47

 1232  20

Sveikiņi. Ja kāds atcerās, tad ziemā spokos bija tāda lieta kā megakonkurss, un tajā uzvarēju es. Nu neko, bija jādodas pēc balvas. Protams, ka visu atliku uz pēdējo brīdi, tāpēc pēc balvas ierados pēdējā brīdī. Nu ko, aizbraucu uz TVNET biroju, atradu īsto telpu un devos iekšā. Tur pirmā lieta, ko pamanīju, bija Latvijas valsts prezidenta Baraka Obamas kartona izgriezums. Birojā mani sagaidīja spoki.lv izveidotājs Timmy un superadmine L1ene. Nu neko, labi parunājam par pašreizējo politisko situāciju valstī, es parakstīju kkādu papīreli, uz kura kaut kāda iemesla dēļ bija rakstīts "Kredīta noformēšana uz *mans personas kods* vārda." Nu nez. Paņēmu savu laimēto zālespļāvēju un devos mājās. Es dzīvoju Jūrmalā, tādēļ mājās devos ar vilcienu.
Piebilde Nr. 1 Es zvēru, ja es saņemšu no kāda komentāru, ka es esmu stulbs, jo manā ievadā ir kļūdas... aizsūtīšu linku uz Wikipedia lapu, kur paskaidrots kas ir sarkasms.
Piebilde Nr.2 Daily FML būs kaut kad... drīz... Nu tad tā. Iekāpu vilcienā un braucu mājās. Pusceļā kkas sāk pīkstēt. Tāda dīvaina skaņa, nekas, gan jau, ka tā no vilciena nāk. Klausos, klausos, pēkšņi liekas, ka no manis. Paskatos, neviens nezvana. Tad es saprotu, ka skaņa nāk no detektora kastes. Cilvēki uz mani sāk tā dīvaini skatīties, bet es taisu to kasti vaļā. A vot tā ir kļūda. Skaņa paliek RIKTĪGI skaļa, nu es nezinu, skaļāk nekā zvana vecie modinātājpulksteņi. Nu es domāju OK - mazliet apkaunojoši, bet tam detektoram taču ir jābūt on/off pogai. Ha! Jūs detektora paneli esat redzējuši? Nu es zemāk bildi ieliku. Tur man liekas, vajag 5 gadus, lai visu apgūtu, bet es šito draņķi redzu 1. reizi dzīvē un viņš kliedz kā nenormāls. Kasti īsti vērt ciet negribu, būtu stulbi izlikties, ka nekas nav noticis. Nu neko, sāku spaidīt pogas uz haļavu. Tas noved pie tā, ka no ritmiskas pīkstēšanas reizi 10 sekundēs viņš sāk pīkstēt 2x sekundē. Daudzi cilvēki jau ceļas kājās, skatās kas notiek, ko tas trakais zēns tur dara. Tad man rodas ģeniāla ideja- man tak jādabū prom tas detektors no metāla, tad tā pīkstēšana beigsies. Tākā vilciena griesti, sienas un grīda ir no metāla, tad šajā situācijā "tālāk no metāla" nozīmē kkur vilcienam pa vidu. Patiesi, pīkstēšana beidzās, bet tagad es kā idiots stāvu vilciena ejā un smaidu savu muļķa smaidu. Tas vilkās 10 minūtes līdz pienāca mana pietura. Īsā versija- paldies par detektoru, brīvdienās izpakošu un izmēģināšu...

Komentāri 47

0/2000

Njā.. tieši delfos par šo arī šodien lasīju

http://i.imgur.com/zCSuQRX.png

 56  0 atbildēt
butu baterijas izņēmis un viss
 19  0 atbildēt

kur ir tā video links???

 11  0 atbildēt

Pasit pret zemi un pīkstēšana pēc kāda laika beigsies

 11  0 atbildēt
Beidzot dronjaars tiks pie savas ziepju paciņas
 5  0 atbildēt
Sarkasms vai nē, bet bez delfiem labāk.
 8  3 atbildēt

tur nekas nav jāsaprot, vnk izslēdz un viss

 5  1 atbildēt

Pamēģini nospiest doc view pogu.

 4  0 atbildēt
Jā, jacky'am sirdij tuvs teiciens: "Drošība pirmajā vietā....!" pat ja rozā
 4  0 atbildēt
Nu ko normāls Spocēns😂
 4  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt

kas tas par rozam brillem?   

 3  0 atbildēt
Jacky :/
 2  0 atbildēt

Jacky? nu comoon! Kas tu tāds?

 1  0 atbildēt
Foršs raksts! Patika ,gaidu FML!
 2  1 atbildēt

  

 1  0 atbildēt

''Nē nē. Tas diemžēl nestrādā, nu tas strādā, bet ar to pogu neizslēdz ārā detektoru''

 1  1 atbildēt

paturi ilgāk ''doc view''tad izslēgsies!!

 0  0 atbildēt
Kad būs FML?
 0  0 atbildēt

    

 0  0 atbildēt