Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
95
1253

Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal un atkal, jo man nav kur iet. Tas nav mans pilsoņa pienākums.

Nekad tāds nav bijis. Nekad vara, lai tā būtu politiskā vai cita veida, nav piederējusi tautai. Tas nav iespējams pēc būtības.Tā pat kā koks aug no saknēm un nekad no lapām. Man tas šķiet vienkārši saprotams, taču citi joprojām uzskata, ka rūpnīcā visu lietu gaitu nosaka strādnieki, nevis rūpnīcas īpašnieks. Uzskata, ka vara pieder tautai, nevis monarham. Uzskata, ka aitas pašas var izvēlēties, kurš un kad viņas cirps vai necirps.

Neviens no tiem, man svešajiem cilvēkiem, nepārstāvēs manas interese un nekad tās nav pārstāvējis. Mani vienīgie pārstāvji šajā zemē, kurā esmu dzimis un audzis, ir mana māte un tēvs.

… vairs nezinu, esmu es Latvijas patriots vai neesmu…. Varbūt es mīlu Latviju vairāk par Robertu Zīli ar visiem viņa Nacionālās Apvienības bandītiem, bet varbūt arī nē…. Mani skumdina nepārtrauktie kašķi, strīdi, naida kurināšana, dalīšana vienos, otros, labējos, kreisos, pareizos , nepareizos… es saprotu, ka tas ir kādam vajadzīgs un kāda interesēs Nacionālā Apvienība (visas partijas) arī darbojās, taču esmu 100% ar visu sirdi un dvēseli pārliecināts, ka šīs nav latviešu tautas intereses, tās nav manas intereses.

Šo visu es rakstu ar ļoti smagu sirdi, jo briest ļoti lielas pārmaiņas… vienalga par ko Jūs nobalsosiet, tas neglābs Jūs no Jūsu izdomātajām briesmām un neuzlabos Jūsu dzīves apstākļus. Tikai paņemot grābekli rokās var cerēt, ka Jūsu pagalms būs sakopts. Ticiet man, ne Zaļie, ne Vienotie, ne Saskanīgie, ne Sudrabīgie, ne Putins jūsu vietā lapas negrābs. Ne tās lapas, kuras atnesis rudens, ne tās , kas sakrājušās trūd Jūsu sirdī jau gadiem. Jo kādēļ gan vēl joprojām ir tik smagi uz sirds.

Saprotu, ka visu saprast un zināt nav iespējams. Un ir cilvēki, kuri ļoti nopūlas, lai grozītu mūsu apziņu, piebāžot to ar drazām, TAČU just taču mēs vēl spējam. Jūs taču Jūtat, ka tas ko mēs daram nav pareizi un ved uz nekurieni.

Rietumu civilizācija izmirst. Tā strauji degradējas un iznīkst. Amorālas, pretdabiskas vērtības tiek uzspiestas un pieņemtas kā normālas. Valstis tiek sapludinātas un sašķaidītas izšķīstot viena otrā. Eiropas karavīri, tai skaitā arī latviešu “karavīri” (algoti slepkavas – sauksim lietas īstajos vārdos) – slaktē “teroristus” (citādi domājošus un dzīvot gribošus cilvēkus) .

Sabiedrības lielā vienaldzība pret notiekošo ir tik biedējoša, ka aiz bailēm mēs neko vairs nespējam skaidri redzēt, dzirdēt un just.

Atver TVNET no rīta – kārtējā avārija (traģēdija – kāds ir zaudējis dēlu, vīru, brāli) , Ukrainā pamiers, bet noslepkavoti jau 3600 cilvēku. Kārtējo reizi nozog latviešiem, šoreiz Citadeli. Afrikā mirst no Ebolas vīrusa, Latgalē cūku mēris ( zemnieki atkal cieš zaudējumus)… Sīrijā karo, Afrikā karo, Afganistāna, Pakistāna, Turcija, Izraēla, Čečenija, Ukraina, Latīņamerika karo utt. Katru dienu tūkstošiem, katru gadu miljoniem cilvēku tiek vienkārši noslepkavoti. Un iemesls ir tikai viens, lai citi varētu dzīvot labāk, lielākā komfortā un pārticībā.

Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal un atkal, jo mums stāsta, ka nav naudas, lai pazeminātu PVN pārtikai, protams, ka nav to dažu desmitu miljonu valsts budžetā, arī aizsardzības budžetam nav pāris simtu miljonu eiro, un tā var turpināt, TAČU , ja vajag 2 miljardus iegrūst privātā Karginam un Krasovickim piederošā firmā , tad lūdzu. Es neskaitu svešu naudu, BET JŪS TIEM KROPĻIEM SAMAKSĀJĀT MANU NAUDU!!!

