local-stats-pixel

Nevienam nevajadzīgā #15

44 1

Sveiki visiem te atkal es Monta...Šoreiz gribēju parunāt par tādu tēmu kā depresija.

Lieta tāda ka nu jau oktobrī būs jau 3 gadi kad es sasirgu ar šo mūsdienās ļoti populāro slimību.Ticiet man ja es spētu dzīvot normāli tāpat kā visi citi cilvēki es to darītu bet es to nevaru jo esmu piesieta šim briesmonim vārdā depresija.

Kā tas viss sākās?

Tātad man bija nieka 13 gadi kad es pirmo reizi dzīvē gribēju nomirt un viss.Ar to arī viss sākās.Sākās manas problēmas skolā un ģimenē.Dzīvoju kopā ar savu audžutēvu kurš 2 gadus mani seksuāli izmantoja.Iespējams tas ir vislielākais iemesls mani slimībai.Es visu laiku gulēju gultā neko nedariju un vienkārši žēloju sevi kas bija ļoti stulbi. Es to saprotu.Daudzi šīs slimības laikā sāk neēst vai neēd tik daudz kā agrāk bet man bija tieši otrādi es sāku ēst vēl vairāk un tāpēc pieņēmos svarā par pāris kilogramiem.Šī iemesla dēļ es atkal sāku sevi ienīst par to ka esmu nedaudz resnāka par citām populārajām meitenēm.Es centos badoties bet tas tikai beidzās ar pārēšanos nākamajā dienā.Vēl es sāku graizīties.Tas bija pats trakākais ko es šīs slimības laikā ar sevi dariju.Es gāju pie psihalogiem bet viss bija pilnīgi pa velti jo man nekas nepalīdzēja pēc psihaloga apmeklējuma es skrēju uz toleti graizīt rokas jo tas vienkārši bija par daudz mani trauslajai sirsniņai.Draugi man arī nebija jo visiem kaitināja tas ka es graizijos.Ticiet man man arī tas nepatika jo patiesībā es ienīdu graizīšanos.Tas nevienu problēmu neatrisināja tas tikai tās pasliktināja.Tagat man ir 16 gadi un dziļa depresija.Man negribas neko darīt pat ikdienas darbi sagādā grūtības.Es vairs nēesmu tā meitene kāda es biju agrāk.Tā visa jau ir pagātne kuru es vēlos dabūt atpakaļ.

Paldies visiem kuri atrada laiku lai izlasītu šo nenozīmīgo rakstu.

PALDIES JUMS.Gaidiet turpinājumu

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

Neesmu nedz psihologs, nedz psihiatrs, tomēr neņemšos definēt, kas ir depresija. Manuprāt depresija ir smadzeņu nespēja sakārtoties atbilstoši gaidāmajai deinai nakts laikā, kas rezultējas ar apātiju un nogurumu. Tāpēc, manuprāt, depresiju vislabāk ir iespējams pārvarēt kārtīgi un regulāri izguļoties, kā arī izveidot asociāciju pārstrukturēšanu - censties domāt par labām un patīkamām lietām, pozitīvās izjūtas cenšoties atkārtot nākotnē. Ja debresijas iemesls tev ir pirms laika pakļaušana seksualitātei, tad vieglākais kā tikt pāri šim pārdzīvojumam būtu atcerēties patīkamus notikumus pirms tiki pakļauta vardarbībai, cenšoties sevi motivēt savu mērķu sasniegšanai. Vai svarīgi ir apzināties, kad jūties labi, lai varētu izanalizēt, kas un kāpēc tev tā liek justies, lai savas izjūtas varētu stimulēt nākotnē.

Manuprāt svarīgi ir atteikties no seksuāla rakstura kairinājuma un domām par to, lai nākotnē būtu iespēja pēc iespējas brīvāk un nepiespiestāk ļauties kopdzīvei, kad garīgi un ķermeniski būsi sasniegusi stāvokli, kad ar kādu varēsi vienoties mūža pavadīšanai.

4 0 atbildēt

Īstenībā es gaidu turpinājumu, jo man patīk tādi dzīvesstāsti, lai gan viņi ir ļoti briesmīgi. Jūtu līdz.emotion

3 0 atbildēt

tev nav slimiba. saksim ar to.

arī ar graizīšanos viss ir skaidrs un viss ir vienkārši. un ja tev graizīšanās riebjās, tātad ar tevi tādā ziņā viss ir ļoti pat ok.

  runājot par seksuālo izmantošanu. ir ļoti svarīgi atšķirt piespiedu kārtā, jeb tomēr ar pašas gribu. tas ir svarīgi. ja ar pašas gribu tādā vai citādā veidā, tad ar tevi viss ir ļoti pat cerīgi un vienkārši. ja reāli piespiedu kārtā, tad lieta ir nopietnāka un sarežģītāka.

0 0 atbildēt
EU kas ir ar to "audžu tēvu"? Tas radījums nav pat vīrieša vārda cienīgs. Tādam vieta ir aiz restēm. Un nav nekāda aizbildinajuma. Izturību tev, un drosmi sadūšoties un pārkāpt tam pāri. Depresija ir samierināšanās ar esošo ja saproti ka nevari to mainīt. Sauc lietas īstos vārdos. Esi uzmanīga un pacietīga. Cilvēki ir pārsvarā kūtri un aizņemti ar savām problēmām. Meklē sevī spēkus stāties pretī šai pasaulei. Un šie spēki tevī ir, es to zinu.
0 0 atbildēt
Vai Tu zini ko Tu vēlies? Kādā pasaulē Tev patiktu dzīvot? Vai vēlies pati tādu radīt? Vai tas Tev palīdzētu? Kā Tu domā?
0 0 atbildēt
prod