Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
54

Tā kā 25. augustā iznāks svaigākā un nu jau piektā “Peaky Blinders” sezona, ir īstais brīdis šo spēku sākt skatīties visiem, kas to vēl nav paspējuši izdarīt. Stāsts ir par gangsteru ģimeni un viņu bandu, notikumi risinās neilgi pēc Pirmā pasaules kara. Banda savu nosaukumu “Peaky Blinders” ieguvusi tāpēc, ka tās biedru cepurēs iešūtas žiletes, ar kurām viņi kautiņu laikā pārcērt savu pretinieku acis, tādējādi padarot tos aklus. Droši vien tas skan visnotaļ neganti un tikpat negants un brutāls ir arī pats seriāls.

nbspLīdz pēdējai detaļai... Autors: Dzerbudists Seriāli: Peaky Blinders
1.

 

Līdz pēdējai detaļai noslīpēts scenārijs, perfekti piemeklēta mūzika un lieliska aktierspēle ir tikai dažas no “Peaky Blinders” kvalitātēm. Runājot par aktierspēli – ja ar jau tāpat pietiekami daudziem skaļiem aktieru vārdiem seriālā vēl bija par maz (jo, come on – Kilians Mērfijs, Sems Nīls, Adrians Brodijs, Aidans "Littlefinger" Gilens), tad otrajā sezonā stāstā ienāk arī Toms Hārdijs (OMFG!), kurš šoreiz tēlo ebreju bandas līderi un kā jau vienmēr – ir absolūti lielisks. 

Savā ziņā man vienmēr šķitis, ka “Peaky Blinders” ir britu BBC atbilde uz amerikāņu HBO lielisko “Boardwalk Empire” – aptuveni tas pats laiks, bandu cīņas, nelegāls alkohols un stāsts, kuru caurstrāvo sevī ievelkoša brutalitāte un tiešums. Ja pēc pirmajām “Boardwalk Empire” sezonām šķita, ka šis nu beidzot ir gangsteru seriāls, kuru savā žanrā pārspēt nebūs iespējams, tad kolorītā britu gangsteru ģimene tam meta ļoti, ļoti spēcīgu izaicinājumu. Vārdsakot – ja jums patīk gangsteru stafs, tad šis ir seriāls, kuru jāskatās pilnīgi obligāti. 
 

Attēls no: i0.wp.com
 Autors: Dzerbudists Seriāli: Peaky Blinders
2.
Attēls no: cineoculto.com

Pievienotie video

1.
2.
0
54
Citi šī autora raksti:
Lasi vēl labākos rakstus:
komentāri [0]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes