43

 460  17

Čau, spoki, sanāca paprovēt spaisu, tā kā šis raksts būs tā kā review, vai, pareizāk sakot, pēcskats!

Viss notika pagājušajā piektdienā, piezvanīja Pēteris un teica, ka ir dabūjis labo mantu, bet vajagot kas aizved uz Jūrmalu, jo pats tiesības tika nodzēris, un pārējim arī to neesot.

Nu ok, domāts darīts, pateicu, ja pievems mašīnu, dabūs pa maizes dzirnavām, Pēcis nosolījās, ka viss būs ok, un sarunājām. Ka vakarā viňus savākšu pie Mola (valletas)

Ap septiňiem piebraucu pie Valletas, skatos, kā tad Pēteris, Ivars, kkāds kaulainais un Ivara draudzene, Elīna vai Elvīra, karoč neatceros kā sauca, bet mazliet apaļīga (es teiktu, baigais valis, speķa kalns)

Nospriedu nu psc, ar šito resno autiņam būs papildu slodze, gandrīz vai kā velkot piekabē ķieģeļus.... Nu neko, izbraucām no stajankas ceļā uz Tūju!! Resnā izrādās runātīga, ar spalgu balsi, tāpēc pagriežu skaļāk muzonu, lai nav jāklausās vaļa dziesmā, paskatos spogulī, uzmetusi lūpu, sāku rēkt, kas par tusni

Ok, esam galā, pēcis satinis kāsīti un laiž riņķī, es prasu kas tas, vai spaisu vai kurīs?? Pēteris atbild, ka esot salvija, es nospriedu, ka salviju gan varētu paprovēt, un ievelku srazu kādus 5 dūmus, īati neatceros, pirmais efekts likās tā neko, bet tad iesita plaušā, likās, ka viss kļūat pludens, tā kā slow motion ungar acīm pazibēja kkas spožs, izrādās, tas kaulainais, kam vārdu neatceros vicina telefonu un kko kviec, sāku smieties , p¸ec kadas pusminūtes sapratu, ka nevaru beigt smieties, kur palika pārējie neatceros, atceros to ka skatījos debesīs, zvaigznēs un mēģināju uztvert signālu no NLO, tad sāka palikt sūdīgi, ap acīm sagriezās tumšs, panikān nospriedu, ka kļūstu akls, nokritu zemē smiltiņās!!

Sirds arī sāka sisties tā, ka to pat varēja dzirdēt, domāju ka ir game over, un viņa šas uzsprāgs, sāku raudāt, nehribēju mirt jauns!!! Pēc tam neko neatceros bet pamodos 5 no rīta (telefons bija joprojām kabatā) gāju meklēt pārējos, pēteris gulēja atslēdzies pie priedes, Ivars ar resno un kaulaino sēdēja netālu, stiklainām acīm, ””stulbie narkomāni”, es padomāju, izskatījās, ka kopš aiztinos tālāk, šie ieņēmuši iekšā ko nopietnāku, pie sevis nolamājies aizgāju atpakaľ līdz pēterim... Skatos, jakas kabatā spice thai paciňa, tad sapratu, ka kverplis ir mani apsipis, nospriedu, ka jābrauc mājās, noskaluju seju sālsūdenī, un devos uz mašīni, resnā to redzot kko sauc, "vai jau braucam, jagaida kad vins pamodisies tak vins piedzeras, dzeram snabi". Vai kko tamlīdzīgi, man jau tie cūkas kviecieni izkrituši no prāta, pateicu, ka nē vnk iesu pasēdēt autiņā. Iekāpjot mašīnā izdomāju nu nē, lai sip visi dirst un nosveras striķī, izņēmu no roba, iemetu robā, pielaidu, un nospolēdams aizbraucu, spogulī skats bija smīna vērts.

Ap vakara pusi saņēmu sms no pētera, "brauc pakaļ mums nav naudas", atbildēju,"man nospļauties, ja vēlreiz traucēsi, dabūsi pa purnu".

Tādējādi es pārrāvu visas saites ar nolāpītajiem narkomāniem, kā viņi tika mājās es nezinu, un negribu zināt, bet nez vai kāds tādus stopotājus ņemtu :D

Komentāri 43

0/2000
Nav ko tusēt ar Pēteriem un kaulainajiem... Un vispār,ja tagad spaiss ir tik aktuāls,tad ir naivi domāt,ka tev tur piedāvā salviju vai kko citu..
 16  0 atbildēt

Manuprāt , jaunieši spaisu uztver kā lietu par ko pasmieties un jokot,nevis kaut ko šausmīgu.

 15  0 atbildēt

Salvijas effekts 20 min. Un samaņa nezūd nevienu brīdi. Konkrēti tevi piekāsa. Par šādu cūcību Pēteri vajadzēja vēl dziļāk mežā ievest iekšā lai tur arī paliek :D

 14  3 atbildēt

Mana pieredze ar Spaisu: Palasu ziņas ka miris kārtējais idiots kas pamēģinājis. Nodomāju ka pats temulis vainīgs. Un beidzu domāt pa spaisu!  

Kādam neaprakstāmam šaurpierainam neandartālim jābūt lai to mēslu pirktu un lietotu 

 13  2 atbildēt

Nu kā tēvs teica

Labāk iedzert nekā pīpēt spaisu cigaretes un vel visādus draņķus.

 9  0 atbildēt

Lieliski pasniegts, nosmējos līks 

 8  2 atbildēt

sick!!! :D taa norecos! labs story`s =DDD

 5  0 atbildēt

Stāsta ka ar resnītēm sekss labāks un Ivars to zin 

 5  1 atbildēt
Pluss par žargonu :D
 3  0 atbildēt
nereaali noreecos... tas kaa tika staasts izstaastits .... vispaar psc...
 3  0 atbildēt
afigena labais stāsts.
 3  0 atbildēt
thug life
 2  0 atbildēt

Salvijai laikam ir īss, bet intensīvs trips, labāk paliec pie vecā, labā zaļā un viss chill.   

 2  0 atbildēt

Jebaķ vnk

 1  0 atbildēt

  Labais;D

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

Ai ai ai   

 1  0 atbildēt

haha..labs labs. pareizi darīts. esmu dzirdējis, ka cilvēki kas sapīpējušies salviju tiek bedtripā ierauti un izlec caur stiklu no loga.

 1  0 atbildēt

 

Esi dzirdējis par iespēju pacelt rakstu!

 0  0 atbildēt

Tad tu pīpēji spaisu vai salviju[kas ir arī vispār cita štelle]? Un ko tāda nepatika pret apaļajām meičām?

 0  0 atbildēt