

Melnā kase kas tad cits!    Te tak Latvija!

 4  0 atbildēt

jautājums ir viens vainu tas ir šofea radošais projekts lia vilktu dzīvību un appistu autobusa kompāniju vai arī kompānija viņam to uzspiež un appiš valsti.

 4  0 atbildēt
Esmu pārsteigts- pilns nets ar naudas izslaukšanu- tieši no valsts puses (ieskaitot vid), n-tie ierēdņi, kuriem mēs ar saviem nodokļiem (jā, arī es) maksājam algas, bet kuru lietderība ir apšaubāma, bet te uzradušies ziņotāji. Un par ko? Par divām kapeikām. Varbūt cilvēks mēģina vienkārši izdzīvot, tas jums nav ienācis prātā? Cik mil bija Rīgas satiksmē? Vai Airbaltic? Valsts uzņēmumi, kurus dotē un jā, no mūsu nodokļiem. Ek jūs, pavļiki morozovi
 4  0 atbildēt
Klau, aizstiep šos uz VID, vai vismaz uzraksti viņiem e-pastu, ja slinks gana.. tici man, viņi ātri radīs atbildi uz šo jautājumu
 2  0 atbildēt

Jautājums ir tāds - Tu, autor, tāpēc neaizbrauci? Jā, pārkāpums no šofera puses. Bet, cik zinu, tad eksistē arī kontroles - šoferis arī riskē ar savu darbību. Un vēl - vai patiesi visi taisnības meklētāji paši neko nepārkāpj? Vienmēr sabiedriskajā ir braukuši ar biļeti, klausās un skatās tikai legālu mūziku un video, taisot remontu ir maksājuši nodokļus, vienmēr ir gājuši tikai pie zaļā, braucot nekad nav pabeiguši krustojumu pie sarkanā un vienmēr ir rādījuši pagriezienu? Nedomāju viss. Sarakstu varētu turpināt un nekad nepabeigt. Man jūsu žēl, taisnības meklētāji, rītdien (daži pat šodien) var izrādīties šofera vietā, kad vid pieklauvēs/piezvanīs/uzrakstīs.

Manis pieminētā mūzika un video - ja interesē, varat pameklēt, par kādām naudas summām cilvēki tiek iesūdzēti tiesā (no piedzītās naudas tiek samaksāti nodokļi valsts kasē). Liekot roku uz sirds - cik no jums var pateikt, ka nav vilkuši un skatījušies/klausījušies??? Atbildi es zinu - to ir darījuši visi. Un turpina darīt.

 2  0 atbildēt

Ļoti interesanti! Paldies par rakstu!

Lai uzzinātu, kas patiesībā tur notiek un iemeslus šādai rīcībai, rakstu pārsūtīju VID nodokļu kontroles nodaļai. Došu ziņu!

 2  1 atbildēt

Galvenais, ka veiksmīgi mājās tikāt.

 0  0 atbildēt

Autor, var padomāt, ka pats esi kristāldzidrs un pareizs. Nekā personīga- niks tev ir piemērots

 2  4 atbildēt