Tā varētu turpināt un turpināt…par labdarībām un slimiem bērniņiem, par viņu atbalstu… 21.gs …cilvēki mirst, jo viņiem nav naudas medicīnai.Viņiem nav naudas, lai aizietu pie ārsta.

21.gs. ļoti daudz jauniešu Latvijā nemācās un nestudē, jo NAV līdzekļu par ko to darīt. Vecāki nevar atļauties, pats vēl nestrādā un pat ja strādā, retais var atļauties maksāt tūkstošus par izglītību. Valsts atbalsts – 0 . Vienīgā viņu atbilde – ņemiet studiju kredītu. Puse Latvijas vienos kredītu parādos, kas man dos kredītu – atbilde – NEVIENS! Un kādēļ man vispār būtu jāmaksā par izglītību!? To visu apmaksā mani vecāki ar nodokļiem! Gan brīvpusdienas līdz 12 klasei, gan studiju izmaksas. Vai veselības ministrija ir paskaitījusi, cik daudz jauniešu nonāk dakteru rokās ar veselības problēmām, kuras izraisa neregulāra ēšana, badošānās, kārtīgas ēdienreizes aizstāšana ar neveselīgiem čipsiem un kolu. Ir pat tāds termins medicīnā – Jauniešu gastrīts, kuņģa čūla utt. Bet, kuru gan tas interesē!? J

Pareizi = NEVIENU!!!

Skumjākais ir tas, ka man ir 31 gads, esmu Latvijā dzimis un audzis, mīlu šo zemi, jo valsts kā tādas mums nav un nekad nav bijusi. Man ir laba izglītība, esmu mācījies paralēli 3 skolās. No bērnības esmu strādājis arī smagos lauku darbus un darba nebīstos. Esmu strādājis muitā, par tirdzniecības pārstāvi, par transporta loģistikas speciālistu, par celtnieku, par ziedu ekspeditoru, mazliet medicīnā, tipogrāfijā, paralēli veidojis mūzikas ansambļus, rakstījis dziesmas, spēlējis orķestors, koncertējis visā Eiropā. Apglabājis savu tēvu 40 gadu vecumā, jo viņš rāvās vairākās darba vietās no saules līdz saulei, lai nodrošinātu savus 4 bērnus un ģimeni.

Man nav sievas un nav bērnu, nav savas mājas, nedz dzīvokļa. Nav pārliecības par rītdienu! Kā gan es varu veidot ģimeni??? No rokas mutē un ja, nav pāris dienas neēdīsim un tad ko, zem tilta??? Paldies nē, mani tas nesaista!

Kā tas nākas, kam man, savā zemē dzīvojot NAV savas mājas un pārliecības, ticības rītdienai???

Kā tas nākas, ka man jāīrē dzīvokļi no bankām un svešiem ārzemju pilsoņiem???

Kā tas nākas, ka mani spiež gandrīz vai ar VARU braukt prom no LATVIJAS???

Kā tas nākas, ka nozogot bulciņu Tevi ieliek cietumā, bet Maximas drupās noslepkavojot 56 cilvēkus Tu kļūsti par eiropas komisāru???

Es BALSOJU par savu ģimeni, par tēvu, par māti, māsām un brāļiem, par saviem radiem!!!

P.s.

NEKAS nemainīsies, kamēr AITAS sekos un balsos par svešiem uz stabiem uzlīmētiem ģīmjiem!!!

 Autors: KasparsPudniks Es neaiziešu uz vēlēšanām atkal, jo man nav kur iet.
Autora bilde
1.  
95
1253
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [91]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Zin avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Zin 04.10.14 23:10
110
2

mācījies 3 skolās, zelta rokas, nav slinks, bet 31. gada vecumā nav ne mītne. ne uzkrājumu, ne ģimene... saki ko gribi,  bet tā NAV VALSTS VAINA, tā ir cilvēka vaina....

jacky avatars
Medaļa NastijsMedaļa NastijsMedaļa Nastijs
  jacky 05.10.14 12:16
88
3

Salaga!

Jau no paša sākuma čīkstēšana un žēlošanās cik viss slikti. Pēdējais teikums mani vispār piebeidza: "Man nav sievas un nav bērnu, nav savas mājas, nedz dzīvokļa. Nav pārliecības par rītdienu! Kā gan es varu veidot ģimeni???"

