Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [133]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 26.10.14 20:30
4
6

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Neesmu homoseksuālis, ja? Un vispār, tā tāpat I... " Tā ir daba?? Vēzis arī ir daba Ir jānoskaidro kas tas ir un kā ar to tikt galā, nevis japataisa tas par normu..

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 26.10.14 22:53
1
3

atbildot uz BARBARS komentāru " Kā tikai pasaka.. A ka ar to ka Davai viņ... " Tu man joprojām nepaskaidroji, kāpēc vientuļās mātes, kas arī nav norma, netiek ārstētas vai aizliegts šķirt laulību. Līdz ar to arī nesaprotu, kur ir problēma, ja cilvēki, kas viens otru mīl, aprūpē bērnu. Citkārt to dara divas sievietes tāpat - piemēram, mamma un vecmāmiņa. Vai tas ir normālāk, kā divas sievietes, kas savā starpā jūt fizisku mīlestību un pieķeršanos? Es tā nedomāju. Runājot par bērna garīgo veselību, augot šādā ģimenē - ja sabiedrība to pieņemtu, nekāda trauma arī nerastos. Vecāki mīl bērnu kā bērnu, savā starpā ir normālas ģimeniskas attiecības, visi ir laimīgi. 

Vienīgais, kas kaut ko uzspied esi Tu ar to, ka visiem jāiekļaujas normā un neviens nedrīkst būt citādāks.

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 27.10.14 20:15
0
2

atbildot uz Sreka komentāru " Es nevienu brīdi neesmu teikusi, ka uzskatu... " |Tur man liekas ir kas cits apakšā..

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 21:48
3
6

atbildot uz jāņtārpiņsh komentāru " Tu vari iestāties pret pedofīliem ... " Bībele māca arī ,ka ģimene un normālas attiecīas ir džeks un meitene,nevis džeks un džeks, meitene un meitene, pusdžeks un meitene, džeks un suns utt. Bībele māca arī mīlēt sevi kāds esi,nevis ai,man neiet dzīvē nogriezīšu kranu,uzlikšu pupus un būšu sieviete

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 27.10.14 08:58
2
5

atbildot uz Sreka komentāru " Es nedzīvoju mucā un labi zinu kā izskatās ... " Tev ir jāsaprot ka Tā nav norma, daudz kas pastāv tūkstošiem gadu re savulaiku pat sifilisu uzskatija par normu, taču tad saprata ka tā ir slimība tas pac ar pederastiem.. Ja tā ir vienkārša slimīoba tad ir jāmeklē veids kā to ārstēt, ja pataloģija, tad jāveic profilakse un ār jāpēta kā to nepieļaut, ja garīga kaite tad lai darbojas psiheatri...Bet norma tā nu nekādā gadījumā nav.

risalje avatars
Medaļa MaģistrsMedaļa MaskaMedaļa Recidīvists
  risalje 27.10.14 09:32
0
3

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Kādiem dabas likumiem? Daudzu dzīvnieku starp... "

 

Tieši tādēļ jau mēs esam labaki par dzīvniekiem, jo mēs spējam pacelties pāri dzīvnieciskiem instinktiem.

BAZALTS 1 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  BAZALTS 1 04.11.14 01:03
2
5

Pēc gadiem desmit heterominoritātei būs jārīko praidi savu tiesību popularizēšanai un aizstāvībai. Bērni uzdos jocīgus jautājumus - kāpēc man ir mamma un tētis.... visiem tak ir divi papi ?

Būs jāaiztusē uz nākamo praidu. A to vēl atpalikšu no dzīves....

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 09.11.14 20:09
0
3

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 21:46
4
8

atbildot uz bubble komentāru " Kāds pedofīliem sakars ar praidu? ... " es atbildēšu autora vietā,vismaz kā es to izprastu. Sauc mani par konservatīvu muļki,kas nesaprot mūsdienu vērtības un apspiež vājākos, bet HOMO manā izpratnē ir slimi. Visi šie praidi ir slima padarīšana. Domā neviens no tiem homīsiem nav paņemis priekša kādu mazu puisīti? Kas bija pirmie kuriem atrada AIDS- tieši tā geji. Un tas,ka nosaukumā nav iebliezts pedofīlu praids nenozīmē,ka vismaz kāds tai praidā nav pedofīls. Paskaties uz baznīcu. Baznīcā ir mācītāji-džeki. Par ko ir skandāli- par to ka šie paņem priekša mazus puisīšus. Homo+ pedofīlija. Par zoofīļiem utt šajā gājienā kautkā nezinu,bet tas,ka saki ka tajā iet heterosexuāļi... Pati arī iesi? Kāds varbūt tādā arī iet,bet ļoti reti,un drīžākais tas jau ir bīī nevis hetero.. Praidiem Latvijā nē. Nemaz neņemot vēra faktu ,ka daļa no tiem iespējams ir pedofīli,bet kaut vai tāpēc,ka geji,lesbietes,transvestīti ir novirze no normas. Tā ir slimība,tas ir kautkas nepareizs,ko normālā sabiedrībā nevar atbalstīt. Tādā ziņa congratz tu Russia And Putinzz,ka HOMO propogandu aizliedza..

