8

 53  5

Tātad seriāls See. Reāli es viņu noskatījos divu dienu laikā. Ļoti aizraujošs. Seriālam pagaidām ir tikai viena sezona ar astoņām sērijām.

Pēc nāvējoša vīrusa 21. gadsimtā, uz Zemes ir palikuši mazāk kā 2 miljoni cilvēku. Visi izdzīvojušie ir zaudējuši redzi. Tagad, pēc vairākiem gadsimtiem redze ir tikai mīts, par ko pat runāt ir aizliegts. Cilvēki ir iemācījušies izdzīvot, viņiem ir ļoti asa dzirde un oža. Kādā dienā viss mainās, kad sievietei piedzimst redzīgi dvīņi. Viņu māti uzskata par raganu, jo redze noteikti ir kāda ļauna maģija.

Protams, kā jau starp cilvēkiem, arī tur ir sava karaliene, ir padotie un kalpi. Cilvēki dzīvo vairākās ciltīs. Starp citu, viņiem ir suņi un zirgi. Čalis, no kura ir redzīgie bērni slēpjas, jo viņu meklē raganu mednieki. Kad bērni ir izauguši, viņu īstais tēvs grib, lai viņi atrod to vietu, kur viņš ir sācis būvēt jauno pasauli, bet tur viss tik gludi neiet un papucītim ir citi plāni.

Katra sērija ir spriedzes pilna. Visinteresantākās ir cīņas ainas, ņemot vērā, ka viņi neredz, bet skati ir iespaidīgi. Tiešām iesaku, tāpēc #paliecmājās un noskaties.

Pievienotie video

Komentāri 8

0/2000

Sāku skatīties. Interesanti, vai dzīvnieki arī ir neredzīgi?

 3  0 atbildēt

Ļoti labs seriāls, paldies par ieteikumu 👍

 2  0 atbildēt

Ieinteriģēji, Paldies ka padalijies ar atradumu. 🙂

 2  0 atbildēt

Diezgan pastulba ideja, jo neredzīgs cilvēks nebūtu spējīgs uz tehnoloģijām - nekādām..

- pat primitīvu loku nevar uztaisīt, ja esi akls - gluži vienkārši, nevarēsi atšķirt vajadzīgos materiālus ..

- nevar iekur uguni, jo , ja izmanto kramu - gluži vienkārši neredzi kad sāk gruzdēt.. utt..

Bet fantasy filmai.. lai jau iet..

P.S. svišķi piemērotas filmas par ļaunajiem vīrusiem ir tagad - lai saprastu - varēja būt arī sliktāk..

 1  3 atbildēt