Simtiem tūkstoši ģimeņu Latvijā cīnās un nečīkst, kamēr Tu princese nevari uzņemties atbildību, ņuņņā un parazitē uz citu cilvēku rēķina. Kāpēc Tu domā, ka cilvēki, kuri visu savu mūžu ir varonīgi cīnījušies audzinot bērnus, gribēs, lai viņu bērni maksā pensiju tādiem šmurguļiem kā Tu, kas viisu savu dzīvi ir nodzīvojuši savam priekam? Untagad vēl čīkst, ka nav labi. Tava problēma ir tik niecīga, ka nav vērts par to pat smērēt papīru

bubble avatars
Medaļa Par īpašiem nopelniemMedaļa TestētājsMedaļa Troll killer
  bubble 04.10.14 21:29
53
0

Katrs pasauli redz pēc savas mērauklas. Un tikai mēs paši izvēlamies, cik pozitīva vai negatīva tā ir.

ziemanuka avatars
Medaļa KārumnieksMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Recidīvists
  ziemanuka 05.10.14 11:39
55
2

Pirmkārt, nē, Tu neesi Latvijas patriots. Otrkārt, Tev ir depresija vai dzīves krīze.

Kā tieši Tu balso par savu ģimeni ? Vai, neejot uz vēlēšanām, Tev paliek labāk ? Tev liekas, ka tādā veidā Tu nobalso par savu ģimeni ? Un vai Tava ģimene tagad spēs uzlabot gan Tavas, manas un citu Latvijas ģimeņu dzīves apstākļus ?

Tavs skatījums ir ļoti egoistisks. Iesaku izskaitīt, cik reizes Tavā tekstā parādās vārds "man" vai "es" un tad atcerēties, ka bez Tevis Latvijā ir vēl tūkstošiem citu cilvēku. Visu latviešu interesēs ir, lai pie varas būtu latviešu politiskās partijas; kur ir Tavs tā saucamais "patriotisms" tagad, kad atrodamies saspīlētā politiskā situācijā un ir ļoti nepieciešama katra balss, kas spētu parādīt, ka nu negribam mēs tos krievus ? Negribam karu un sliktu dzīvi ?

Nav tā, ka, nebalsojot vēlēšanās, Tu parādi, cik ļoti esi pret pastāvošo varu. Tu vienkārši parādi, ka Tev ir dziļi vienalga par notiekošo un Latvijas nākotni.

Man ir kauns par tādiem pilsoņiem, kuri padodas, kuriem viss ir slikti, un viņi labāk izlemj, ka tāpat neko nevar mainīt, kāda jēga. Ja Tev būtu bērni, kādas vērtības Tu viņiem iemācītu ? Padoties ? Necīnīties par savu taisnību ?

Ir ļoti labi, ka Tev ir sava nostāja pret notiekošo, bet kāda jēga slīgt pārdomās, negatīvismā un teikt, cik viss ir slikti ? Ja Tev neliekas, ka Tava balss vēlēšanās kaut ko var mainīt, iestājies kādā partijā, izveido pats savu partiju, dari kaut ko, kas Tev liekas labs ! Esi citādāks nekā pārējie krāpnieki, dari kaut ko, lai būtu labāks un izpestītu mūs no šīs nelaimes !

Bet, protams, ka Tu to nedarīsi

muralis avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SākumskolnieksMedaļa Betmens
  muralis 06.10.14 12:10
51
0

Nu vismaz drosmīgi atzinis, ka 31 gadu vecumā ne māju sev nopircis ne sievu apņēmis, jo redz.. valdība vainīga Man arī ir 31 gads, man ir pagaidām 2 bērni (domāju par vēl 2)  un māja bez kredītiem, neliels ģimenes uzņēmums, pabeigta augstskola, kaut arī nāku no trūcīgas ģimenes, pateicoties valdībai man bija iespēja studēt budžeta grupā. Esmu aktīvs politiskas partijas biedrs, jo to uzskatu to par pienākumu valstiskuma saglabāšanai. Protams, daudz kas ir greizi un nepareizi, bet kur gan tā nav, manuprāt, Latvijā, salīdzinot ar citām pēc padomju republikām, nemaz tik slikti te nav. Latvijā ir daudz gana laba, kā vairs nav pat bagātā un pabalstiem pilnajā Lielbritānijā.

satans2003 avatars
Medaļa SpoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  satans2003 05.10.14 03:09
51
4

Un šitādu mēslu dēļ vēlēšanās uzvarēs mūsu visu iecienītā saskaņa. Gan jau pats drīz būs kādā partijā un ar putām uz lūpam visus aicinās iet uz vēlēšanām.

halunke avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  halunke 05.10.14 11:41
33
0

Nu tad neej un nesūdzies tad, kad Latvija tiks pilnīgi pārkrievota, jo diemžēl ir pietiekoši daudz cilvēku ar tavu domāšanu. 