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 21:50
3
7

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Homoseksuāļi (ne visi, bet liela daļa) ir pilnī... " Davaj visi kļūstam par pediņiem un lesbēm un bb cilvece Pedars sevi atražot nevar.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 21:56
2
6

atbildot uz jāņtārpiņsh komentāru " Nu, manis pēc. Es ticu cilvēkiem un izvēles i... " Bībele dillēs- tu pats iesāki par to. Un ta nemāca vardarbību. Pamatā ta ir tikai stāsti patr to,kādas ir pareizas dzīves vērtīas. Tas,ka viduslaiku,arī mūšdienu  alkatīgie to pagriež,kā -neesi kristietis ,paliec par tādu vai mirsti,tā ir cita lieta. Bībele māca piedot,bet ir jāsaglabā morālās un tikumiskās vērtības. Kamēr gejs,lesbiete ņemās savās dzīvoklī vai mājaok,nenosodīšu,es katra gultā nelienu pētīt uz ko kam stāv vai mikls paliek, bet ,propogandēt to ar milzīgiem pasākumiem- mēs esam HOMO ,mīliet mūs-nē tas man uzdzen šķērmu dūšu un naidu.Cieņa pazū. Cieņa jānopelna ar darbiem,nevis košiem,ekshibiconiskiem pasākumiem un čīkstēšanu. 

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 22:36
2
6

atbildot uz jāņtārpiņsh komentāru " Par Bībeli iesāku, jo raksta autors uz to ats... " nu zinātnieki itkā esot pierādījuši ,ka tā ir ģenētiska slimība ar kuru saslimsti vēl mātes puncī vai tētukam starp kājam esot. Tam,gan īšti pats nepiekrītu,taču īsti normāli tas nav.. Neitrāls esmu līdz šādiem praidiem,vai kad kāds pediņs piesienās. Un par slimībām-vēsturi nezini. Pirmie Aids slimnieki bija tieši Geji

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 22:38
2
6

atbildot uz Sreka komentāru " Bija laiks, kad es biju ļoti agres... " Eiro ieviešanu labāk nebūtu pieminējusi- to gribēja mazākā sabiedrības daļa.

Latvian Revenger avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Latvian Revenger 25.10.14 22:54
2
6

viedrijā ,UK nav eiro. Nevienam toreiz netika teikts,ka izvele ir par vai pret eiro. Citās visās jaunajās eirozonas valstīs bija referendumi par eiro ieviešanu. Ar ko Latvija atšķirās no citām valstīm,ka visu izlemt bija iespēja šaurai saujiņai nevis iedzīvotaju vairākumam+ ne visi,kas tagad varētu balsot,varēja balsot 2004.gadā.

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 26.10.14 00:48
2
6

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru " Kādiem dabas likumiem? Daudzu dzīvnieku starp... " Gribētu gan redzēt kā Lauva lauvai dragā pa šokolādes cehu Vai ko izvēlētos piemēram bullis govi vai otru vērsi...??  Klausies vien vairāk *****u propogandā

KashinsDaWeeD avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  KashinsDaWeeD 26.10.14 03:03
2
6

Ehh... jā, atkal tas pedarastu gājiens... vāks...

MaxPro avatars
Medaļa DoktorsMedaļa ZebraMedaļa Darts Veiders
  MaxPro 26.10.14 08:53
4
8

Homoseksuāļiem ir ļoti vāji attīstīta sirdsapziņa, tāpat kā alkoholiķiem, viņiem ir grūti atteikties no savām vājībām. Tapēc no šāda raksta viņi maz ko paņems, kļūs tikai agresīvāki. Lielākā ''homofobu'' kļūda ir tajā ka viņi ienīst pašus  cilvēkus nevis grēku. Nevajag ienīst homoseksuāļus, tā mēs viņiem nepalīdzēsim, vienkārši jāizglīto cilvēki, jāstāsta, kas tad īsti ir homoseksualisms un pārējās seksuālās deviācijas un kapēc veselīgā sabiedrībā ši parādība nav pieņemama. Cilvēks ar augstu morālo līmeni spēj atšķirt mīlestību no kaisles, godu no netikuma.

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 26.10.14 13:16
2
6

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru "Iebrauci. Lauvas bija vienas no tiem dzīvniekie... "

Ā značit ja es neatbalstu Piderasus es esu Pret Latviju un pret Demokrātiju...

Es tev par šito varu teikt @#$%...

A kas attiecas uz dzīvnieku pasauli, ko jūs te visi pederasti tik traki piesauciet, varu teikt, ka dzīvnieks ir dzīvnieks, ne katram sanāk pāroties loģiki, ka seksuālās dziņas dod par sevi zināt un j piemēram divas lauvas vai buļī turkautko tādu viens otram izrāda, tas ir tapēc ka viņš ir dzīvnieks viņš nevalda par savām dziņām,  A mēs esam cilvēki un mums par savu rīcību ir jāatbild...

KasparsPudniks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  KasparsPudniks 26.10.14 17:02
3
7

atbildot uz halunke komentāru " Mani savukārt skumdina fakts, ka e... " Šeit Tu vari aplūkot šo minoritāšu gājienu ,jeb tā saucamo praidu. Izskatās ,ka te daudzi aizstāv, bet paši nemaz nenojauš ar ko šīs minoritātes tur nodarbojas. Bildes arī liecina par to, kas viņiem darās galvās. Ja mans bērns būtu ar tādām novirzēm, tad protams ,ka viņu vajadzētu ārstēt. Ar psihaloga vai psihiatra palīdzību. Gluži tā pat kā šizofrēniju un citas psihiska rakstura slimības. Publisks praids San Francisko 2008. gads. Brīdinu +18  http://www.zombietime.com/up_your_alley_2008/part_1_full/index.php

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Dienas joks
  BARBARS 26.10.14 20:32
3
7

atbildot uz lecopers komentāru " Atbildi man vienu, kādēļ valstīs, kurās nedis... " Ahahaha kā reiz tur to gadījumu ir par 30% vairāk... Kā reiz jaunajās Piderasu ģimenēs..

Un ir izteikti vairāk bērnu pašnāvību gadījumi, arī paši piderasi uztaisa sev bieži sepuku..

« 3  4  5  6  7 »