Voyevoda avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Autoklikeris
  Voyevoda 05.10.14 10:34
29
0

Tautieši, jūs neesat ieguvuši izglītību par valsts līdzekļiem, paši maksāsiet pilno cenu slimnīcā par operāciju, ja šāda nelaime piemeklēs? Paši dzēsīsit ugunsgrēku un ļausiet, lai jūs piekauj un aplaupa, nevis cerēsit uz ugunsdzēsējiem un policiju?

Jūs joprojām domājat, ka pietiek nobalsot un tas ir viss, kas jādara? Nē, tas ir sākums. Jūs tur ieliekat cilvēkus ar Jums līdzīgām interesēm (lai neliek runāt svešā valodā Tavā valstī, saglabā vai uzlabo publiskos pakalpojumus (medicīna, policija, ugunsdzēsēji, armija) utt.) un pašam uzlabot valsti un palīdzēt apkārtējiem!!! Neredzēt tālāk par savu degungalu bija raksturīgi alu cilvēkiem, viņiem bija tikai sava dzimta un savs pagalms. Bet diez vai tā dzimta alā varētu pretoties ārējiem spēkiem, slimībām utt. Sākam draudzēties ar galvu!

zobusāpes avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  zobusāpes 05.10.14 17:08
31
2

Man ir daudz mazāk gadi- ir otra pusīte, ir 3istabu dzīvoklis, darbs, pāris mājdzīvnieki... Un es gāju vēlēt...

Kurš tad te ir tā aita, kura ļauj sevi cirpt?

Dexter97 avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  Dexter97 05.10.14 12:32
27
0

Ja tu viens neaiziesi uz vēlēšanām, protams, nekas nemainīsies. Bet, ja neaizies viens, otrs, trešais,.. divdesmit piektais utt.. Tad jau veidojas pietiekams, tavuprāt, "aitu bars", KURŠ spētu mainīt balsošanas rezultātus. un līdz ar to uzlabot dzīves kvalitāti. Vismaz nedaudz. UN tas ir nozīmīgi.  Pēc tam varēsi teikt, ka valdība ir slikta, bet tu jau pat neietekmēji balsojumu,.. un daudzi citi, nebalsojot ne par ko, arī neietekmēja balsojumu.. jā, protams, neviena partija nekad nav bijusi perfekta, bet vismaz Tu būtu varējis ietekmēt Latvijas nākotni nākamajos 4 gados. Tev šķiet, ka viena balss neko nemaina, bet padomā, cik daudz ir tādu cilvēku, kuri domā tāpat kā Tu?! viņi arī neietekmē balsojumu. Pēc tam nav ko īdēt, ja nebalso. 

rezidents avatars
Medaļa BotsMedaļa Dienas joksMedaļa Nostradams
  rezidents 07.10.14 03:14
18
0

Pirms nedēļas atlidoju no UK ciemos pie radiem uz Latviju, pirms vēlēšanām, stāvot pie lielveikala Maxima un runājot ar dzīves biedri angliski pa telefonu, kāds vīrietis tērpts melnās uzvalka biksēs, un garā jakā, centās man paprasīt angliski vai runāju krieviski, uz ko es atbildēju ka jā, viņš ilgi nedomādas piedāvāja man maksāt 15€ par manu balsi vēlēšanās par Saskaņas Centru, uz ko es lepni atbildēju: Nē, es par latvisku Latviju.

Odium avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Sviestmaize
  Odium 05.10.14 13:50
17
0

tādi uz vēlēšanām negājēji, un tie kas balsoja par saskaņu un citām nepareizajām partijām, var sev likt roku uz sirds, un sirsnīgi sev pateikt milzīgu paldies par 54.

Deviņvīruspēks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  Deviņvīruspēks 07.10.14 09:47
15
0

Nav brīnums, ka tādu čīkstuli, kāds ir šī raksta autors, neviena sieviete sev negrib un negribēs. Beidz vienreiz uzvesties un domāt kā veca krievene no Zilupes. Man ir vairāki paziņas, kuriem arī ģimenē nav bijuši līdzekļi, lai apmaksātu studijas, bet ir paņēmuši studiju kredītu un studējošā kredītu, pa dienu mācās, līdz vēlai naktij strādā par minimālo algu, pēc darba atkal mācās un guļ labi ja 4 stundas dienā. Tā četrus gadus no vietas. Beigās cilvēka apņēmība atmaksājās, viņš atrod labu darbu, jo ir cītīgi mācījies, saproto, ka izglītība nav nākusi bez pūlēm un par velti. Pēc augstākās izglītības iegūšanas Hesītī strādā pārsvarā tie, kuriem izglītība ir nākusi par velti - papucīts un mammucīte visu studiju laiku savu slinko bērnu ir uzturējuši un apmaksājuši viņa izklaides kā arī pašas studijas.

zobusāpes avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  zobusāpes 05.10.14 17:11
13
2

atbildot uz observers007 komentāru " Viss pareizi, šeit ir bezcerìba, ja ... " Neviens jau nav vainīgs ka tev nav pietiekami daudz prāta lai dabūtu normālu darbu..

satans2003 avatars
Medaļa SpoksMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  satans2003 05.10.14 13:40
10
0

atbildot uz PuisiNoNekurienes komentāru " Kādas tev mēsl pretenzijas pret saskaņas cent... " Nu ņemot vērā ka A.Rubiks ir viņu valdes loceklis un es atceros viņa runu PSRS sabrukšanas laikā, kurā viņš ar smaidu sejā draudēja latviešiem ar Sibīriju, manas pretenzijas pret šo partiju ir pilnīgi pamatotas. Bet tu piena puika izlasi kādu grāmatu varbūt drusku gudrāks paliksi.

Kalnciems avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Seko Facebook 8000Medaļa Veiksmes lāde
  Kalnciems 05.10.14 16:38
12
2

Mudaks,ko vēl piebilst 

Akantos avatars
Medaļa TeamworkMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Veiksmes lāde
  Akantos 08.10.14 12:40
8
0

Psc, sēdēt sūdos un sūdzēties, ka ir slikti, un vēl citiem reklamēt, ka sēdēt sūdos tomēr ir labāk, nekā mēģināt pārkāpt kaut vai tajās sagrābtajās lapās. Tu atgādini svētuli, kurš pašas mocības uzskata par augstāko labumu. Mūsdienīgāk gan būtu to saukt par mazohismu. Sastādi sarakstu ar lietām, kuras gribi mainīt, sāc kaut vai ar mazāko. No 0:5 atspelēties nevar ar 1 sitienu.

Voyevoda avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Autoklikeris
  Voyevoda 05.10.14 10:43
7
0

atbildot uz aris1188 komentāru " aizbraukšu uz ārzemēm un tur man par operāc... " Ja aizbrauksi uz ārzemēm, brauksi atpakaļ uz Latviju operāciju veikt, jo šeit taču ir valsts līdzmaksājums!

Un ES oficiālā valoda ir tad, ja tā ir oficiālā valoda kādā no dalībvalstīm. Palasi likumus. To arī Ždanoka ir atzinusi, esot EP - krievu valodai jākļūst par ES oficiālo valodu caur Latviju. Un vispār interesanti, kā Tu paņēmi vienu frāzi no visa mana komentāra un uzbruki man, nevis argumentēti izklāstīji savu viedokli, norādot uz manām kļūdām. Tas norāda uz intelektu...

Paldiesparapsveikumiem avatars
Medaļa SpoksMedaļa TeamworkMedaļa Dienas doma
  Paldiesparapsveikumiem 05.10.14 18:47
7
0

atbildot uz aris1188 komentāru " *****j jaizvēlas programma, kura besī tikai... "  

Ja paskatās, ko tu esi uzrakstījis, tad var redzēt kura loģika sūkā olas... Izskatās, ka tava loģika ne tikai sūkā, bet to viņai arī patīk darīt...

BARBARS avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  BARBARS 07.10.14 09:11
8
1

O vēl viens kas aizdomājās līdz tam kapēc mēs ejam balsot....

Un vēl viens kurš saprot, ka Latvija vairs nav Latvija, un Latvija nav domāta Latviešiem...

UN Vecais Es tevi saprotu, es pats arī močiju 6 dienas nedēļā, un septītajā vēl pēc iespējas mēģinu kādu halturku, bet dzīve nepaliek labāka tā nepaliek.. UN tas nav tapēc ka es nedomātu, vai kā saka nekruķītos.

« 1  2  3  4  5 »